Hrvatska – ničija zemlja
Milanović nema nacionalnoga osjećaja, on nije hrvatski integralist, njega ne zanima čvrsta i ni o kome izvana ovisna povezanost i nepovredivost hrvatskoga teritorija te je izjavio kako se spreman odreći i dijelova toga teritorija ne bi li se prekinuli dugotrajni sporovi oko granice.
Komentari 304
Samo idiot može pomislit da pokloni dio teritorija Hrvatske,ali slažem se da takvih ima jer im Hrvatska nikad nije ni bila domovina.Uzdam se u pamet Hrvatskog naroda i njegovu prosudbu...
Kako vidim, dobro je istrenirana ova srpska pasmina koja ima za zadatak ovuda pratiti kolumne hrvatskih analitičara Ivkošića, Despote, Dujmovića. Pavičića i Jajčinovića, te na te kolumne instantno odgovarati. Alaj se i na ovaj članak pjene. Neprocjenljivo!
pa naravno da nema nacionalne osjećaje kad još jadan pati za pljugom kao i ostala bratija koja radi namemorandumu II...krenuli su sa detuđmanizacijom a završit će dehrvatizacijom..
Zir Oprosti, tko ucjenjuje? Bosanci ili Hercegovci? Ili bosanski Hrvati?
Postovani! Milanović se drži kao da je premijer ničije zemlje, a ne svoje domovine * A sto reci nego "pogodak u sridu" Ali gradjani su mu dali povjerenje. Pitanje je da li i svi ti gradjani koji su mu dalimu dali POVJERENJE na izborima razmisljaju kao i Milanovic sto se tice DOMOVINE???? Lijep pozdrav!
mravac8 ajd srpce na pravi se blesav, tko se javio Cacicu oko dogovora gradnje neke hidrelektrane, pa BiH ima svoju vlast u Sarajevu, ne prodavaj tu budalastine, sdp-ovske stoseve ala ministar Mrsic!!!
20.07.2012. u 15:08h mravac8 je napisao/la: Zir Oprosti, tko ucjenjuje? Bosanci ili Hercegovci? Ili bosanski Hrvati? .......................... ma kaj god da oni nas ucjenjuju. njima treba, ako pokušaju ucjenjivati, postaviti samo jedno pitanje: kroz kuda hoćete da vaši ljudi ijudi i robe idu u evropu: a) hrvatsku i b) srbiju pa će sami izasfaltirati tih par kilometara koridora
Zir Pitanje je čija je BIH. Trebala bi biti i hrvatska, BIH bi trebala biti zajednička država tri konstituitivna naroda, muslimana, Srba i Hrvata. Ako BIH to nije - e vidiš, to je onda poraz bosanskih pa i hrvatskih Hrvata.vata. Naime izgubili su jednu državu. Ni manje ni više nego državu.
Kada bi Hrvatska povecala zaposlenost po uzoru na Kinu, Singapur, Norvesku, Irsku,... broj zaposlenih i BDP bi se vise nego udvostrucili pa bi bilo novaca za deset takvih mostova mjesecno. Ali onda ne treba graditi mostove vec otvarati radna mjesta.
odlfoxy Nisam za ucjenjivanje. To je primitivno i često kontraproduktivno. Ja sam za suradnju. Suradnja donosi korist objema stranama. Međutim za suradnju treba određena razina.
