Plenković: Ne znate baš ništa, meni je vas iskreno žao, Bernardić: Čini mi se da je dosta bahat
Bernardić: Gurnuli ste svjesno Hrvatsku u izbore, otvorili se prema BiH. Zbog vaših glasača, ugrozili ste kompletnu turističku sezonu. Plenković: Pokušavati ušićariti neke jeftine poene
Komentari 242
Nemoguće je više gledati toliku samohvalu.
Koji lik ovaj Plenkovic. Pa jel stvarno misli da narod nema mozga.
Emisija diletantska. Ova RTL "Tina Katanic" se ponasa kao gosca, zasto dozvoli da Plenkovic stalno upada rijec?
Govna na čelu sa plenkijem su opljačkala zemlju i narod, prodali su i dušu naroda. Svaki dan sve više ljudi ostaje bez posla i završava na ulici. Govna se bore samo za svoju guzicu i BH govnara koji ih i održavaju na životu. Narode sada je krajnje vrijeme da se riješimo smeća.
Plenković docira s visoka.
Uvijek je zanimljivo gledati Plenkovićevu vještinu mlataranja ručicama po zraku i pretjerano gestikuliranje da bi si pridao na važnosti onoga o čemu govori-obratite pažnju na taj detalj, urnebesno.
A gdje im je pupovac kao predsjednik adezeja?
Željezna Kata bi išamarala i jednog i drugog. Ne bi bilo ni teško.
Navodno u HDZ-u još nemaju lijek protiv korone ali zato jedini u svijetu imaju protiv anemije a čuvaju ga u najvećoj tajnosti. Jednog dana u budućnosti to će im biti najveći predizborni adut i ulog u čudotvorni gospodarski preporod Hrvatske.
Ne glasan niti za Bernadica niti za Plenkovica ali ipak Bernardic ostavlja apsolutno bolji dojam.
sam zaglavil na Mostarskom Dnevnom listu? gledam telku,Plenki kaj da je doma ....u Mostaru
bosančerosi i braća hercegovci zapalili logorsku vatru na Cvjetnom,slave Plenkija i onog slugu Božinovićs,zaklali ovcu,pjevaju...uh,užitak je ovaj moj Agram sa tak civiliziranom rajom
neće ih ni bosanci i hrrcegovci spasiti,dosta je Hrvatskom čovjeku biti rob . Hrvat je skinuo i Srbina sa grbače,e boga mi,skinuće i ovu kukolj koja nas tlači i uništava našu domovinu i Hrvate. vratite se odakle ste došli,mi vas nećemo
ne samoo što je Plenković uništio turističku sezonu. uništiće živote Hrvata coronom. to vama hadeteovcima odgovara,pitam se kakvi ste vi Hrvati da vam je Bosanac bliži?
možete vi hadezeovci ovdje škrabati šta hoćete,nisu Hrvati glupi. vi bi nama opet nabili coronu sa vašim bosancima,eee,mili moji ništa od toga ovaj puta. pokupite svoju rodbinu i vratite se u vaše bosanske vukojebine pa se zarazujte koliko hoćete. pokupite i ovog Plenkovića i Božinovića,trovače Hrvatskog naroda. najveće zdajice naroda koje ste nam natovarili na grbaču
Bernardić rastura bahatog Pinokkia kao gnoj po vinogradu!Da i ne,nisam pristaša SDP.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
korupcija,nepotizam,upošljavanje podobnih,rasturena privreda,odlazak mladih-zar je to uspješna vlada?!g.Plenković zaboravlja da građani nemaju amneziju.