Uzeo HRT-u milijun i pol i zbrisao u BiH
Saznavši da je u svojim kriminalnim radnjama razotkriven, HRT-ov računovođa je u listopadu pobjegao u susjednu Bosnu i Hercegovinu čiji je državljanin.
Komentari 71
mata ne kaki(seri) Koji od bjegunaca iz HR u BiH i obrnuto su Bosnjaci ili Srbi.Sve je to nas sljam svidjalo se to nama ili ne.Braniti nase izrode tim putem je zbilja smijesno i glupo.Mozes Ti ne voliti istocnjake ali ovaj puta si ispao glup.
kosanović? a, da to nije onaj netijak nikole tesle?! osramoti ujaka i trofazno smeće. bem ti rotaciono magnetsko polje!
hehehe... to je pos\'o...
06.11.2009. u 00:50h splićanin_No1 je napisao/la: \"U ovoj državi bosansko državljanstvo mu dođe isto kao i dozvola za nekažnjeni lopovluk.\" hehe... tako nekako, James Bahudin - licence to steel...
Pa ti Kosanovići sa HTV-a su svi ili lopovi ili lažovi...
adm_nije mi jasno zašto je kurvanje prosta riječ? Čak što više razmišlja se i o PDVu na te usluge . Je li javna kuća prosta riječ kad je to zvanično i naš HTV? Molim vas da ne zlorabite svoje ovlastii u ANTIEUROPEJSKU svrhu. Pozdrav BOSANCIMA ma gdje bili!
ma jeli to uopce bitno!nije to neka lova kad gradjani hrvatske svaki mjesec uplate 78kn x 1 500 000 uplatnica na racun doticne javne kuce! a sutlic zaposljava nepismene ljude po hrt-u
Tamo ga sigurno neće \"procesuirati\".
Zar to nije taj Artur (Bože, divnoga li imena!) Kosanović koji je veliki prijatelj u suradnik Denisa Latina i njegove \"Ćirlice\"? HTV samo što ima hrvatsko ime, a skoro svi zaposlenici su nehrvati, dok najodgovornije položaje zauzima nebeski \"odabrani\" narod Srbi (Sutlić, Rakićka, Stanković, Šprajc itd). I to čudovište nam nazivaju hrvatskom televizijom, koja od 1995. godine ništa drugo i ne radi nego širi mržnju prema hrvatskom narodu, obezvređuje apsolutno sve u svezi s Domovinskim ratom, i dokazuje čitavom svijetu da radi za neprijatelje Hrvatske (Britance i Srbe!) putem privatnog sponzorstva (tajno mito - Judini srebrenjaci!). Dao dragi Bog, da im se isplate srebrenjaci isto onako kako su se isplatili i samom Judi i to što prije! Naravno, ne zaboravimo glavnog cirkusanta u svemo tome nadripredsjednika Mesića i njegove kriminalne horde koje harač skupljaju po Hrvatskoj koja je na smrtnoj postelji od jada i prezira.
Ode pretplata na 100 kuna!
Dame i gospodo. Svaki lopov prije nego krene na posao treba poduzeti dvije mjere predostrožnosti i to kako sljedi: 1. Učlaniti se u ADEZE i 2. Ishoditi državljanstvi BiH. Onda mu nitko ništa nemože.
Cestitam gospodinu koji je ovo ucinio i Tudjman je prodao Posavinu kad je on to mogao zasto ne mozemo i mi da izvrsimo naplatu dugova
molim tko je slijedeci
Ova rabota veeeeelikih Rvatina koji su se ovamo prije 20 godina dovukli s par vrećica, u međuvremnu na račun domoljublja su stekli miljune i milijune,jahte,kućerdine ,a poneki i tvornice,a pošteni ljudi koji su radili čitavi životni vijek,stvarali svoje tvornice ostali su bez ičeg,bez pravih zasluženih mirovina,bez časti potlačeni i zgurani u javne kuhinje,a sad te VEEEElike Rvatine (koji jedva da znaju padeže) za sobom ostavljaju pustoš i prazne blagajne,što možemo očekivati od potomaka osmanlija koji se busaju u osmanska prsa dok im žilama kola zla krv i razbacujući se rvatstvom punih usta na račun poreznih obveznika..ovaj slučaj je samo promil promila lopovluka koji se ovdje odvija već 20 godina,nezavisni svjetski izvori navode da lopovluk,nepotizam ,korupcija naše \"društvo\" zadnjih 20 g koštaju oko 400 milijarda dolara..previše za banana republjik
Uzeo HRT-u milijun i pol kuna i zbrisao u BiH ==================0 0 Ha, ha, ha, jel\' to još jedan lovoljub, opssss domoljub rvatina koji je lapio lovu i paljevina u rezervnu državu?
sve cemo vam pokrasti.
05.11.2009. u 19:27h accidde je napisao/la: U Mihac ovaj fix ti uleće đonom pa sve po cevanici ! ============== 0 bosanac k\'o bosanac, kad je to vidjelo kulture i pismenosti? Malo se bosanac zahebao i to debelo da ću ja raditi za njega do mirovine, jer sam ja u mirovini, a njegove bosančine nerijetko rade kod mene kad trebam manuelne radove, dok im bosanke šankerice drpam za dupe, a oni pate i pate, te od silnog bijesa ne znaju šta će ,pa onda ovdje popale lovu i zbrišu u BiH da se tamo prave frajeri. Bar ekipa oko mene ih ne doživljava kao normalne ljude, nego kao seljačine koji se busaju svojom malograđanštinom.
05.11.2009. u 19:03h houston, tx je napisao/la: molim tko je slijedeci ================ 0 Šuker i to kad se otkrije da je nestala lova od MMF-a
05.11.2009. u 19:09h houston, tx je napisao/la: 05.11.2009. u 19:06h Mihac je napisao/la ucinio si moj dan ljepsim svojim komentarima. svaka cast majstore ==================== 0 Nisam ja kriv, dabogda mi susjedu probušili gume ako jesam. Samo sam tražio večernjakovce da daju neki friški komentar, jer mi dosadio bandić,hebrang,polančec i ostala ekipa, a kad ono ovi me poslušaše i odmah mi dali jednog ortodoksnog rvatinu koji je popalio i zapalio sve od jednom o istom trošku.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
U ovoj državi bosansko državljanstvo mu dođe isto kao i dozvola za nekažnjeni lopovluk.