'Sinovi udbaša i najgorih zločinaca vladaju zemljom i zavode narod'
Naši se političari klanjaju onima koji su još pred 20 godina razarali ovu našu zemlju, rekao je Košić
Komentari 443
Papa Franjo ce brzo rijesiti ovakve istupe za oltarom
Nije bitno koliko je pop u pravu jer to svi znamo , no pitanje je kad je hrvacka potpisala sporazum o ulasku u -eu- a da nije trazila zastitu svoje poljoprivredne -mesne ni industrijs kulture kao ni zastitu svojih proizvodazvoda i licencije stecene kako u bivsoj tako i nasljednoj fazi ,sama ta neoprostiva greska , proviznost kako bivse jadr-kosor tako i ove sadasnje milanoviceve vlade pokazuje ko vodi hrvacku i kuda-
Dosadni ste više i Bogu s tim udbašima, počnite misliti na sebe i mijenjajte svoj odnos prema svijetu i ljudima.
ako vas već muči tko je admin i što radi obratite se austrijskoj biskupiji i pitajte zašto novine u njihovom vlasništvu dakle večernjak rade za sotoniste
Žao mi je da admin briše komentare, naročito ako za to nema povoda i razloga! Inače vrlo ažurno i pozorno prati pojedine komentatore, pa i moju malenkost, no za čudo ovog puta nije me opomenio, niti je rekao da vrijeđam bilo koga, a zapravo nije bilo razloga za to. To što sam se zahvalio uzoritom biskupu Košiću što nas drži budnim i stalno podsjeća na veliko zlo koje nas je snašlo, očito je bilo dovoljno da admin reagira. Poznato je kako se mi Hrvati lako i brzo uljuljkamo, kako brzo zaboravljamo što nam se dogodilo i ne budemo li imali budnih ljudi, propast nam je zajamčena. Biskup je potpuno u pravu i hvala vam uzoriti na hrabrosti svjedočenja i hrabrosti iznijeti našu stvarnost. Uistinu, Hrvatskom u svim sferama vladaju sinovi i unučad zlikovaca koji su nemilice ubijali i istrijebljivali Hrvate u ime komunističke ideologije, u ime revolucije, u ime bratstva i jedinstva. Oni se ne libe kazati kako su na to ponosni! Možemo li to vidjeti i prepoznati ili smo toliko anestezirani da su nam oduzeli svaku moć i snagu. Zdravo tkivo, zdrave stanice, vidimo i prepoznajemo u svojoj Crkvi koja je tisućama godina čuvala, štitila, poticala i molila za svoj narod! Bože daj da se i ovoga puta okrenemo tome i uspijemo se isčupati iz kandži velikoga zla koje nas je snašlo! Hvala Oče Košiću!
vi možete napadati Košića i crkvu koliko hoćete ali on ima pravo i rekao je samo istinu a što se tiče crkve ,svakako da ima različitih radnji koje nisu u redu ali ne možemo svakoga prozivati ne u sinovima udbašaudbaša i ako je većina protiv Hrvatske ne u krugovima crkve ali što je rekao Košić to je sadašnje vreme i mi sada zbog tih udbaša i njihovih sinova patimo čitava Hrvatska odnosno oni koji nisu na takovome mjestu da ne mora svaku kunicu okrenuti par puta prije nego si kupi koricu kruha ako netko ima pravo onda je to Biskup Košić
ak je tak , a tak je kak ovaj biskup v haljini veli ..... svi koji su borci ,pravi i lazni , koji ste podobivali pemzije na osnovu vase borbe ,a zdravi ste i jaki da kravi morete iscupati rep, rep, svi vi koji uzivate komunisticka materijalna dobra oteta od radnog naroda hrvacke , vracajte sve , jer ste napravili fus , komunisti su prezivili , i opet su opasnost za sve nametnike ljudskog roda medju nama. vredi i za popove u dugackim haljama. blago hrvatima uz ovakove dusebriznike , cobane koji svoje ofce usmjeravaju bez imalo griznje savjesti. da li ima netko u ovoj napacenoj drzavi koji bi ovim zastitnicima pedofila rekao glasno i jasno ZAVEZITE VISE.
