Hrvatska – ničija zemlja
Milanović nema nacionalnoga osjećaja, on nije hrvatski integralist, njega ne zanima čvrsta i ni o kome izvana ovisna povezanost i nepovredivost hrvatskoga teritorija te je izjavio kako se spreman odreći i dijelova toga teritorija ne bi li se prekinuli dugotrajni sporovi oko granice.
Komentari 304
Sve napisano je istina i svaku rijec treba podvuc pet puta. S ovakvom Vladom cemo doista postat niciji! Vec u ovako kratkom vremenu dozivljavamo samo lose stvari,a niceg lijepog nema na pomolu.
Pitam se zašto se smiju komentirati članci jednog Ivkošića, a ne mogu jednog Pofuka? Hm... a mislim da odgovor imam u naslovu ovoga komentara: Hrvatska - ničija zemlja. Po Hrvatskoj može svako "kakat", kako god mu se sjeti. Pofuk, sasa svojim antihrvatskim stavom, a još gore Vrhovni sud koji u "presudi za Varivode" vlastitoj zemlji dosuđuje teroristički čin!
Tko živi u Neumu i okolici. Zemlja je od onih ljudi koji tamo žive, zar ne. To je jedno. Drugo, ne misliš li ti Mile da je sada nemoralno spominjanje izgradnje Pelješkog mosta novim zaduživanjem države, sada kada nam jee svima zaduživanja dosta, posebno jer smo spoznali da smo zadužena država i građani a da nemamo industrije ni poljoprivrede, da nemamo na čemu raditi i zaraditi ni za golu egzistenciju, a kamo li za vraćanje kredita. Narod bi vjerujem bolje prihvatio velike projekte izgradnje kanala za navodnjavanje u Slavoniji, Moslavini i Podravini, jer bi se time omogućila poljoprivreda bez ovisnosti o kiši...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
rafe skrećeš mislio sam na jugoslavene -da si i malo mućnio znao bi da bosna postoji i da će opstati što upravo radi r.s. volim jer ta tvorevina je genocidna pa to čuješ i ovih dana od ujedinjenih naroda srebrenicarenica je genocid i presjednik josipović je to konačno trebao jasno čuti -- jugoslavije nema i i jugo rodoljubi su zbunjeni i tužni a i serbima nije isto a ne bosanskim hrvatima --ok--to su nomadi hrvati neće biti a jugoslaviju vrag odnio --