'Sinovi udbaša i najgorih zločinaca vladaju zemljom i zavode narod'
Naši se političari klanjaju onima koji su još pred 20 godina razarali ovu našu zemlju, rekao je Košić
Komentari 443
Žao mi je da admin briše komentare, naročito ako za to nema povoda i razloga! Inače vrlo ažurno i pozorno prati pojedine komentatore, pa i moju malenkost, no za čudo ovog puta nije me opomenio, niti je rekao da vrijeđam bilo koga, a zapravo nije bilo razloga za to. To što sam se zahvalio uzoritom biskupu Košiću što nas drži budnim i stalno podsjeća na veliko zlo koje nas je snašlo, očito je bilo dovoljno da admin reagira. Poznato je kako se mi Hrvati lako i brzo uljuljkamo, kako brzo zaboravljamo što nam se dogodilo i ne budemo li imali budnih ljudi, propast nam je zajamčena. Biskup je potpuno u pravu i hvala vam uzoriti na hrabrosti svjedočenja i hrabrosti iznijeti našu stvarnost. Uistinu, Hrvatskom u svim sferama vladaju sinovi i unučad zlikovaca koji su nemilice ubijali i istrijebljivali Hrvate u ime komunističke ideologije, u ime revolucije, u ime bratstva i jedinstva. Oni se ne libe kazati kako su na to ponosni! Možemo li to vidjeti i prepoznati ili smo toliko anestezirani da su nam oduzeli svaku moć i snagu. Zdravo tkivo, zdrave stanice, vidimo i prepoznajemo u svojoj Crkvi koja je tisućama godina čuvala, štitila, poticala i molila za svoj narod! Bože daj da se i ovoga puta okrenemo tome i uspijemo se isčupati iz kandži velikoga zla koje nas je snašlo! Hvala Oče Košiću!
Gdje ste bili devedesetih kad je otpočela privatizacija ?Od devedesetih do sada na čeli vlasti rotiraju isti političari.Očito ne ispunjavaju vaše vizije materijalne koristi .Kontinuitet pljačke seže tamo od devedesetih do danas kad se je konstantno zakidao narod a vi tek sad protestirate protiv lopova i udbaša očito kad su i vas zakunuli.
ZNA SE ..ha ha
Ovome se nema sto dodati - istinito i dobro sazeto - Peta kolona kocnicara i izdajica
Vlado moj a šta ti činiš po tom pitanju da bude bolje? Ili se slabo moliš ili ti molitve nisu uslišene?
Buski je 100 posto katao sto je trebalao kazati. Svi mi to osjecamo, znamo a javno to kazu samo oni koji vole Hrvatsku.
Sudeći po komentarima sinovi udbaša pa i unuci osjećaju se prozvanima. Biskup je psolao odličnu poruku a sad je na redu narod da iskorijeni korov iz plodne hrvatske njive.
Svaki narod ima vlast onakvu kakvu zasluzuje Svaki narod ima politicare presliku sebe. cemu toliki lelek Meni je samo zao 15000 mojih kolega brace koji dadose zivot za koga Zao mi je kolega i brace koji dadose dijelove tijela ila i zdravlje ..za koga da bi im djeca dnas gledala perspektivu vani jer nikom nisu podobni cak naprotiv opasni po lopovski sistem A vi sto ganjate ustase i partizane ste se toliko nakotili da je to strava gdje su novci lova zasto se ne moze zivjeti od rada koga briga za to gmazovi samo vi ganjajte ustase partizane i kojekakve zmije do konacne propasti.
Čestitam biskupu, treba koristiti svaku prigodu da se izrekne istina i samo istina, hvala i Večernjem listu što ima snage objaviti ovu informaciju, bez obzira koja je bila namjera objave ovog teksta
kad ponovo dođe do raspada sistema tj. svjetskog poretka kao što je EU itd. neminovno dolazi i do rata. kad dođe, a doći će brže nego što možemo i zamisliti, onda mi hrvati prvo treba da raščistimo sa domaćim jugonastalgičarima za vjeke vjekova.
Vise je dosadan ovaj Kosic. Vec dvije godine ponavlja jednu te istu mantru, a kad je Tudjman diktatorski, na pravi komunjarski nacin vladao, nije vrli biskup ni zucnuo, a kamoli da bi od njega zatrazio lustraciju.
U pravnoj drzavi ne zataskuje se pedofile niti ih se premjesta u neku drugu zupu niti ide u zastaru vec PEDOFILI zavrse u zatvoru
Zemlja nije provela lustraciju jer je nisu mogli provesti sami protiv sebe.Pogledajte samo kada je osnovan HDZ,sve drug do druga,a SDP? Oni su opet nasljednici SKH,i tko bi onda tu mogao provesti tu famoznu lustraciju? I kako da ju provede?
Biskupe,dali Vam je to rekao Isus,ili sam Bog. Očito imate informacije iz prve ruke.Bavite se Biblijom,to Vam je poziv,za to ste se školovali.Izađite iz 15 stoljeća,i shvatite da niste jedino Vi pismeni,i običan puk ide u školu i uči čitatii i pisati,i zamislite ima ih dosta sa završenim fakultetima. Shvaćam da smo "stara populacija" i dosta naših baka i djedova ima samo četiri razreda osnovne škole,a takvi su i najviše u Crkvi,pa ste našli da je zgodno da ne progledaju,već slijepo slušaju svoje svećenstvo.Mogli bi se odmetnuti i ne ostavljati lemuziju i donacije,pa neće biti zgrada od oniksa i skupocijenih vozila,na kojima bi Vam i Milanović pozavidio.
he, he, he biskup uopće nije spomenuo nijedno ime, ali gle, tko se osjeća pogođenim, tko odmah skače na noge. ovi koji se sada ljute, dakle sami priznaju da su u hrvatskoj na vlasti udbaši
da je bilo lustracije bili bi sad sređenija zemlja, sve bilo lakše i bavili se gospodarstvom
ee moj Milanoviću.......samo ti dijeli toj parazitskoj gamadi narodni novac.....dok narod skapava...ta gamad se kupa u novcu......
biskupe samo peri .....
Nadam se da će i ostali biskupi otvoreno pričati o problemima hrvatskog društva, ne smije hrvatsko proljeće ostati na Košiću. Ne znam kakvo je stanje na Pantovčaku ova propovijed pisana je baš po njihovim životopisima.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Točno i žalosno da smo ih cijelo vrijeme birali. I HDZ i SDP (+HNS, ...) udbaška su drska, bahata, kleptomanska i moralna siročad. Ima te siročadi uvičene i u druge stranke. Birajmo poštene, domoljubne i one koji su se pokazalikazali u borbi protiv bezakonja, korupcije i nemorala. One koji su spremni žrtvovati i seba za bolju Hrvatski. Oni su branitelji u sadašnjem vremena u kojem sada živimo. Lustracija za sve koji su do sada bili na vlasti! .