Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 196
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
kolumna
Povratak na članak

Hrvatska – ničija zemlja

Milanović nema nacionalnoga osjećaja, on nije hrvatski integralist, njega ne zanima čvrsta i ni o kome izvana ovisna povezanost i nepovredivost hrvatskoga teritorija te je izjavio kako se spreman odreći i dijelova toga teritorija ne bi li se prekinuli dugotrajni sporovi oko granice.

Komentari 304

OB
-obrisani-
15:39 20.07.2012.

20.07.2012. u 15:25h oldfoxy je napisao/la: ali nije pa se mi stari čitaoc s nostalgijom sjećamo onog vl ....bla bla bla ___________________________________________________________ Nema sumnje da se vi petokolonaši s nostalgijom sjećate onog VL koji je bio oruđe u rukama vasas jugonacionalista. Ali, prošla su ta vremena. Jugonacionalizam je propao i jedino ostao u glavama vas starih jugofila.

VL
MR
mravac8
15:40 20.07.2012.

oldfoxy Ma imaš pravo, tvrdoglavost, zatucanost .... često dovedu do toga da moraš suprotnu stranu najterati na nešto ucjenom. Ali ucjena je ucjena - i nikad ne donosi tako dobre rezultate kao dobrovoljna suradnja. Onaj tko misli da je ucjenjenjen pokušat će podmetnuti klipove na bilo čemu i kad tad.

VL
OB
-obrisani-
15:43 20.07.2012.

20.07.2012. u 15:36h korisnik2 je napisao/la: @oldfoxy imperator zoran spaja i ujedinjuje regijon. .............................................................................. život kume, život. gledam hrvatsku kostajnicu i onu preko une. mislili mi što hoćemo ali to je praktički jedan grad i to svaki dan sve više.više. naši imaju zemlju preko i oni na našoj strani. što nemožeš kupiti u jedoj nači češ u drugoj. ljudi imaju pola familije na ovoj a pola na opnoj obali. itd. i to je normalno.

VL
KO
korisnik2
15:43 20.07.2012.

" Vlada mijenja retoriku" to se na jeziku imperatora zorana i nasih ljevicara zove: "politika". ova usluga prijevoda je besplatna. zahvaljujemo na vasem pozivu.

VL
KO
korisnik2
15:44 20.07.2012.

@oldfoxy pa lepo. a reci, je li i kriza kod vas? ja sam u new yorku evo zivim vec dvajs i po god'na ovdje je katastrofa.

VL
Avatar Zag
Zag
15:45 20.07.2012.

osnovni nacionalni osječaj hrvatina - jamiti - nestao je gubitkom vlasti i resursa...

VL
OB
-obrisani-
15:47 20.07.2012.

Za one koji ne znaju zašto mravac8 dolazi ovuda provocirati dostatne su njene vlastite riječi kad je ovuda dolazila kao patuljčica: 24.08.2011. u 16:26h patuljčica.. je napisao/la: tiha voda Ja? Ništa ne prodajem. Zahebavam Sitnozube na forumu. I uživam u tome.

VL
KO
korisnik2
15:49 20.07.2012.

@mravac8 "često dovedu do toga da moraš suprotnu stranu najterati na nešto ucjenom." to je tocno. i to se zove "politika"...

VL
KO
korisnik2
15:51 20.07.2012.

@Zag i to sto kazes. nista ne ostade belosvetskim lovatorima i hostaplerima... no dobro, njih ionako zanimaju samo otoci i lepe kuce na obali. a toga fala bogu ima.

VL
MR
mravac8
15:51 20.07.2012.

Zir Sarajevo? Zar ne bi i Sarejevo trebalo biti glavni grad Hrvata? Bosanskih Hrvata?

VL
MR
mravac8
15:53 20.07.2012.

korisnik2 Da, i vi stanete tu. Ljudi veće evolucijske razine krenu dalje - do suradnje. Suradnja je viša stepenica. Nekima nedohvatljiva.

VL
OB
-obrisani-
15:53 20.07.2012.