20.07.2012. u 15:06h Ribnik je napisao/la: Kako vidim, dobro je istrenirana ova srpska pasmina koja ima za zadatak ovuda pratiti kolumne hrvatskih analitičara Ivkošića, Despote, Dujmovića. Pavičića i Jajčinovića, te na te kolumne instantno odgovarati. Alaj se i na ovajj članak pjene. Neprocjenljivo! .............................. nije problem ni tko piše ni što piše već gdje se objavljuje. ovaj a i ostali mizerni člančići ovog autora kao i pobrojanih : despota, dujmovića, jajčinovića, oba pavičića i ostali piskarala je uradak na nivou dunje ujević pa bi se trebao tamo objaviti gdje i ona objavljuje svoje škrabotine a ne u vl. i tu je problem. vl bi trebao i zanatski i intelektualno biti iznad ovakvih autora jer ima tradiciju, ime, značaj u društvu. ali nije pa se mi stari čitaoc s nostalgijom sjećamo onog vl u kojem su pisali autori poput mihovilovića and co.i
20.07.2012. u 15:24h mravac8 je napisao/la: odlfoxy Nisam za ucjenjivanje. To je primitivno i često kontraproduktivno. Ja sam za suradnju. Suradnja donosi korist objema stranama. Međutim za suradnju treba određena razina. ................................... naravno. nisam ni ja. ne kaže se badava badava da dobra međa daje dobro susjedstvo. ali, ja sam poučen primjeren slovenije , napisao ... ako ? jer očito da je ucjena prihvačena kao metoda od eu, da je prihvačena u praktički život pa ................. dakle, ako?
Postovani! Citajuci neke komentare dodjem do zakljucka da ih ima malo "tolerantnih" . Oni koji su spremni i na drugacija razmisljanja od vlastitih. Jer izmjena razlicitih stavova cini drustvo demokratskim. Misljenje samo u "jednom pravcu" nadam se da je ostalotalo iza nas i ne ponovilo se, a tipicno je za drustva suprotna demokratskim. Svatko u demokraciji mora imati pravo i mogucnost da iznese svoj stav, neovisno o tome da li se vecini, manjini ili politickim krugovima svidio. Lijep pozdrav!
bosna ima najveći interes za tim koridorom jer će onda autocesta ići do njih a ne pokraj njih pa će se sa praktički 1 km asfalta moći spojiti na nju odmah iza naše granice i tako dobiti saobračajnu vezu sa europom kakvu su samo sanjat mogli i koja ih nije koštala ni centa.
mravac8 hajde srpce ne filozofiraj, lupets, samo da lupetas, Bih je BiH, kakva je da je i ima svoju vlast u Sarajevu, i oni odlucuju i pregovaraju,
@tomokaro ha, nista. ponovo osnovati partiju (jer vatikan ocigledno ne funkcionira) i onda ce sve biti ok. pojednostavnimo posao imperatoru zoranu ne bi li on sam mogao onda obraniti kreditni rejting drzave a onda to iskoristio u predizborno vrijeme nene bi li ga narod opet izabrao. imperator zoran mozda jest gloop, ali nije proziran kao vrecica za zamrzavanje. takoder, ako kritiziras imperatora ti si automatski pripadnik separatista a posto su na vlasti lijevi nema drugacijih separatista od onih ultramegadeniscarskih. vidi, to je trend i u svijetu. a hrvatska sa imperatorom zoranom na celu prati sve svjetske trendove jer ova vlada je kao niti jedna vlada do sada. igdje. ikada. ona je najbolja vlada. a takva je svaka vlada. barem oni (vlada) tako tvrde. cudni su ljudi ti "politicari"... a i narod koji ih bira.
@mravac8 "Međutim za suradnju treba određena razina. " pa sto josipovic sada ne saraduje sa nikolicem? da nam predsjednik nije mozda rasist? kaj se nas predsjednik zaljubio u tadica pa mu nikolic smeta? bas bezveze.
@oldfoxy imperator zoran spaja i ujedinjuje regijon.
. ..ke..?? .
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Samo glupa Vlada moze otkriti svoje planove, ministri nedorasli svome poslu, bez i hednog dana u struci, recimo ovaj Mrsic, kuda je taj zalutao??? vazno je bilo danima lupetati o peljeskom mostu i pljuvati poi mostu, a bosanci trljaju ruke, i sada Vlada ima i bosanski grb na koridoru u pregovorima!!!