'Sinovi udbaša i najgorih zločinaca vladaju zemljom i zavode narod'
Naši se političari klanjaju onima koji su još pred 20 godina razarali ovu našu zemlju, rekao je Košić
Komentari 443
Vlada i predsjednik se takmiče tko će se više dodvoriti Srbiji na štetu hrvatskoga naroda. Za sad su jako uspješni i jedni i drugi. Hrvati domoljubi mole sve koji imaju bilo kakvu moć da se iskreno zauzmu za našu zemlju da joj ovi zločinci ne napakoste.
Bravo, biskupe Košiću! Puna istina.
Sve sto je rekao je istina
Lustracija je jedino rjesenje da se bivsi komunisticki kadrovi, danas pritajeni po politickim strankama, stave izvan funkcije i javnog djelovanjate pokrenu potrebni krivicni progoni nekih"bivsih".
Dali ce do Hrvatskog gradanina ove rijeci naci put i da konacno uvide tko vodi nasu Hrvatsku i na kraju shvatiti da ima samo jedno rijesenje a to je da ova vlada mora pod hitno da ode i da oslobode mjesta Hrvatima koji vole svoju zemlju i koji ce se boriti za istinu i za svakog gradanina Hrvatske.
Biskupe, svaka ti je riječ na mjestu
Čitam tekst i u potpunosti dijelim mišljenje časnog biskupa! Još je i pre blag! Ja bi to oštrije ali nesmem jer me admin bu del u kaznu. Onda pročitam komentare, kad tamo, kao i uvijek kad ih "zasvrbi", crvena bratijaja (cimenik, rambo itd) postavili se na zadnje noge pa pljuju, vrijeđaju, omalovažavaju svakog ko dirne u njihove svetinje Tita i partiju a nitko ih ne briše niti kažnjava. Nisu baš ista mjerila u komentiranju i sankcioniranju, zar ne?
moj kardinalu, sve izrečano je nažalost istina, ali govoriti istinu u ovoj podjeljenoj državi je ravno govoru gluhom, ne brinite već u ponedjeljak će vas napasti preko svojih medija onda zatim osobno djeca prozvanih koji kako ste konstatirali vladaju Hrvatskom, i dalje šutnja od strane naroda. Zar ne vidite u ova zadanja dva dana koja je to agresija kad govore o nacionalnoj ugroženosti i to osoba u liku predsjednika, kojemu je sin oca koji je u Njemačkom zatvoro radi ubistva drugih i drugčiojih uglavnom Hrvata savjetnik za sigurnost države Hrvati nismo ni zaslužili državu iako smo je krvavo stvorili, predali smo je sinovima krvnika istog hrvatskog naroda, na kraju ne osveta ne progon vać iskrena i poštana hrvatska ne treba nam dakle ne karikatura od države
sve je receno u ovoj propovjedi....Amen
@akil - za Jugoslavije kad je Lika bila puno naseljenija nego danas imala je ukupno cca 80.000 duša. Nije vas bilo dovoljno da pokrijete troškove vlastite električne mreže. I vi bi danas prijetili *vrućim vjetrom*. Nemojte me zasmijavati. Ako ste vi Hrvatski Krim koji su vaši Rusi.
Biskup je potpuno u pravu,a trebali bi i ostali slijediti ostrinu njegove rijeci. Ova istina nekima smeta,pa sve sto biskup rece,zele ismijti i omalovaziti. Ovoga nece obezgrabriti. podrzimo ga.
Bravo, biskupe! Kad bi imali takve ljude u hrvatskoj politici koji se ne libe reci istinu, sagledati trenutnu hrvatsku jugokomunisticku politicku stvarnost, gdje bi nam bio kraj. Bio biskup ili ne, ovaj covjek zasluzuje postovanje svakog domoljuba.
Bravo, sve je istina . Protiv ovakovih izjava mogu biti samo oni koji mrze Hrvatsku te ju nikad nisu ni voljeli a niti doživljavali kao svoju Domovinu. Pozdrav dobrim ljudima
Postovani biskupe V. Kossic. Istina svaka rijec Vam je na mjestu. Ja sam par put tako slicno komentiro pa me admin izbrise. Izgleda da nevole istinu. U Hrvatskoj je problem sto su Hrvati postali manjina.
Točno i žalosno da smo ih cijelo vrijeme birali. I HDZ i SDP (+HNS, ...) udbaška su drska, bahata, kleptomanska i moralna siročad. Ima te siročadi uvičene i u druge stranke. Birajmo poštene, domoljubne i one koji su se pokazaliokazali u borbi protiv bezakonja, koripcije i nemorala. One koji su spremni žrtvovati i seba za bolju Hrvatski. Takvi su branitelji koji djeluju u ovom vremenu u kojem sada živimo. Lustracija za sve koji su do sada bili na vlasti! .
Tužno, bolno, ali nažalost istinito.I pitam se zašto šuti akademska zajednica.Zar jedino crkva, a osobito Biskup Vlado Košić javno govori ono što svi znamo.Sječamo li se uopče s kojim smo zanosom stvarali državu? koje smo žrtve podnjeli? Danas se večina pita, za što, za koga.Ali ne smijemo dozvoliti da doćekaju Božji sud, treba im suditi sad i ovdje.
apsolutno je u pravu i to potvrđuje pravilo da je hrvatski narod politički gledano jedan od najglupljih naroda na svijetu..kravlju je jedva stekao nezavisnost i slobodu a onda vlast predao slugama neprijatelja...
biskup je rekao samo ono što svi znamo ali nitko to javno nije rekao...pogotovo oni koji bi to trebali javno govoriti..
sve polako ali sigurno ide dođavola
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Istina nema kompromisa, trebamo svi na njoj ustrajati,nikoga osuđivati i odbacivati . Pomoći ljudima da shvate samo se istinom,pravdom,poštenjem... može na duge staze izgrađivati država a sve ostalo je kad tad osuđeno na propast.