Plenković: Ne znate baš ništa, meni je vas iskreno žao, Bernardić: Čini mi se da je dosta bahat
Bernardić: Gurnuli ste svjesno Hrvatsku u izbore, otvorili se prema BiH. Zbog vaših glasača, ugrozili ste kompletnu turističku sezonu. Plenković: Pokušavati ušićariti neke jeftine poene
Komentari 242
Razbucao ga Berislav ko lud novine.
Debatno pitanje, "koliko puta idete na misu"?
Bero niko da te utješi, zar ne?
Ja sam mislila da živimo u jednoj modernoj državi 2020. godine u kojoj svi imaju pravo participirati u svemu.
Meni je nevjerojatno da je taj šmrkavac glavni u SDPu i još će mnogi da glasaju za tog balavca. Nažalost oko Plenkovića su lopovi a druge stranke bolje i da ne komentiram, žalosno je da u Hrvatskoj ne postoji neka treća ozbiljna politička alternativa za koju bi čovek mogao da glasa.
Znali smo da će ovako biti no ipak mi je drago da se vidi koliki je bedak taj Bernardić i da se ne može naučiti biti političar, vođa ili čak premijer. Neukog su pokušali pripremiti a vidjeli smo kako too jadno izgleda kad ne razumiješ ono o čemu govoriš a preko puta tebe maher.
I mene je sram kad vidim tu Vašu prazninu. Pametnom i ovo dosta
poltickih protivnika?haha dobar
Plenkovic i hdz su istinski predatori koji Hr smatraju svojim pljenom i to ne skrivaju.sdp ima postene namjere ali vec pokazanu nesposobnost .sad ti biraj sto ti vise odgovara.
Plenkovicu! Di si bio kada je trebalo braniti domovinu? Pravio papire za anemiju? Sto bi bilo da smo svi tvojim putem posli?
Analitičari nemaju što uspoređivati... kao da uspoređuju Nikolu Teslu sa Covidom-19 iz Hercegovine...
VII izborna jedinica, dokazano uspješan i pošten gradonačelnik Sv. Nedjelje Dario Zurovec na listi 5 (Stranka s Imenom i Prezimenom) bolji je izbor i od gospode sa sučeljavanja i od Škore i njegovih nazadnjaka.
Citajuci sve ove komentare zgrozen sam sa razmisljanjem hrvatskih gradjana ,svi vole da se ismijavaju i podcjenjuju kao sto se Plenki ismijavao sa Bernardicem , to je tako bijedno ,kao kad se djeca ismijavaju djeci koja imaju nekekav handikap , zalosno ,zalosno!!
Plenković izbjegava odgovore na pitanja, jer mu ne odgovara niti 1 graf , a svi ti grafovi pokazuju na smo najgori a za vrijeme Plenkovićeve vlade svi su se parametri pogoršali.
Kada bi Damira Gregoret kojim slučajem pitala Plenkovića koliko je sati mislim da bi njegov odgovor bio Ja... Moja Vlada... i tako dva sata :)
Za glas Biserku Beri, čitaču naslova raznih novina po svijetu bi trebalo donijeti zakon o zatvoru od 6 mjeseci!
kada Plenković govori kao da živimo u obilju,nemamo siromašnih,nema odlazaka mladih,nema korupcije itd.Pa dosta je te glume!
Pa kud RTL?! I još ova.. ima problema s licem?
Izgubili ste predsjednicke, a sada cete i parlamentarne izbore! Svrsavam!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zalostan si ti meni plenkovicu,vrlo bezabrazan i bahat.Pricas o uspjesima a dno smo evrope, 250 000 mladih je otislo na zapad,ministri hdz njih jedanaest smjenjeno zbog korupcije.I o cemu ovaj prica meni nije jasno.Po korupciji smo prvi u evropi.