Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 196
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
kolumna
Povratak na članak

Hrvatska – ničija zemlja

Milanović nema nacionalnoga osjećaja, on nije hrvatski integralist, njega ne zanima čvrsta i ni o kome izvana ovisna povezanost i nepovredivost hrvatskoga teritorija te je izjavio kako se spreman odreći i dijelova toga teritorija ne bi li se prekinuli dugotrajni sporovi oko granice.

Komentari 304

EC
el commadante
13:34 20.07.2012.

----------------------- kilm je napisao/la: el commandante ti si očiti primjer komunista da su živi a vjerujem da i danas plačeš za JUgom jer za Hrvatsku nisi nikad ni bio ko i većina u ovoj vlasti ------------------------ A ti to znaš? Ja sam ti zapravo jedan od većih hrvata jer imam samo jednu putovnicu - hrvatsku. Koliko ih imaš Ti?

VL
PA
pasara
13:39 20.07.2012.

Simunka,dava me lipi vec davno odnosio no ne i odnio,Ja niciji nijesam nego svoj i svolom glavom mislim.Mozda i lose i krivo,mozda i glupavo no to je moja glava,samo moja.I divno je biti samo svoj,ni lijevi ni desni,ni crveni ni neke duge boja.Pa zar sada ne zivimo u slobodnoj lijepoj nasoj u kojoj je sloboda rijeci,ma koliko one bedaste bile,zagarantirana.

VL
ŠI
šimuka
13:34 20.07.2012.

Interesantno ,kako ovoj srpčadi po portalu ne paše most.

VL
OB
-obrisani-
13:41 20.07.2012.

...velik je bio ta Zmaj Jova.....al na krivom mestu je živeo...u yuTUTUniji....

VL
GE
gentlmanst
13:42 20.07.2012.

Naravno da je ova vlada zatečena ovim graničnim pitanjima. Od jednevelike, svehrvatske stranke kao što je HDZ kojoj je jedino i samo Hrvatska na pameti očekivalo se da ova pitanja rješe. Doduše imali su samo 8 godina. Toliko su bilii državotorni da su godinama nezakonito držali zastave EU na državnim institucijama. A nitko od ovih velikih hrvatina uključujući i Ivkošića to nije primjetio. Ovo o samodoprinosu je smješno, pogotovo s ovim nevelikim iznosom. Nek članovi HDZ- a među sobom skupe novac, vrate novac koji su zaradili zahvaljujući lažnim diplomama i nek vrate sve pokradeno i eto mosta do Kaira. Učas.

VL
OB
-obrisani-
13:44 20.07.2012.

.....a bio je vizionar taj Zmaj Jova.......još veći od mega zločinca ambroza mayera.....

VL
ŠI
šimuka
13:45 20.07.2012.

pasara Samo ti piši,ja se malo šalim,nego Ivkošić ti nije iz Boznije,il možda praviš namjeran faul.

VL
DU
Deleted user
13:45 20.07.2012.

Pelješki most otvara nove perspektive razvoja Pelješcu, otocima Korčuli i Mljetu izravno i neizravno Lastovu. Osim toga, most eliminira goleme troškove logistike koji bi nastupili u situaciji da RH nema tu spojnicu i stavlja nas u pravno "čist" položaj pred BiH koja će dakako, u suprotnom, tražiti brojne i bitne kontraustupke hrv. strane za pravo prolaska kroz Neum. Neizravno, to će koštati dobar dio cijene samog mosta. Status nesporno hrv. luke Ploče, status nesporno hrv. luke Šibenik (via pravno vlasištvo Šipad), željeznički koridori prema BiH, razgraničenje na moru i na Uni, sukcesijska pitanja oko imovine BiH u RH itd. Tko ne vjeruje o kako dugoj listi zahtjeva će se raditi, neka progoogla dosadašnji tijek zbivanja oko tih pitanja. I sve bi to Milanović "dao" samo da ne gradi most - iako je most jedino rješenje pravnih zavrzlama na budućoj EU-nonEU granici oko Neuma i time bi "u glavu" riješili sve transportne probleme prema krajnjem jugu, zaobilazeći aspiracije susjeda.

VL
GR
Gradinar
13:45 20.07.2012.

20.07.2012. u 13:34h šimuka je napisao/la: Interesantno ,kako ovoj srpčadi po portalu ne paše most. Naravno. Njima, svim mogućim neprijateljima ( nije težak izraz, uistinu se javno i jasno vidi na svakome koraku otvoreno neprijateljstvo prema hrvatskom narodu i njegovimm nacionalnim interesima) ovoga naroda, ključna je zadaća pod tisućama izlika spriječiti svaku moguću integraciju ovoga naroda. I stvari dovesti do potencijala za izravni politički atak na djelove zemlje. Dobrovanik je vrlo ranjiv svojom pozicijom, u Vukovaru se grade stotine i tisuće stanova srpskiim "povratnicima, "antifašiste" Srbe se nemilosrdno gura na sve moguće pozicije, silno se mijenja strukura ovoga društva, prije svega države i svodi na stanje od prije srpske agresije i u doba "antifašizma"! To stari moj @šimunka oni rade na svakom koraku.

