Hrvatska – ničija zemlja
Milanović nema nacionalnoga osjećaja, on nije hrvatski integralist, njega ne zanima čvrsta i ni o kome izvana ovisna povezanost i nepovredivost hrvatskoga teritorija te je izjavio kako se spreman odreći i dijelova toga teritorija ne bi li se prekinuli dugotrajni sporovi oko granice.
Komentari 304
------------------------- mravac8 je napisao/la: Žao mi je, ali to vrijeme je prošlo. Vrijeme kada su se škole, tvornice, vrtići, ceste.... gradili samodoprinosom radnih ljudi. ------------------------- Nije ni čudo što se više ništa neda izgraditi iz samodoprinosa. Nema radnih ljudi!
Sancta simplicitas! (el commandate:Pelješki most ne otvara ništa osim novih kredita. I nikakve zavrzlame sa bosancima neće biti. Ukoliko su HR političari išta naučili iz pristupnih pregovora, onda moraju znati da pristupnik tu ne pregovara nego ispunjava zahtjeve članica (skida gaće i ...) . Tako mi trebamo nastupiti prema BiH i stvar riješena. Kakvi mostovi, luke, ... gluposti) Ne radi se o standardnom gradivu koje očekuje državu pristupnicu u EU nego RH traži teritorijalni de facto (de iure prometni) koridor kroz ozemlje druge države, a to ni jedan pristupni uvjet nije i ne može biti. Znači, od susjeda se traži da žrtvuje dio zemljišta da bi neka druga država tu uživala pravo prolaza zagrađenim prometnim koridorom. Koji pak nanosi štetu lokalnom pučanstvu jer dijeli taj kraj kao barijera! Kakvi pristupni uvjeti... Ni jedna država ne daje ozemlje tek tako, bez bitnih kontrakoncesija na drugoj strani!
tesko mi je razluciti je li ovaj kolumnist budala ili pokvarenjak: "Budući da i ... polažu pravo na hrvatski teritorij ili akvatorij, a Hrvatska baš nigdje ni na čiji". Vidis, Milane, oni svi tvrde da RH polaze pravo na njihovv teritorij, a oni ni na ciji. Covjek kojemu nije ocito koliko je ova Milanova recenica glupa ima ozbiljnih problema s intelektualnim kapacitetom. "Ako bi milijun zaposlenih Hrvata dalo po 1000 kn...". Milane, ocito zivis u nekom svom svijetu pa nisi primijetio kako su i razni radovi na autocestama po projektima kostali X kuna, a po zavrsetku debelo, debelo vise jer je trebalo nahranit tvoju stranku. Prava cijena je puno visa, i onaj koji to ne vidi ne bi ni trebao pisati po mostu. No prije ce biti da Milan, kao vjerni partijski vojnik, stiti investicije perjanica njegove zlocinacke organizacije
admine, ovaj članak je tako intelektualno insuficijentan, glup i prizeman da bi bilo najbolje da ga ti malo dotjeraš sa jednim *****delete by admin***** . i umjesto njega staviš sliku ave karabatić na plaži.
Ivkošić: Milanović nema nacionalnoga osjećaja......... _____________________________________________________ E, Ivkošiću, ima Milanović nacionalnog osjećaja. Ali, ti osjećaji su ....... jugonacionalizam.
sta ocekivati od milanovica yugonostalgicara koji je jak na rijecima u djelima nula bolje bi mu pasalo nulanovic sa kukuriku mappet schowom....
20.07.2012. u 14:27h porezni.obveznik je napisao/la: tesko mi je razluciti je li ovaj kolumnist budala ili pokvarenjak: ............................................. i prvo i drugo i treće. naime on ti je važan kotačić u specijalnom ratu protiv hrvatske i hrvata koje vodi antihrvatskaska banda zvana adeze i onoi iza njega a koji očito postoje o ćemu svjedoći sve što se dešavalo zadnjih 20 godina.. u njega nema od hrvatstva ni h.
