'Sinovi udbaša i najgorih zločinaca vladaju zemljom i zavode narod'
Naši se političari klanjaju onima koji su još pred 20 godina razarali ovu našu zemlju, rekao je Košić
Komentari 443
Biskup Košić je dijete hrvatice, Biskup nije pao s marsa već je rođen i odgojen u našoj pravoj hrvatskoj obitelji. Zato Biskup zna istinu pa je za oltarom iznese bez dlake na jeziku.
Biskup je svijetla točka hrvatskog naroda, iz naroda je potekao za narod se bori. Pošteno je da takav i stane na čelo naroda.
... sve ovo je istina, 'slijepi' to ne vide a "gluhi" ne cuju ... jugo komunizam je najgore zlo za Hrvate ... gore od velko-srbizma i cetnistva ... zapravo to je jedna, puno gora varijanta veliko srpske ideje ... moramo se ujediniti i to zlo unistiti ... jednom zauvijek ... strava ...
Naši su vam komunisti ka srpska stoljetna politika totalno preslikana sve svoje poraze pretvaraju u pobjede, dakle mogu oni biti zločinci ubijati proganjati ali će vas uvjeriti kako je to bilo dobro i nužno da oduzmu nekomu život, keko je to u ime anti fašizma a ne ideologije i sl. tužno ali istinito
Budimo realni, opismenjavanje Hrvata, održavanje nacionalne svijsti, moralne poduke, bogoljublje, čovjekoljublje .............. došlo je iz krila sveopće Crkve.
Poštovani gospodine biskupe. Dobro ste primjetili i ocjenili stanje u Hrvatskoj.Točno je da su u Hrvatskoj na vlasti ostaci Komunističko udbaške vrhuške koja je vladala ovim prostorima devedesetih.To su u stvari ostaci komunističkih direktora-rukovodioca te komeasrsko represivnog aparata koji suu se devedesetih u pretvorbi domogli dionica i drugoh materijaljih dobara te osigurali politički opstanak do danas.Dok su se oni šahovski preslagivali sve su činili da i jedna i druga strana table bude plitički nevina bijela.Namjerno je izbjegnuta lustracija i tako su na šahovskoj ploči ostale samo bijele figure.Crkva nije reagirala ,a morala je,šutila je.Ona je trebala inzistirati na lustraciji.Nije.Zašto nije to je grijeh crkve.Očito su bili zauzeti povratkom svoje imovine.Narod je opljačkan,ponižen i u fazi financijske kolonizacije.Strane banke i korporacije polako i sigurno postaju vlasnici Hrvatske.Komunističko udbaške grupacije postigle su svoj cilj opljačkale su državu i mogu se povuči.Što je ostalo narodu?Financijsko i duhovno potonuče. Smatram da jedini koji su sposobni i domioljubnio motivirani je crkva.Crkva bi trebala biti jedan od glavnih pokretača gospodarskog i nacionalnog oporavka države.
Biskup to treba da vise puta ponovi . Hrvati olako zaboravljaju a to trebaju znati za svake izbore , jer to je kljuc svega . Bez lustracije nikada se necemo rijesiti zla, ostaje privatizacija koju je provela udba , ostaju profiteri koji jesu udba ili njihovi sinovi , rodjaci ....
Nezamislivo je da državu dajemo u ruke onima koji je nikada nisu željeli ni voljeli. Ali ni to nije loše, svaki ćup ide na vodu dok se ne razbije......... a kad se razbije kom obojci kom opanci. nekako mi see čini da će sinčići udbe dobit debljim krajem .
KOŠIĆA ZA PREDSJEDNIKA REPUBLIKE HRVATSKE Tako je preuzvišeni oče biskupe
14 % ostataka jugoslavije, jugoslavena i gostiju vlada nam državom i vodi ju u propast a za sve smo optuženi mi koji nismo tu kašu kuhali ni ručali.
Sinovi udbaša imaju iste manire kao i sotona. kako sotona svijet želi uvjeriti da ne postoji tako i sinovi udbaša pokušavaju uvjeriti hrvatsku javnost da su oni nepostojeća bića. Sinovi udbaša su pokvareni lopovi koji svoja zlodjela žele pripisati drugima.
Da bar Biskup nije u pravu, da nam bar sinovi udbe ne vode državu. Zamislite kako bi imali jaku ekonomiju da sinovi udbe nisu ukrali tvornice. Prvo su im očevi oteli privatne tvornice stvarnim vlasnicima 1945 da bi sinovi udbaša te tvornice prisvojili sebi 1992.
Ništa krivo nije rekao
Istina
Katolička crkva od prihvaćanja kršćanstva našeg naroda do danas bila je i ostala duša duše hrvatskog naroda.
Ovo sto je rekao biskup kosic naša je stvarnost, vidjet ćete kako će prozvani reagirati, naravno prozvati će crkvu da se ponovo mješa u politička pitanja, između ostalog potegnuti će se pitanje da bi trebala sutiti jer dobiva novac iz proracuna
Sinovi udbaša pokušavaju dokazati da nisu sinovi udbaša, dobro jeste lli vi normalni?
Hvala biskupu Košiću na ovim jasnim riječima. One otvaraju oči onima koji su još uvijek slijepi. Udbaši su još tu, ali polako gube tlo pod nogama i uskoro će biti povijest, ružni i zločinački dio povijesti. Jer istina uvijek pobjeđuje.
Crkva se ne skriva po svom socijalnom nauku dužna je izlaziti u javnost, javno kritizirati zlo u društvu, a katolička crkva u Hrvatskoj je više od institucije .... Hrvati su svjesni bez naše Crkve davno bi nestali
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ovo što je biskup rekao malo je,vladaju drugovi koji nikada nisu željeli hrvatsku ,hrvatska se stvorila i sada ti ist je raskopavaju, pokradaju. Nažalost jedino rješenje ponovno oružije u ruke i pročistiti od domaći izdajnika i stranih pljačkaša!