20.07.2012. u 15:44h korisnik2 je napisao/la: @oldfoxy ............. naravno da je kriza. samo jedno je kad je jedan mali narod kao mi u krizi a drugo kad je državetina poput usa. oni uvijek ispostave račun nekom drugom a mi smoi smo ti drugi pa ............. zato bi mi morali biti pametniji nego što smo, više voljeti svoju zemlju nego što je volimo, više cjeniti svoju slobodu i u opće priopaziti što i kako radimo. ovakvi kao ivkošić su ugroza svemu što je hrvatsko baš kao i neki čedo sa kojim sam se natjeravao po baniji i još kojekuda . ništa bolja troba samo još opasnija i podmuklija.

VL
OB
-obrisani-
15:54 20.07.2012.

20.07.2012. u 15:30h A.M. je napisao/la: Postovani! Citajuci neke komentare dodjem do zakljucka da ih ima malo "tolerantnih" . Oni koji su spremni i na drugacija razmisljanja od vlastitih. ____________________________________________________________ Tolerirati se može normalne ljude. Ali ovi programirani zombiji čijičiji su mozgovi oprani jugonacionalizmom ili pak velikosrpstvom se ne mogu smatrati normalnim ljudima. Ti kvislinzi (hrvati jugonacionalisti) i petokolonaši )posrbljeni vlaški janjičari) se nikako ne mogu pomiriti s hrvatskom državom. Dakle, uzaludno je tolerirati te antihrvatske talibane.

VL
Avatar Zag
Zag
15:56 20.07.2012.

zašto konačno ne uskrsne demokrat Franjo...da nam vrati sve vrijednosti koje su nestale....

VL
OB
-obrisani-
15:57 20.07.2012.

0.07.2012. u 15:39h korisnik2 je napisao/la: @tomtom b) imati veeeeeeliku armiju koja ce biti glavna pokretacka snaga daljnjeg razvitka i napretka kako samoupravljajuceg socijalizma tako i opce duhovno-spiritualno-gradansko-intelektualne svijesti kako pojedinih kolektiva a tako i sami pojedinaca koji te pojedinene kolektive cine. treca opcija ne postoji ..................................... ili kažeš da živiš u new yorku. imati veeeeeeliku armiju koja ce biti glavna pokretacka snaga daljnjeg razvitka i napretka kako liberalnog kapitalizma tako i opce duhovno-spiritualno-gradansko-intelektualne svijesti kako pojedinih kolektiva a tako i sami pojedinaca koji te pojedine kolektive cine. treca opcija ne postoji .....................................

VL
OB
-obrisani-
16:07 20.07.2012.

. ...citat.. . raspišimo doprinos za gradnju pelješkoga mosta...bbbuuuaaahhhh...ha ha ha . . Sta rece Penis ; kada dodju na vlast da ce OPET izgraditi jos stariji pelješki most .. . . Sva sreca da su napravili puno toga dobroga.. . Rasprodali i pokrali sve sto se dalo pokrasti i unistiti. Treba hitno mijenjati ustav i proglasiti vas ilegalnom strankom a svima koji su bili u HDZ-u dozivotno zabraniti bavljenje politikom..oduzet im pokradeno...i strpat u zatvor..!!..

VL
OB
-obrisani-
16:11 20.07.2012.

ja za taj most ne dam ni kune, nek ga financiraju oni koji su se za vrijeme vladavine hdz-a dobro nakrali (od sanadera, todorića, etc...), ako se udruže njima je taj novac džeparac

VL
ČR
črnimaček
16:14 20.07.2012.

točno schnur nek taj most financiraju oni koji su doveli hrvatsku na prosjački štap, novinar koji je napisao ovaj članak očito još živi u socijalizmu i razmišlja o samodoprinosima, hahahaha koja je to budala, sad smo u kapitalizmu druže

VL
OB
-obrisani-
16:14 20.07.2012.

. ..Biti će to još jedan Obrovac, ako se netko sjeća. . Ako je sve to istina onda nam je lako izračunati koliko je HDZ drpao po svakom projektu..

VL
OB
-obrisani-
17:07 20.07.2012.

. ..ke..?? .

VL
« 1 ... 3 4 5 6 7 8 ... 16 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.