Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 138
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
odbjegli računovođa Artur Kosanović ima državljanstvo susjedne države
Povratak na članak

Uzeo HRT-u milijun i pol i zbrisao u BiH

Saznavši da je u svojim kriminalnim radnjama razotkriven, HRT-ov računovođa je u listopadu pobjegao u susjednu Bosnu i Hercegovinu čiji je državljanin.

Komentari 71

M7
m7000
19:04 05.11.2009.

sad ce opet poskupiti bih drzavljanstvo jer je jako trazeno, u bih se moze i iznajmiti drzavljanstvo sve po potrebi

VL
OB
-obrisani-
19:04 05.11.2009.

Dajemo azil svim sa debelim slajbukom u BiH porijeklo nije vazno, vazno je da starta privrednu djelatnost.

VL
OB
-obrisani-
21:21 05.11.2009.

Za Mihac Pa jado jadni ne znas sto je to Visoko tu se diplome nikada nisu mogle kupovati tako je bilo prije 100 godina , a Bogami tako je i sada.Ti i par jezika jedan je sezonski BAUSTEL njemacki u stilu\" Ich libe dihtung\" ili \" Herr Ober zwei ich ich\" dalje nisi stigao a niti ces stici to pokazuje tvoj koeficijent inteligencije ovdje na forumu koji je za rubriku vjerovali ili ne odjel Vrapce. Tvoja GLUPOST i nepoznavanje je i nepoznavanje Hrvatskog jezika za koji ti kazes da si ekspert nad expertima Ti blage veze nemas kojim jezikom govore Hr vati u Hrvatskoj i Naravno Bosni i Hercegovini ti blage veze nemas sto je to jedan dialekat , pa eto da te malo i naucim , mozda ces sutra biti pametniji za 1 gram, a ako ovo ne pomaze skokni do ljekarne gdje bez recepta i u fiseku mozes kupiti za deset kuna pameti. Pitaj, dobiti ces pozitivan odgovor, a time i odgovarajuci lijek.

VL
PR
prakator
21:51 05.11.2009.

05.11.2009. u 20:15h Mihac 05.11.2009. u 20:15h Mihac Vidi se iz doticnoga tvoga pisanja ovdi na forumju koliko si obrazovan nemoj druge da vridjas to znade decko i bez poznavanja ijednoga stranoga jezika a Ti kobajagi studira strane jezike trazi trazi novac nazad od profesora reci im da Te nista nisu naucili i kreni ponovo da pohadjas peti razred gospon. Nesrami Hrvate i Hrvatski jezik nisi Ti vise mali vec odrasla osoba i netabanja po Hrvatskoj kulturii vec pisi u svoje osobno ime jos nisi predsjednik Lipe Nase.

VL
BO
bohtar
07:49 06.11.2009.

Bosanci navalite na prjevare,samo nemokte male,uzmite puno movaca,može i provale štiti vas zakon.

VL
OB
-obrisani-
08:30 06.11.2009.

05.11.2009. u 21:51h prakator je napisao/la: .....Te nista nisu naucili i kreni ponovo da pohadjas peti razred gospon. Nesrami Hrvate i Hrvatski jezik nisi Ti vise mali vec odrasla osoba i netabanja po Hrvatskoj kulturii vec pisi u svoje osobno ime jos nisi predsjednik Lipe Nase. ==================0 Da vidimo šta je bosanac koji uopće ne živi čak niti na prostorima bivše juge želio s ovim tekstom reći. Da nije u Hrvatskoj to znamo i vidimo po charsetu, da je polupismen to se vidi iz napisanog teksta, nerazdvajanja riječi, nepoznavanja glagola, pa čak niti imenica. Nadalje vidimo da vuče neko porijeklo s lokacije livno-duvno-prkno i da ima vjerojatno završeni jednomjesečni tečaj kao i bivši vojnik poklonik HDZ-a Buljubašić. Hajde ti seljo beljo razguli s ovih prostora i budi i dalje poltron u dijaspori, pa tamo prodavaj neke folre o tvojem velebnom rvatstvu i lovoljublju prema domovini koje nemaš, jer si je napustio balonja jedan.

VL
OB
-obrisani-
09:35 06.11.2009.

Mene samo zanima do kada će nas građane prisiljavati plaćati preplatu za ovako loš program! I zašto Ustavni sud ne pročešlja ovu odluku HTV ,pošto imam internet di mogu gledati HTV ne vidim potrebe da više plačam HTV a kad se pošalju pitanja glede prestanka plaćanja preplate na HTV šute i ne odgovaraju na poruke!

VL
ST
stimo
09:48 06.11.2009.

Kosanović pobjegao u B.Luku=Srbin,Šarić u Sarajevo=BOSANAC,onaj tip iz Istre u B.Luku=srbin,Glavaš u HERCEGOVINU=HRVAT

VL
PR
prakator
10:48 06.11.2009.