Točno i žalosno da smo ih cijelo vrijeme birali. I HDZ i SDP (+HNS, ...) udbaška su drska, bahata, kleptomanska i moralna siročad. Ima te siročadi uvičene i u druge stranke. Birajmo poštene, domoljubne i one koji su se pokazalikazali u borbi protiv bezakonja, korupcije i nemorala. One koji su spremni žrtvovati i seba za bolju Hrvatski. Oni su branitelji u sadašnjem vremena u kojem sada živimo. Lustracija za sve koji su do sada bili na vlasti! .
roditelji, čuvajte vašu djecu da ne slušaju ovakve biskupe...mogli bi imati traume u razvoju
Ajme, vi dezurni, pozarni i ostali vasceli ? Al' ste se na zadnje noge digli !
Vjernik ili nevjernik, tko god ima imalo savjesti, srca i osjećaja za pravdu, povijesnu istinu, tko ima imalo solidarnosti prema svakoj žrtvi ove slobode...taj će se složiti s ovim poštovanim biskupom. Mi smo fenomen i nama se svi čude. Narodod koji dozvoljava da mu neprijatelj kroji sudbinu i uništava svetinje...Problem smo mi, a ne drugi i njihova nepravednost.
sinove udbe možemo usporediti sa najraširenijim korovom zvanim pirika ili još bolje bolešću zvanom tumor. ................ali bez obzira što im je sve u rukama od vlasti, medija, policije, sudova, banaka, firmi ....... zadnja riječ je kod naroda. Međutima ako narodu odgovara prevara iz dana u dan onih koji su uvijek bili protiv hrvatskog naroda i države tu sam ja kao pojedinac nemoćan.
Tja, rijetki su oni koji se ovako otvoreno usude govoriti očito. Da nije crkve kao kakve-takve zaštite, niti dotični se ne bi usudio. Ajd, bar netko...
već ste otrcani sa tim forama svećenici-pedolilija. pedofilija vam je u školama,politici,tramvajima i busevima,samo novinarima to nije previše zanimljivo,a i policija se sve manje obazire na manijake koji svakodnevno oblijeću oko klinaca po javnom prevozu. Ovaj narod kojeg više nitkoko ne štiti niti zagovara ima još jedino zaštitu od crkve,samo još ona govori istinu bez fige u džepu
Gdje ste bili devedesetih kad je otpočela privatizacija ?Od devedesetih do sada na čeli vlasti rotiraju isti političari.Očito ne ispunjavaju vaše vizije materijalne koristi .Kontinuitet pljačke seže tamo od devedesetih do danas kad se je konstantno zakidao narod a vi tek sad protestirate protiv lopova i udbaša očito kad su i vas zakunuli.
ovo što radi Crkva u Hrvatskoj je nevjerojatno odvratno ...pa dali to vidi i čuje ...Papa...
Crkva se ne skriva po svom socijalnom nauku dužna je izlaziti u javnost, javno kritizirati zlo u društvu, a katolička crkva u Hrvatskoj je više od institucije .... Hrvati su svjesni bez naše Crkve davno bi nestali
On se ne boji i govori istinu koju se mi bojimo braniti.Ako treba i na ulici!Počne li iz Like vrući vjetar,najebaće svi koji nevole Hrvatsku!
Biskup je rekao istinu,od prve do zadnje riječi. Ja sam se strašio ovako jasno i čisto napisati ovdje sve ovo, ali svi moji prilozi bili su dio ovoga što ovdje piše, Sada će početi napadi na njega, a svaki onaj koji to bude činio, bit će razdjelnica da znamo kome pripada, iako to samo po sebi ne treba biti dobro. Ali ne možemo mi koji tako mislimo pasti bez riječi. Predsjednik saziva sjednicu VONSA, jer je Karamarko nekoga zaposlio. Koalicija na vlasti okrenula je crijeva Hrvatsko kada je došla na vlast i on je šutio??? Ako dođe do pokušaja pljenidbe zgrade HDZ-a to će biti čaša koja priljeva rub i dokazuje dokle su spremni ići.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Gospodine Košić, u srijedu je pepelnica.