Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 138
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
odbjegli računovođa Artur Kosanović ima državljanstvo susjedne države
Povratak na članak

Uzeo HRT-u milijun i pol i zbrisao u BiH

Saznavši da je u svojim kriminalnim radnjama razotkriven, HRT-ov računovođa je u listopadu pobjegao u susjednu Bosnu i Hercegovinu čiji je državljanin.

Komentari 71

OB
-obrisani-
18:30 05.11.2009.

05.11.2009. u 18:18h comparator je napisao/la: Hitno trebam BiH državljanstvo ================ 0 Šta si popalio? Priznaj !

VL
Avatar comparator
comparator
18:18 05.11.2009.

Hitno trebam BiH državljanstvo.

VL
OB
-obrisani-
10:10 06.11.2009.

05.11.2009. u 21:42h prakator je napisao/la: \"mi njima slali godinama izbjeglice za Hrvatsku a oni sada nama salju milionere ehehehehhe...\" prknator... samo si nosite takve \"milijunaše\", bez brige, nećete vidjet ništa od njihovih milijuna, nego će se oni kod vass prikopčat na infuziju i cicanje...

VL
OB
-obrisani-
21:28 05.11.2009.

Postavlja se ovdje pitanje i ko je ovdje glupi Bosanac . Ovaj nije glup!

VL
OB
-obrisani-
19:15 05.11.2009.

05.11.2009. u 19:12h fisk4 je napisao/la: Posavina je skupa, a mi smo bili strpljivi, bice toga jos ne se sekirati. Svi dugovi dolaze na naplatu, Papak. ============== 0 Aha, ja jesam papak ali sa školom i svoj na svome, a vi ste na svome jedino kad stanete u govno ili kako se to kaže kod vas \" ma nije to govno, to se samo pas posra\".

VL
OB
-obrisani-
19:06 05.11.2009.

05.11.2009. u 19:00h fisk4 je napisao/la: Cestitam gospodinu koji je ovo ucinio i Tudjman je prodao Posavinu kad je on to mogao zasto ne mozemo i mi da izvrsimo naplatu dugova ============== 0 Zato jer ste mješavina srba, muslimana i cigana, a najmanje Hrvata. Hrvat nikada nebi napisao \"zasto ne mozemo i mi da izvrsimo naplatu dugova\", nego bi pisalo \"zasto mi ne mozemo izvrsiti naplatu dugova?\". Vidiš sad, zato ste vi bosanci rinovamgakatolik, a mi smo Hrvati.

VL
OB
-obrisani-
19:06 05.11.2009.

Pod hitno treba ukinuti dvostruko državljanstvo!

VL
OB
-obrisani-
18:50 05.11.2009.

Pod hitno mjenjam - ženu malo korištenu koja hrče za dvije mlađe koje uzdišu. - hrvatsku domovnicu za bosansko državljanstvo - mirovinu i imovinu za članstvo u HDZ miljeu - raznobojne cijele čarape za bijele čarape s ventilacijom na palcu - dva osobna automobila za mercedes ,godište nevažno izdati će mu se novi rodni list - dva janjevca za jednog janjca cijena i nadoplata po dogovoru

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.