06.11.2009. u 08:30h Mihac 06.11.2009. u 08:30h Mihac A cuj gospon moja domovina se zove Lipa Nasa Croatia, vidim da Ti nije pomoga moj prijedlog da si malo doskolujes da budes kulturan i malkice vican nama Hrvatima pa imam sljedecideci i posljednji prijedlog za Tebe posto se vridjas cilo vrime pun si nekulture sam se pitam gdje ju pokupi sa takvim rijecnikom i i pisanjem nego odi do psihijatrije najblize nadam se da nisam Ja osobno prvi to predlozija da se malo ispitas dok si jos imalo normalan.A cuj kako osobno pisem drago mi je da si me razumia ali mi je tesko palo sto me neces da poslusas to bi bilo jako dobro za tvoj buduci zivot ne. Uzmi pa citaj sve iz poccetka sta si napisa mozda sustignes i do nasega Livna citajuci pa ces da se uviris da ovo nije kviskoteka vec forum za malo odrasle i skolovane osobe.Bog i Hrvati a tko nije neka slobodno nastavi i dalje das pati. Jer sve sto je lipo Bog stvori malo kako zlata tako i nas Hrvata. A po Tebi i tvom pisanju dase primititi da te nesto promasilo u stvaranju Hrvatstva mada je pozitivno zelis nam se pridruzitri mozda tko zna i uspis u tome nastojanju.Uvikm si nam dobro dosa poslije dijagnoze kod doktora hecima.

VL
PR
prakator
10:53 06.11.2009.

06.11.2009. u 10:10h info_punkt 06.11.2009. u 10:10h info_punkt A cuj mozda imas tocno za tu konstataciju ali pustimo da vrime bude sudija ne

VL
OB
-obrisani-
12:10 06.11.2009.

06.11.2009. u 09:35h orhidej je napisao/la: Mene samo zanima do kada će nas građane prisiljavati plaćati preplatu za ovako loš program! ============== 0 Stari moj, pa ne prisiljavaju te, ti sam plaćaš namet i to isključivo svojom voljom. Lijepo pošalji njima faks da odjavljuješ TV prijemnik iz tehničkih i drugih razloga, a oni nemaju prava pečatiti tvoju imovinu, jer to je isto kao i kad bi ti odjavio auto, a netko bi ti došao zablindirati cilindar brave da ga ne upališ. Kasnije normalno gledaj TV, a ovi kad dođu u kontrolu ti nemaju pravo ući u posjed bez sudskog naloga i to još nisu učinili nikome u HR. Kad dođe inkasator u tvoje dvorište lijepo mu pokaži gdje je izlaz, a ako neće izaći pozovi policiju za uznemiravanje privatnog posjeda i stvar je rješena. Osobno godinama ne plaćam taj harač ,jer sam platio jedan porez kod kupovine TV-a, a drugi porez kroz struju, treći porez na bruto primanjima, kao i četvrti porez prirez, a na tv-u se vrte komercijalni oglasi koje ne želim gledati, te ga koristim kao recimo prijemnik AV signala iz dvr uređaja ili videa. Snađi se druže, rekao je Titio i jedino se ovi lopovi kod nas snašli.

VL
DD
DUVNJAK_DRAGO
13:41 06.11.2009.

Židovi imaju poslovicu \"Neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj\", a što se tiče HTVa može se primjeniti slična \"Lopov mog lopova je pošten čovijek\". A ta poštenjačina sa prezimenom Kosanović je najvjerojatnije u nedodirljivoj Republici Srpskoj. Program HTVa je ionako više srpski nego hrvatski pa je to i prirodan rasplet.

VL
Avatar Juki
Juki
16:47 06.11.2009.

http://en.wikipedia.org/wiki/Television_licence

VL
BT
bili-tartuf
23:28 06.11.2009.

eko,..i vaj je zbrisa,...ma triba prije zaposljenja uz Kurikulum za Blagajnika ., pitati kandidata...par pitanja,..i jedno bi bilo : dali vi imate i volite Traktore ??...

VL
Crni šalevi 1991
18:51 05.11.2009.

E moj Mihac ni ja nebi placao pretplatu da ne moram obzirom da sam sitna riba mogu jedino dobiti zatezne kamate u slucaju neplacanja pa bi to bilo i vise od 100 kuna!

VL
OB
-obrisani-
21:34 05.11.2009.

Ukrao je kriva riječ gospodo.Mi u Hrvatskoj ne krademo,mi samo uzimamo ono kaj nije naše,a to je puno pristojnije..., a i naša vlast nam to dopušta

VL
OB
-obrisani-
21:37 05.11.2009.

Ako se ovako nastavi Hrvatska ce ostati bez gradjana, a u Bosni i Hercegovini ce Hrvati postati vecinski narod.

VL
PR
prakator
21:42 05.11.2009.

05.11.2009. u 21:37h fisk4 05.11.2009. u 21:37h fisk4 ahahahah, svaka Ti cast za komentar samo da jos dodam mi njima slali godinama izbjeglice za Hrvatsku a oni sada nama salju milionere ehehehehhe

VL
RO
romictea
22:56 05.11.2009.

Sto se dogadja u Vecernjem, sto to radi vlasnik sa novim ugovorima o radu i pregrupiranju i manipulaciji sa novinarima i fotografima, sve potiho bez ijedne vijesti u ostalim medijima. Zar ste vi novinari i fotografi zaista tako nisko pali da se neznate oduprijeti toj tiraniji, a rijesenje je u strajku sitnim diverzijama koje ce prisiliti valsnike da mucnu sa glavom. Ili ni sindikat, nekad mocan u Vecernjem vis ne postoji i nezna stati u obranu stecenih prava. Zasto se tako en ponasaju u Austriji, zar je stvarno Hrvatska vec porobljena.

VL
OB
-obrisani-
00:35 06.11.2009.

takvih nebuloza nema niti u crtanim romanima

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.