VL
GR
Gradinar
13:47 20.07.2012.

@šimunka dobre to ove "đava me lipi odnio" i "Kikoš" :-)))))

VL
KG
kralj_guštera
13:54 20.07.2012.

ne vidim u čemu je problem, most će bit jer nema drugog rješenja, sve ostalo je laprdanje bez veze, a što se tiče financiranja naplatit mostarinu, i preusmjerit sredstva od mostarine na krku i tunelarine kroz učku jer naime te projekte su i dubrovčani financirali

VL
OB
-obrisani-
13:56 20.07.2012.

Evo jednoga gruboga računanja koje pokazuje da to za građane ne bi bio velik teret. Ako bi, na primjer, milijun zaposlenih Hrvata dalo po 1000 kuna, bilo bi to pola cijene pelješkog mosta, a ako bi dalo po 2000 kuna, bila bi to puna cijena. .......................................... naravno, ti nečeš dati ni conjka kao što nisi dao baš ništa ni da se stvori ova država onda kad su drugi davali glave.

VL
ŠI
šimuka
13:59 20.07.2012.

zveč Kakva je razlika između njih,to jest,svih neprijatelja i trenutne hrvatske vlasti.Ja je bar ne vidim ,a oni se ljute kad im se tepa ,nenarodna vlast.Ima li takove vlasti u ijednoj zemlji na svijetu ,osim kod nas,možda ti znaš.

VL
EC
el commadante
14:00 20.07.2012.

-------------------- mikrogrizzly je napisao/la: Pelješki most otvara nove perspektive razvoja Pelješcu, otocima Korčuli i Mljetu izravno i neizravno Lastovu. ---------------------------------- Pelješki most ne otvara ništa osim novih kredita. I nikakve zavrzlame sa bosancima neće biti. Ukoliko su HR političari išta naučili iz pristupnih pregovora, onda moraju znati da pristupnik tu ne pregovara nego ispunjava zahtjeve članica (skida gaće i ...) . Tako mi trebamo nastupiti prema BiH i stvar riješena. Kakvi mostovi, luke, ... gluposti. Ovdje se rapravlja o tim stvarima ko je Neum Hon Kong , a ne zabačeno vikend naselje Bogu iza nogu.

VL
GE
gentlmanst
14:00 20.07.2012.

Ja postavljam pitanje zašto se sva ova granična pitanja ali i izgradnja Pelješkog mosta ako su toliko bitna za opstanak hrvatskog naroda nisu rješila za vrijeme vladavine HDZ-a? Naravno da nitko iz HDZ neće dati pametan odgovor

VL
Avatar The-North-Korean-Times
The-North-Korean-Times
14:00 20.07.2012.

Praktički, mi smo okupirani.

VL
EC
el commadante
14:03 20.07.2012.

---------------- kralj_guštera je napisao/la: ne vidim u čemu je problem, most će bit jer nema drugog rješenja, sve ostalo je laprdanje bez veze, a što se tiče financiranja naplatit mostarinu, i preusmjerit sredstva od mostarine na krku i tunelarine kroz učku jer naime te projekte su i dubrovčani financirali ---------------- Na ovome su već druge "šape". Kad jednom (pro)daš djedovinu, nema više nazad! Nek dubrovčani nađu koncesionara, u državnoj se kasi više nema što sisati.

VL
OB
-obrisani-
14:07 20.07.2012.

20.07.2012. u 13:52h oldfoxy je napisao/la: *** deleted by admin *** ............................................... pa dobro admine oldfoxy je bio i ostao zenga. kaj je bil ivkošić ? temeljem ćega on može prozivati matića ili bilo koga ? kaj je on dalon dal za hrvatsku kad je hrvatskoj trebao za glavu svaki njen sin? je došao u pomoć ili joj je okrenuo leđa? molim konkretno. gdje je bio ivkošić od 1991. do 1996. ? ak sam pogrešil da mu se izvinem.

VL
MR
mravac8
14:09 20.07.2012.

novahrvatska Općenarodni zajam? Misliš samodoprinos? Žao mi je, ali to vrijeme je prošlo. Vrijeme kada su se škole, tvornice, vrtići, ceste.... gradili samodoprinosom radnih ljudi.

VL
OB
-obrisani-
17:07 20.07.2012.

. ..ke..?? .

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 16 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.