Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 9
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Slučaj Kamensko
Povratak na članak

Radnice Kamenskog: Niti jedna žena iz Vlade nije nas podržala

Rukovanje s predsjednikom radnicama je dalo bar malo nade iako nisu sigurne da će se zbilja nešto promijeniti

Komentari 203

OB
-obrisani-
15:09 02.10.2010.

@hmmmm koliko se ja sjećam zadnji koji je smanjio pravo radnicima u ZOR-u bio je ljevičar Račan ovi su mislili smanjiti još prava, pa odustali, a Račan nije odustajao, on smanjio \"\"\"\"\"\"\" \"\"\"\"\"\"Nazalost to je onaj sto su ga zakrpili u Njemackoj privatnoj kapitalistickoj bolnici / neka mu je laka zemlja /,

VL
FL
flok
15:10 02.10.2010.

da desnica je u svijetu toliko loša da su se ameri zaželili republikanaca, dosta im šupljih obaminih priča

VL
FL
flok
15:14 02.10.2010.

@hmmmmm ti si utopljen u stereotipe ljevice i desnice čovik moj, kamensko je srušila jeftina azijska radna snaga, a nije ni desnica ni ljevica e ako si pravi ljevičar sa idealima, onda ćeš se složiti da nije pravedno da radnica kamenskog bolje živi od kineske radnice u tekstilu, zar ne

VL
FL
flok
15:16 02.10.2010.

kad ste vi toliki pravi ljevičari, zašto se ne zapitate zašto bi radnica kamenskog imala veću plaću od vijetnamske radnice u tekstilu, što je vrijednija?

VL
PI
Pippo9
15:19 02.10.2010.

Ovdje nije riječ o ženama i podršci žena već o tome da vlada ulaže goleme napore kako si sredila ovaj slučaj

VL
FL
flok
15:26 02.10.2010.

¸da, svi ljevičari polaze od pretpostavke da treba prvo dati njima kineske radnice u tekstilu rade i više od ovih i za dosta manju plaću od ovih ali to su kineskinje, one nisu vrijedne kao europljanke hebena licemjerna europska ljevica

VL
OB
-obrisani-
15:29 02.10.2010.

flok Pozdrav prijatelju!!! Sta ima kod tebe i kako je vrijeme na moru?.....

VL
FL
flok
15:32 02.10.2010.

pozz došao sam doma baš nastojim ovim europocentričnim ljevičarima objasniti da je u stvari pravedno da europa izravna standard sa azijskom sirotinjom, dosta je bilo uživanja, nismo bolji od njih

VL
OB
-obrisani-
15:33 02.10.2010.

02.10.2010. u 15:09h hmmmm je napisao/la: @hmmmm koliko se ja sjećam zadnji koji je smanjio pravo radnicima u ZOR-u bio je ljevičar Račan ovi su mislili smanjiti još prava, pa odustali, a Račan nije odustajao, on smanjio \"\"\"\"\"\"\" \"\"\"\"\"\"Nazalost to je onaj sto su ga zakrpili u Njemackoj privatnoj kapitalistickoj bolnici / neka mu je laka zemlja /, ================================================================= hmmmmmmmmm Jos nam nisi rekao kojoj opciji pripadas? Citajuci tvoje komentare,sad si lijevi,sutra desni, dakle nemas opredeljenje?! Cekam tvoju ispriku glede komentara od 29.09.2010 dodine u 20:28.

VL
OB
-obrisani-
15:37 02.10.2010.

flok U kojim zemljama je ljevica uspjela? Da to je Rusija Kina,Koreja i Kuba, ali nas hoce da vrate onde gde smo bili prije 20 godina! Koju li to strategiju ima nasa ljevica da izvuce zemlju iz krize gde je sve pokradeno?!

VL
MA
malomorgen
15:40 02.10.2010.

legionar- pa hrvatska je prije 20 godina bila industrijska zemlj u kojoj se bolje zivjelo nego danas ako ces za pravo samo se ti tada nisi jos ni rodio

VL
FL
flok
15:41 02.10.2010.

@legionar ma oni su ništa, a ne ljevica da su oni ljudi sa idealima kužili bi da je ok da proizvodnja seli u aziju, dok se europa zabavlja čuvajući stečena prava azijska sirotinja će joj uzeti sva radna mjesta kad čovjek pošteno razmisli, to jest pravedan proces

VL
FL
flok
15:44 02.10.2010.

@malo pa živjelo se bolje u cijeloj europi prije 20 godina, ali zato lošije u aziji sad se to polako izravnava, ali tek je počelo

VL
OB
-obrisani-
15:47 02.10.2010.

0 + - 02.10.2010. u 15:40h malomorgen je napisao/la: legionar- pa hrvatska je prije 20 godina bila industrijska zemlj u kojoj se bolje zivjelo nego danas ako ces za pravo samo se ti tada nisi jos ni rodio ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Hvalala gospodine! Prije 20 godina sam imao 39 pa onda izracunaj koliko imam godina.Ako ste bolje zivjeli onda ste nastrojeni NOSTALGIJI koja nikada nije imala svoj pravac i svoje ciljeve, gore nego danas kako ljudi zive?! Razmisli malo sta pises?

VL
OB
-obrisani-
15:50 02.10.2010.

+ - 02.10.2010. u 15:44h flok je napisao/la: @malo pa živjelo se bolje u cijeloj europi prije 20 godina, ali zato lošije u aziji sad se to polako izravnava, ali tek je počelo ============================================================ flok: Nije se zivjelo bolje! Mii smo mislili da cemo zivjeti bolje poslije 95 godina,ali losa politika nas natjerala na rub propasti! Vise tu nema alternative,nego sve mijenjati!!!!!! Lopove strpati u Corku.......................................

VL
OB
-obrisani-
15:51 02.10.2010.

Sta ovaj gore presjednik prestavlja? Hodi medju radnike,seljake,invalide pa pogledaj kako ljudi zive?

VL
FL
flok
15:52 02.10.2010.

@legionar ja nisam živio bolje prije 25 godina, stari sam radio u tvornici, mala plaća, nas dosta sad imam solidnu plaću,

VL
MA
malomorgen
15:53 02.10.2010.

gospon legionar ako danas bolje živite nego onda ,onda izvinite bez uvrede ili ste u vojnoj mirovini ili jedan od rijetkih koji dobro živi,i recite mi da li ste kupili stan sad ili prije 20 godina , i da li ste od onih koji zagovaraju da se onda nije nista radilo a puno dzabe dobijalo

VL
OB
-obrisani-
15:59 02.10.2010.

Kako može siti vuk, vlasnik 4 brloga u centru šume razumjeti gladne ovce? NIKAKO ! LUSTARCIJA JE MEOPHODNA jer crvena banda još uvijek uživa u kapitalu pokradenom od hrvatskog radnika u komunističkoj Jugoslaviji ! PS pozdrav legionaru...vidimo se uskoro !

VL
OB
-obrisani-
08:29 03.10.2010.

Josipovič i njegova komunistićka pomoć ??,pihh,fujj

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 11 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.