Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 231
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
kolumna
Povratak na članak

Hrvatska – ničija zemlja

Milanović nema nacionalnoga osjećaja, on nije hrvatski integralist, njega ne zanima čvrsta i ni o kome izvana ovisna povezanost i nepovredivost hrvatskoga teritorija te je izjavio kako se spreman odreći i dijelova toga teritorija ne bi li se prekinuli dugotrajni sporovi oko granice.

Komentari 304

MR
mravac8
12:53 20.07.2012.

Naslov *Hrvatska - ničija zemlja* Mislim da se s tim niti jedan jedini Hrvat ne može složiti.

VL
SO
sotokuco
12:53 20.07.2012.

Samo budala računa ili vjeruje u ljubav komunista spram Hrvatske.

VL
VA
Valerija007
12:54 20.07.2012.

Mostovi, ceste i slična infrastruktura ne rade se iz vica već iz potrebe. To znači da se odluka može donjeti samo na osnovi isplativosti mosta ili ceste, a ne zato jer je to nekom zgodno pa je naprvio futuristički projekt.... Izgradili smo autoceste koje su većine godine prazne, dijelovi autocesta poslije Splita su prazni cijelu godinu, a svi nas ti krediti koštaju svake godine, i sad bi trebali graditi četverostazni most koji bi isto tako bio prazan. Rentabilno do neba. Stoga Ivkošić i njemu slični mogu dati doprinos iz svojih vreća u koje su proteklih 20 godina potrpali milijarde koje su ukrali, a onih jadnih milion zaposlenih nek ostave na miru sa svojim prijedlozima o nacionalnom doprinosu. Ne damo lovu za potrebe samo nekih.

VL
Avatar The-North-Korean-Times
The-North-Korean-Times
12:55 20.07.2012.

Eto recimo Pantovčak provokativno govori o ''borbenoj avijaciji'', a ne ratnom zrakoplovstvu. Zadnje sjećanje na tu ''borbenu avijaciju'' je bilo kad mi je proletjelo kroz sobu!

VL
TO
tomokaro
12:56 20.07.2012.

Ivkošiću!!!!!!! Mene ne zanima kako će se ova država gdje sam rođen zvati ,kako ni bosance očito ne zanima država u kojoj su rođeni ali vole reći da su hrvati. Mene ne zanima ni teritorij dok druge u ovoj zemlji mahom političare zanima teritorij posebno ako je uz more ili uz autoput ili u poslovnoj zoni. Mene ne zanima ni drečavo rodoljublje jer se normalno i po prirodi stvari rodoljublje podrazumijeva. Mene ne zanima ni prošlost koju ti zazivaš. Mene zanima budučnost, mene zanima a i ovu omladinu naše blagostanje,naša sreća,naša osobna sigurnost,mene jednostavno zanima REALNOST a ne društvene imaginacije. Daj piši o tome a ne o bezvrijednim pojavama,

VL
OB
-obrisani-
13:06 20.07.2012.

Kukuriku Vlada: Jedna pura, tri pandura.

VL
EC
el commadante
13:07 20.07.2012.

------------------- sotokuco je napisao/la: Samo budala računa ili vjeruje u ljubav komunista spram Hrvatske. -------------------- Kojih mrtvih komunista???. Da kojim slučajem dođu komunisti na vlast, Sanader bi sa svojom družinom odavno bio na Golom otoku i nebi se smijao svimaa nama, zajedno sa advokatima koje plaća novcem koji je ukrao! I nebi banke ovako bezočno gulile kožu cijeloj zemlji. Ovo sad su na vlasti neo liberali, sluge krupnog kapitala. Isto go*no ko i HDZ samo drukčije PR obrađeno. Se*em im se na posao.!

VL
OB
-obrisani-
13:07 20.07.2012.

Istina !!!

VL
OB
-obrisani-
13:15 20.07.2012.

Nije Hrvatska ničija, već ju svojataYU srbi, svi i svuda. A milanko i pravednik, pripadnici su jedine crvene Parije, a ne stranke, koja je demonstrativno napustila sabor, kod donošenja deklaracije o neovisnosti - dakle, oni nisu hrvatski domoljubi

VL
EC
el commadante
13:18 20.07.2012.

------------------------- jamaster je napisao/la: Nije Hrvatska ničija, već ju svojataYU srbi, svi i svuda. A milanko i pravednik, pripadnici su jedine crvene Parije, a ne stranke, koja je demonstrativno napustila sabor, kod donošenja deklaracije o neovisnosti - dakle, oni nisu hrvatski domoljubi ------------------------ Ja recimo mislim da je veći domoljub onaj koji je više pokrao hrvatsku. Tu je ADZe bez premca. Nitko ga nikad neće stići.

VL
GR
Gradinar
13:20 20.07.2012.

Bravo Milane!

VL
OB
-obrisani-
13:24 20.07.2012.

el comma - ti s očito antihrvat, čim nemaš sluha za solidarnost cjelovitog razvoja Hrvatske

VL
KI
kilm
13:25 20.07.2012.

el commandante ti si očiti primjer komunista da su živi a vjerujem da i danas plačeš za JUgom jer za Hrvatsku nisi nikad ni bio ko i većina u ovoj vlasti.Pa sam predsjednik JUJosipović je predsjednik HR iako nikada nije bio za HR

VL
ŠI
šimuka
13:26 20.07.2012.

Sve je istina.Bravo Kikoš.

VL
OB
-obrisani-
13:46 20.07.2012.

.....i dobro im je prorekao, da će im yututunija otići......TUTUTUUUUU....

VL
PA
pasara
13:29 20.07.2012.

Daj Ivkosicu napisi vec jednom nesto pozitiuvno o Hrvatskoij koja te hrani.Ti si Titov omladinac iz Bosne.Idi tamo i pisi imas tema koliko ti dusa zazeli,drzava i kantona i stranaka.Idi doma kuci svojoj i ne zagaduj vise mediski pristor mojee domovine,upotrebi bosanski pasos i hodi.Ovdje pises za strane novine kojima je jedini interes ,kao i Tebi,-sto gore to bolje.I tako se ponasate.Sram vas biti moze.

VL
DO
DoktorAmer
13:29 20.07.2012.

Tomokaro, pises o vaznosti buducnosti, pa dobijas sijaset minusa. Pa znas da Hrvate buducnost ne zanima. Sto ce ti buducnost, kad se mozes zabavljati malim skojem, polovicom potopljene ade na Dunavu, Bleburgom, kostima, partizanima, domobranima i drugom svijetlom prosloscu pukaa nasega. Buducnost je za neke europske budale, mi i Srbi to ne trebamo, imamo proslosti za bar tisucu godina prezvakavanja.

VL
EC
el commadante
13:31 20.07.2012.

@jamaster Pelješki most neće razviti ništa! Pelješki most je opsjena političke opcije koja je takvim i sličnim "projektima" 18 godina pljačkala hrvatsku. Sad huškaju dubrovčane i obečavaju im most iz dnevno političkih ciljeva, sukladno svojoj dosadašnjoj pljačkaškoj i uništavačkoj političkoj tradiciji. Ovaj most mora na referendum i na nacionalnoj razini nema šanse za prolaz. Taman za njega glasali svi HDZovi glasaći od stoljeća sedmog!

VL
ŠI
šimuka
13:31 20.07.2012.

Pasara čiji si ti,đava te lipi odnio.

VL
OB
-obrisani-
17:07 20.07.2012.

. ..ke..?? .

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 16 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.