'Sinovi udbaša i najgorih zločinaca vladaju zemljom i zavode narod'
Naši se političari klanjaju onima koji su još pred 20 godina razarali ovu našu zemlju, rekao je Košić
Komentari 443
Poštovani gospodine Biskupe, stanje je nažalost puno gore. Strani agenti su na pristupu državnim tajnama i rade javno protiv interesa Hrvatska za što koriste državni novac. Predsjednik Republike pokušava po staljinističkom obrascu diskreditirati one koji ga prozivaju jer ima udbaškog sina za savjetnika. Sina osumnjičenog komunističkog zločinca drži za savjetnika dok istovremeno koristi vlast da bi zastrašivanjem opozicije zadržao ovakvo stanje. Ustavni sud bi ga trebao opozvati jer taj njegov savjetnik je sudjelovao u nezakonitoj istrazi u stranoj zemlji čime je izazvao međunarodni incident. Još gore je kad predsjednik Vlade stavlja na listu za EU parlament osobe koje su otkrile državne tajne, radi s o bivšem Račanovom ministru koji je javnosti stavljao na uvid kako su hrvatske službe prisluškivale neprijatelja čime je ugrozio nacionalnu sigurnost. Zatim stavlja na listu Jakovčića iz Istre koji je dva puta pokušao protuustavno mijenjati Statut Istre i nije objasnio kojim novcem servisira 800 000 € kredita jer nema pokrića u primanjima. To mu je pitanje javno postavio saborski zastupnik Kajin. Kako takve osobe mogu zastupati nacionalne interese i biti kandidati za EU parlament? Zaključak, stanje je još gore nego nego je rečeno a odgovornost snosi vlast jer su uzurpirali sve demokratske institucije i koriste ih svojim interesima. Zakone prilagođavaju potrebama stranaka a nagrade svojim podanicima dijele bez kriterija i zakonitog postupka od tzv izmišljenih savjetnika do ambasadorskih mjesta komunističkim profiterima iz bivšeg jugo režima. Nedavno su pokušali, po starom komunističkom obrascu snađi se druže, uglaviti vele poslanikovu ženu za dopisnicu iz SAD, ali su Amerikanci to kategorički odbili jer to nije spojivo s diplomatskom praksom.
Biskup je samo probranim riječima sumirao trenutačno stanje u RH. Satelitska srpsko-engleska Vlada sustavno uništava RH: gospodarski, moralno, strateški, ...
Svaka cast!
gospodine kosicu tu ste tisucu puta u pravu, to i ja isto stalno govorim i nije mi jasno kako su sinovi udbasa na svim mogucim pozicijama,nemogu shvatiti tko je njima mogao dati svoje glasove,sigurno je tu puno manipulirano,jer kosovcinikada ne ne spavaju. zato trebamo dici svoje glasove,i obavezno provesti lustraciju, i maknuti te bestije za vazdan vijeke.
Mudri.Nije isti grijeh pedofilije počinjen među masom građana(iako je veliki grijeh) i moralnoj ustanovi kao što je crkva.Stvarno je sramotno amnestiranje i izjednačavanje zločina vjernika,crkve i ostalih građana.
zbog ove izjave, sada će se dignuti odmah na noge, jocipovic, milanović, jovanović, ostojić, vesnica i njen brkati braco, butković, lovrićka, dežulović, jergović, trvtko jakovina, hrvoje klasić, d. trbović, pupovac, stanimirović, štrbac, srnavka, rudanica,...i svih 200 parazitskih (ne)vladinih organizacija...
Hvala Bogu da ima u ovoj državi tko reći istinu na sav glas. Čak i većina biskupa danas šuti, prave sporazume sa protunarodnom vlašću. Sretan sam što nisu svi. Gospododine biskupe ustrajte u obrani Hrvatskog naroda i pravde. Vi govorite u naše ime. Zato ste biskup. Vaša izrečena riječ hrabri malodušne i potištene. Hvala.
