Plenković: Ne znate baš ništa, meni je vas iskreno žao, Bernardić: Čini mi se da je dosta bahat
Bernardić: Gurnuli ste svjesno Hrvatsku u izbore, otvorili se prema BiH. Zbog vaših glasača, ugrozili ste kompletnu turističku sezonu. Plenković: Pokušavati ušićariti neke jeftine poene
Komentari 242
nadamo se da je ova d i s t a n c a između njih dovoljna!!! plenki bi trebao biti u i z o l a c i j i !! on stvarno misli da je za vrijeme predsjedavanja nešto postigao!!?? pa on ima temperaturu!!
Dvije stvari su više nego očite: 1. Bermardić je totalno nekompetentan za mjesto premijera, a s njime i ostatak najlošije lijeve koalicije u povijesti RH (Beljak?!) nesposobni za preuzeti vlast, 2. Plenković je izuzetno pametan, ali istovremeno i bahati politički birokrat bez konkurencije koji je izdao povjerenje do sada HDZ-u vjernih birača (HNS i ministarstvo obrazovanja, miniranje referendumskih inicijativa, predbacuje Bernardiću Bandićevo mentorstvo, a u parlamentu i u ZG zajedno vladaju, istanbulska konv., optužuje Škoru za poraz na predsj. izborima, a i sam je svjestan da je podrškom KGK zabio autogol... Ukratko, aktualne političke elite treba smijeniti i provjetriti. I dobro kaže Škoro, Plenković bi bio idealan ministar vanjskih poslova. Čovjek koji smijeni više od pola vlade zbog sumnji na korupciju, a odbija preuzeti bilo kakvu političku odgovornost za to - ne može dva puta biti premijer. Izađimo na izbore, glasajmo - lijevo, desno ili centar... Ali ovih je stvarno bilo dosta.
Diletantska emisija, ova RTL "Tina Katanic" samo sto nije podigla HDZ zastavu. A sto kradu vrijeme Bernardicu, to je fenomenalno, vise kradu nego lovu.
Odgovorni sa RTL-a bi nakon ovakve sramne debate na zapadu bili uhapseni. Pa na kraju Bernardic govorio i po njihovom satu na kojem su krali vrijeme za Plenkovica, dva minuta manje od Plenkovica? Sramotno. Zasto ce im sat, ako su krali vrijeme za Plenkovica? Koliko puta idete na misu, pita RTL Katanicka Bernardica? A gdje je Jozo?
Tomislava Ćorića odgojio majčin otac djed Vukašin bivši milicioner
Kako sramotno vodjenje "debate"? Ovo nije debata, ovo je skup HDZ-a, samo Plenkovic pametuje i prica gluposti. Sakrivaju sat sa ekrana jer je Plenkovic govorio barem 15 minuta, ako ne i vise od Berrnardica.
Koliko vi idete puta na misu? Katolibanija i katolibanizam.
Kako sramotno vodjenje "debate"? Ovo nije debata, ovo je skup HDZ-a, samo Plenkovic pametuje i prica gluposti.
inace sam bio za hdz ali tu mi je samo plenkovic donekle, mozda jedan.. dva ministra..ovo sve "0" bodova i neznam dal nebi bilo fer da se proba promijenit, nije da mi je sdp drag, niposto, a ni njihovi koalic.partnerii ali jednostavno promijenit da plenkovic vidi da je kaznjen jer nije maknuo nepozeljne ljude s pozicija to je samo moje misljenje
plenković kao da je na audiciji za glavnog negativca u hrvatskoj sapunici a ne da se predstgavlja za premijera.
Sramotno, RTL bi bio kaznjen zbog ovakve pristrasne IZBORNE emisije. Tipovi igraju HDZ non stop. Bernardic vremenski u zaostatku 5 minuta i ova guska ga prekoida agresivno? Sramotno.
Opet kriju sat kad kradu vrijeme za Plenkovica? Sramotan RTL. Zasto sat nije non stop na ekranu? Zato sto kradu vrijeme za Plenkovica.
Non stop kriju sat kad Plenkovic govori kako bi ukrali vrijeme. Plenkovic je govorio barem 15 puta vise.
pratim ovo suoceljavanje preko interneta i moram priznati,ljigave politicare sam vec ranije cuo,ali ovaj Plenkovic je apsolutni top. arogantan do kosti,pa i bezobrazan(stalno upada u rijec kao da je u krcmi),ali,ali,najgore od svega su mi te lazi. svi znamo kud nas vodi otvaranje granica sa BiH. svi znamo da ce Hrvatska djeca oboliti. kakvi ste vi ljudi,jeste vi Hrvati,sta ste? u veleposlanstvu cu glasati,ne za SDP jer me politika ne zanima nego protiv Plenkovica,Bozinovica i ostalih ubojica nase djece. meni je vazna HRVATSKA za razliku od vas . u mojim ocima niste Hrvati,nasi poginuli sinovi koji su dali zivote za ovu grud zemlje okrenuli bi se u grobu da vas cuju
Emisija je diletantnski napravljena, kad Plenkovic govori, onda ga stave u fokus da se ne vidi sat koliko govori, vjerojatno tad kradu vrijeme, da ne govorim da Plenkovic non stop nepristojno upada u rijec Bernardicu i krade mu vrijeme. Sramotno.
Plenkovic krade vrijeme.
Pitam se koliko će ovi dežurni HDZ-ovci dobiti. Što im je obećano. Daje odite spavat, već vam je vrijeme. Kukavica otkucava zadnje sate.
Hihihihi ovo će biti dobro! :)
Agrokor, korupcija, vrijeme je da HDZ ide ca u opoziciju.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zašto su eliminirali ostale liste? Šta se ovaj hva|isavac pretplatio za sve nacionalne televizije i uzeo monopol na vlast? Iritantan je do boola.