Plenković: Ne znate baš ništa, meni je vas iskreno žao, Bernardić: Čini mi se da je dosta bahat
Bernardić: Gurnuli ste svjesno Hrvatsku u izbore, otvorili se prema BiH. Zbog vaših glasača, ugrozili ste kompletnu turističku sezonu. Plenković: Pokušavati ušićariti neke jeftine poene
Komentari 242
Iskreno receno u ovom momentu mi je Plenkovica malo i zao.On zna svoj posao,barata argumentima i vidim da je spreman na dijalog ali problem mu je sto sa druge strane ima neodgojenog i polupismenog i arogantnog bernardica. Bernardic jednostavno receno nema blage veze o politici a da ne pricamo o poslu i obavezama jednog premijera.Da ne govorimo o kulturi ponasanja tj. dok netko prica ti kus! Ehhh svasta ckapi izbaci.
Ne znam jer ovaj Bernardić može biti veći, nazvati ću ga bezveznjakom, jer uistinu ovakav nastup je ispod svake razine normalnosti. Pa mi na forumima sto puta smo spretniji u komunikaciji i trolanju od tog bezveznjaka.
Bero se pogubio u papirima. Ruke mu drhte, ponavlja se, kad misli da ga kamera ne snima jer Plenković u tom trenutku govori, djeluje totalno izgubljeno. Žao mi je jer mislim da nije loš čovjek. Plenković ga je razvalio bez povišenog glasa. Bio bi veliki crnjak za zemlju da Beba bude premijer. Ma što mislili o Plenkoviću, jači je sto posto.
Jadnog beru su zatrpali nekim papirima siromak se jedva snalazi
Moja podrška Plenkoviću.
Dobro je rekao Sauha. Bero ti si 🎺. truba.
Bernardić se iskreno nasmije kad ga Plenki podsjeti da mu je u timu obijač auta......neponovljivi Beljak hehehehehe
Kao u Saboru. Ne sasluša se sugovornika, govore istovremeno. Odvratno.
Ajoj, Bernardić je čak odabrao i domaći teren za ovo sučeljavanje, razmeće se papirima, a nije uspio niti jednom poentirati. Sve teme su je Plenković odveo na svoj mlin... Pripremali su Bernardića mjesec dana za sučeljavanje i nisu napravili ništa. Sada je jasno zašto su spotovi bez njega, a i bez SDP-ovih ljudi...
Nisam ih gleda i ne zanimaju me lažna obećanja..zato što svoje volim!
Bolje bero da si se uspio izvuć od sučeljavanja nakon ovog ce i slijepi progledat
Pojeo ga Plenki za večeru 👌🤣
Bero mlad čovjek a zaljubljen u lik i djelo zlikovca po EU ,među 10 najvecih...Ne mogu vjerovati!!!!
nakon ovog sučeljavanja biram Most.
Bernardiceva inferiornost naspram Plenkovicu je lice i nalicje SDP-ove politicke slabosti i nesposobnosti. Usto, ocita je prisutnost Stazica i Ostojica u agresivnosti mladog Bernardica. Zalosno je za gledati ga a jos zalosnije je imati na umu da bi zabludom svekolikog pucanstva ovaj nedorasli predsjednik najvece oporbene stranke moga biti premijer.
Mili bože kolko u ovom bernardiću ima nesposobnost i neznanja ovo ni za gledat.
glasat ću za škoru samo da više ne moram gledati ovoga kralja demagogije i populizna plenkija
A je se mali izblamao.. ajoooj
Kako ga Plenki peglaaaaaa..
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Majke ti mile! Bernardić kopaaaaa po papirima! Bože,ajmeeee majkoooooo!