Hrvati brzo oproste i zaborave. Biskupove rijeci moraju zapisati, imamo izbornu godinu i to je kljuc svega . Glasati samo za one, za koje smo sigurni da ce provesti lustraciju , Glasati za ikoga iz ove vlasti , Gabrica i nekih drugih znaci glasati za Perkovica , sistem koji je on stvorio , ljude koje je on doveo, glasati za lopove i zlocince . Bez lustracije nikada se necemo rijesiti zla, ostaje privatizacija koju je provela udba , ostaju profiteri koji jesu udba ili njihovi sinovi , rodjaci ....
Katoličku crkvu , ma nazovimo je pravim imenom NAŠU CRKVU moramo čuvati kao kap rose na dlanu, bez te crkve tko zna što bi bili i dali bi bili.
BRAVO!!!!!!!!! ovu komunističko-zločinačku vrhušku treba pred zid istine i odgovornosti staviti, pod hitno!!!
Dodatak iz Međimurja!!! Nečak Mustaća kojega je DORH zaštitio od izručenja Njemačkoj i tako ismijao EUN se nalazi na čelnom mjestu hrvatskih voda Međimurja i usput još i predaje u vojnim institucijama. O čemu i kako predaje možemo si samoamo zamisliti. Ima jedan nečak Mustaća i na HRT. Kako je u Međimurju tako je i u cijeloj Hrvatskoj. Nadam se da će nam Njemačka pomoći oko svega toga i lustracije.
Ako se u Hrvatskoj uspije napraviti lustracija sve ćemo biti iznenađeni koliko je gospodin biskup u pravu. Vidjet ćete da su sinovi raspoređeni po Hrvatskoj kao ukrasi na božičnoj jelki.
Kako na području okupirane Hrvatske od udbaša i njihovi sinova vrijedi pravilo verbalnog delikta biskup bi morao svjedočiti vjeru u zatvoru kao i Stepinac. Sinovi nećete valjda dopustiti da budete manji zločinci od očeva?
ništa toliko ne razjari "naprednjake" nego kada netko od crkvenih ljudi kaže istinu. odmah skaču na noge.. evo i ovdje u forumu, odmah se primjeti nadprosječna prisutnost "naprednjaka" i jugofila koji odmah dotrče sa foruma jutarnjega
Svaka čast ovome Biskupu. Lijepo je znati da još ima ljudi koji imaju hrabrosti stvari nazvati pravim imenom, i reći istinu cijelu onakva kakva jest, bez umatanja u celofan, i bez robovanja novom totalitarizmu koji uvodi verbalni delikt a zove se "politička korektnost". Po toj suludoj doktrini zvanoj "politička korektnost", puno veću vrijednost ima očita laž koja je "politički korektna" nego gola istina koja je "politički nekorektna".
Biskup Kosic govori istinu, i to smeta one na koje je ciljal, kao i njihove simpatizere. Odmah se javljaju kojekakvi komentari o crkvenim pedofilima, te koliko crkva kasira, te kak je uz desnu opciju, itd itd... Za informaciju takvima ; ; te stvari nisu tema clanka. Tema clanka je ono kaj je biskup izjavil ! I to je cista istina ! Imena ne smije izreci, jer bi se s tim lazljivcima moral povlacit po sudu, a sud isrodne ustanove opet kontroliraju ti isti lazljivci !
Ogromna većina hrvatskoga naroda ovako misli i ovako se osjeća danas. Točno ovako kao je biskup košić rekao. Samo je pitanje kada će i koji relevantni nacionalni pokret u jednostavne teze staviti ova pitanja i dati na njih jasne odgovore i dobiti dvotrećinsku većinu svoga naroda za konačno uređivanje svoje zemlje. Ovo je biskupu bila i kršćanska i ljudska dužnost reći. Hvala mu!
istina velečasni
Ovo sto je rekao biskup kosic naša je stvarnost, vidjet ćete kako će prozvani reagirati, naravno prozvati će crkvu da se ponovo mješa u politička pitanja, između ostalog potegnuti će se pitanje da bi trebala sutiti jer dobiva novac iz proracuna
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Borasu, nisu imali izbora 1990 a sada imamo od kojih si Borasa'? Vitina,Hardomilje ili nekih treći?