Hrvatska – ničija zemlja
Milanović nema nacionalnoga osjećaja, on nije hrvatski integralist, njega ne zanima čvrsta i ni o kome izvana ovisna povezanost i nepovredivost hrvatskoga teritorija te je izjavio kako se spreman odreći i dijelova toga teritorija ne bi li se prekinuli dugotrajni sporovi oko granice.
Komentari 304
oldfoxy Ma imaš pravo, tvrdoglavost, zatucanost .... često dovedu do toga da moraš suprotnu stranu najterati na nešto ucjenom. Ali ucjena je ucjena - i nikad ne donosi tako dobre rezultate kao dobrovoljna suradnja. Onaj tko misli da je ucjenjenjen pokušat će podmetnuti klipove na bilo čemu i kad tad.
20.07.2012. u 15:36h korisnik2 je napisao/la: @oldfoxy imperator zoran spaja i ujedinjuje regijon. .............................................................................. život kume, život. gledam hrvatsku kostajnicu i onu preko une. mislili mi što hoćemo ali to je praktički jedan grad i to svaki dan sve više.više. naši imaju zemlju preko i oni na našoj strani. što nemožeš kupiti u jedoj nači češ u drugoj. ljudi imaju pola familije na ovoj a pola na opnoj obali. itd. i to je normalno.
" Vlada mijenja retoriku" to se na jeziku imperatora zorana i nasih ljevicara zove: "politika". ova usluga prijevoda je besplatna. zahvaljujemo na vasem pozivu.
@oldfoxy pa lepo. a reci, je li i kriza kod vas? ja sam u new yorku evo zivim vec dvajs i po god'na ovdje je katastrofa.
osnovni nacionalni osječaj hrvatina - jamiti - nestao je gubitkom vlasti i resursa...
Za one koji ne znaju zašto mravac8 dolazi ovuda provocirati dostatne su njene vlastite riječi kad je ovuda dolazila kao patuljčica: 24.08.2011. u 16:26h patuljčica.. je napisao/la: tiha voda Ja? Ništa ne prodajem. Zahebavam Sitnozube na forumu. I uživam u tome.
@mravac8 "često dovedu do toga da moraš suprotnu stranu najterati na nešto ucjenom." to je tocno. i to se zove "politika"...
@Zag i to sto kazes. nista ne ostade belosvetskim lovatorima i hostaplerima... no dobro, njih ionako zanimaju samo otoci i lepe kuce na obali. a toga fala bogu ima.
Zir Sarajevo? Zar ne bi i Sarejevo trebalo biti glavni grad Hrvata? Bosanskih Hrvata?
korisnik2 Da, i vi stanete tu. Ljudi veće evolucijske razine krenu dalje - do suradnje. Suradnja je viša stepenica. Nekima nedohvatljiva.
20.07.2012. u 15:44h korisnik2 je napisao/la: @oldfoxy ............. naravno da je kriza. samo jedno je kad je jedan mali narod kao mi u krizi a drugo kad je državetina poput usa. oni uvijek ispostave račun nekom drugom a mi smoi smo ti drugi pa ............. zato bi mi morali biti pametniji nego što smo, više voljeti svoju zemlju nego što je volimo, više cjeniti svoju slobodu i u opće priopaziti što i kako radimo. ovakvi kao ivkošić su ugroza svemu što je hrvatsko baš kao i neki čedo sa kojim sam se natjeravao po baniji i još kojekuda . ništa bolja troba samo još opasnija i podmuklija.
20.07.2012. u 15:30h A.M. je napisao/la: Postovani! Citajuci neke komentare dodjem do zakljucka da ih ima malo "tolerantnih" . Oni koji su spremni i na drugacija razmisljanja od vlastitih. ____________________________________________________________ Tolerirati se može normalne ljude. Ali ovi programirani zombiji čijičiji su mozgovi oprani jugonacionalizmom ili pak velikosrpstvom se ne mogu smatrati normalnim ljudima. Ti kvislinzi (hrvati jugonacionalisti) i petokolonaši )posrbljeni vlaški janjičari) se nikako ne mogu pomiriti s hrvatskom državom. Dakle, uzaludno je tolerirati te antihrvatske talibane.
zašto konačno ne uskrsne demokrat Franjo...da nam vrati sve vrijednosti koje su nestale....
0.07.2012. u 15:39h korisnik2 je napisao/la: @tomtom b) imati veeeeeeliku armiju koja ce biti glavna pokretacka snaga daljnjeg razvitka i napretka kako samoupravljajuceg socijalizma tako i opce duhovno-spiritualno-gradansko-intelektualne svijesti kako pojedinih kolektiva a tako i sami pojedinaca koji te pojedinene kolektive cine. treca opcija ne postoji ..................................... ili kažeš da živiš u new yorku. imati veeeeeeliku armiju koja ce biti glavna pokretacka snaga daljnjeg razvitka i napretka kako liberalnog kapitalizma tako i opce duhovno-spiritualno-gradansko-intelektualne svijesti kako pojedinih kolektiva a tako i sami pojedinaca koji te pojedine kolektive cine. treca opcija ne postoji .....................................
. ...citat.. . raspišimo doprinos za gradnju pelješkoga mosta...bbbuuuaaahhhh...ha ha ha . . Sta rece Penis ; kada dodju na vlast da ce OPET izgraditi jos stariji pelješki most .. . . Sva sreca da su napravili puno toga dobroga.. . Rasprodali i pokrali sve sto se dalo pokrasti i unistiti. Treba hitno mijenjati ustav i proglasiti vas ilegalnom strankom a svima koji su bili u HDZ-u dozivotno zabraniti bavljenje politikom..oduzet im pokradeno...i strpat u zatvor..!!..
ja za taj most ne dam ni kune, nek ga financiraju oni koji su se za vrijeme vladavine hdz-a dobro nakrali (od sanadera, todorića, etc...), ako se udruže njima je taj novac džeparac
točno schnur nek taj most financiraju oni koji su doveli hrvatsku na prosjački štap, novinar koji je napisao ovaj članak očito još živi u socijalizmu i razmišlja o samodoprinosima, hahahaha koja je to budala, sad smo u kapitalizmu druže
. ..Biti će to još jedan Obrovac, ako se netko sjeća. . Ako je sve to istina onda nam je lako izračunati koliko je HDZ drpao po svakom projektu..
. ..ke..?? .
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
20.07.2012. u 15:25h oldfoxy je napisao/la: ali nije pa se mi stari čitaoc s nostalgijom sjećamo onog vl ....bla bla bla ___________________________________________________________ Nema sumnje da se vi petokolonaši s nostalgijom sjećate onog VL koji je bio oruđe u rukama vasas jugonacionalista. Ali, prošla su ta vremena. Jugonacionalizam je propao i jedino ostao u glavama vas starih jugofila.