Plenković: Ne znate baš ništa, meni je vas iskreno žao, Bernardić: Čini mi se da je dosta bahat
Bernardić: Gurnuli ste svjesno Hrvatsku u izbore, otvorili se prema BiH. Zbog vaših glasača, ugrozili ste kompletnu turističku sezonu. Plenković: Pokušavati ušićariti neke jeftine poene
Komentari 242
Sramota...dvoje ljevicarskih blizanaca bez desnog pretendenta!
Kako ga Plenki peglaaaaaa..
Jedan bi odmah zabranio nase heroje i njihove oznake i javno to kaze a drugi se izmotava a misli isto....zato Škoro i Domovinski pokret !!!!
A je se mali izblamao.. ajoooj
student i glumac.
Dva jugo potomka bore se za vlast..e neće moći zato što svoje volim.
DVA LICA ISTE PARTIJE!
ja ću po dobrom običaju prikloniti se budućem premijeru - sinu vojne lekarke JNA 1991.
blizanci.....
Plenkovic konstantno navlaci Beru na tanak led.Uglavnom jad od suceljavanja,tko ovima da glas sam je kriv i ne zasluzuje bolju buducnost.S toliko supljih obecanja a tek ispunjenih ciljeva u proslosti,pomislih na tren da sam u Svicarskoj.Znaju oni da ovdje ima dovoljno glupe mase koja ce ih podrzati a oni nastaviti s pljackom,busisnes as usual.
Bernardić: Ja sam član HDZ od 18 godine, a vi ste došli u HDZ sa 40 godina jer ste osjetili zov domoljublja. Šta je bio prije 40-te?Prikriveni SDP-ovac.
Katastofalno lose vodjenje ove debate od strane voditeljice i organizatora. Berino konstantno upadanje u rijec i neprekidne svadje oboje sudionika prerastalo je u iritirajucu dosadu. Nakon ove agonije od suceljavanja definitivno ne glasam ni za Berinu ni za Plenkijevu opciju. Siguran sam da treca opcija postaje prva i jedina alternativa a to je Domovinski pokret.
Koji blento je ovaj Bernardić. Pa tko bi ovome dao da vodi državu. Ne bi mu dao da vodi štand sa limunadom, kamoli zemlju.
Pa kud taj mladi neiskusni Bernardić, pa to je jedan naspram nula za iskusnog Plenkovića iako mi niti on nije baš nešto jer se posebno nije ništa promjenilo na bolje.Ako je to sve što ima sdp za ponudit onda laku noć hahaaa...
BERO TRUBA
Druze "Bero" mi ti se kunemo.............../
Jao Beroooooo....pofrezal te Plenki.
Niti Bero niti plemki, nego Škoro ili Petrov.
A Bero koja si ti ovca nisam mogao ni sanjati 🤮
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
da bero dođe za premijera rumunjska bi nas prestigla po bdp-u, a srbija i bugarska bi nam se približile, a mandat bi završio padom bdp-a od -9.5%