Ivkošić je u pravu, samo cilj bi mu trebali biti oni koji su sa svojom politikom i lopovlukom i nečinjenjem omogučili da nam se ovo dešava. Cilj bi mu trebali biti i 'vodeći' desničari, sve te spodobe koje misle da su oni jedini koji trebaju vodit desnicu i zato imamo više HSP stranaka od članova HSP-a. Ista je situacija i na ljevici - nemamo prave lijeve stranke, ni krajnje, ni socijalističke ni socijaldemohratske. Imamo samo Lesarovu, tog lukavca i bivšeg sindikalistu koji je bio u HNS-u (liberalnoj stranci) koji je iskoristio taj prazan prostor na ljevici i glumi nešto što ni on ni stranka mu je.
Molim vas, odj*** Ivkošiću... dosta sam se ja love naplaćao ovoj vlasti a zauzvrat dobio nož u leđa. Plaćaj ti taj most ako ti je domovina tako mila (ili građevinska mafija koja na svakom takvom projektu zaradi trostruko)
el commadante Imaš pravo, nema radnih ljudi. Ali osim toga, kapitalizam je temeljen na potpuno drugim principima - na profitu. Svatko tko u kapitalizmu daje istovremeno pita - što ću ja za to dobiti? A ako nema financijskog intresa, ako, ako nema profita nema niti davanja.
20.07.2012. u 14:27h porezni.obveznik je napisao/la: ........................... a nije jedini. pogledaj kaj pišu i despot, dujmović, pavičići, jajčinović i još neka manje exponirana piskarala koja rade u vl pa češ vidjeti da je sve po istoj matrici dakle po naputcimacima koja su dobili od nejkog ni jedan od pobrojanih nije ni sekunde bio u hrvatskoj uniformi valjda zato da ne strefi nekog svog preko a svi su bili vojno sposobni.
Di su nestali postovi?
Buahaha, kakav most. Što prije ova nakaradna zemlja propadne to nama normalnima bolje
U? Ko je tu lud? A onih 70 komentara popapala maca?!
Ivkošiću, meni ova usrana država duguje 1.300 kuna Dali to znači da sam ja već platio i preplatio svoj dio?
Hm, opet su tu. Htjela sam napisati da je u članku i matematika vrlo nerealna. Piše - kad bi svaki Hrvat dao po 1000 kuna ........ Zašto je to nerealno? Zato što su Hrvati iscjeđeni ko limun i 1000 kunauna je za neke nemoguća misija. A i svatko od njih ima tisuću drugih načina kako da bolje potroši tih tisuću kuna. Zatim, Hrvati se i osjećaju iscjeđeni kao limun i to krađom iz državnog proračuna i vrlo visokim porezima. I nema tog mosta za kojeg bi oni dali *još tisuću kuna*. A i kao što sam već napisala - vrijeme socijalizma i samodorpinosa je odavno prošlo. Danas je vrijeme kapitalizma i svatko tko daje neki novac očekuje korist odnosno profit.
@admin, namjerava li se netko od vas izjasnit u vezi problema s usr.nim softverom kojeg koristite koji brise komentare citatelja?
20.07.2012. u 14:37h oldfoxy je napisao/la: 20.07.2012. u 14:27h porezni.obveznik je napisao/la: ........................... pogledaj kaj pišu i despot, dujmović, pavičići, jajčinović......... ______________________________________________________ hehehehe....znaju posrbljeni petokolonaši (kao ova dva postera koji se jedan drugom jadikuju) ............koji novinari hrvatski dišu. Zato see na ove spomenute novinare (naravno, uključujući i Ivkošića) toliko i zapjene.
. ..ke..?? .
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
U ovom članku je osobito iritantno Ivkošićevo prizivanje "sedamdeset prve" u kontekstu bezgrješnog stremljenja hrvatskog naroda slobodi, samostalnosti, i Bog te pitaj ćemu. Hrvatine se prema 71voj odnose ko prema bezgrješnom začeću, poćetak spasa, izlazak iz ropstva i odlazak uu obećanu zemlju.... A gdje smo došli? To vidimo i sami. O likovima iz te "sedamdeset prve" zaista ne treba trošiti previše rijeći, oni su se u ime hrvatske nakrali za 5 generacija.