Radnice Kamenskog: Niti jedna žena iz Vlade nije nas podržala
Rukovanje s predsjednikom radnicama je dalo bar malo nade iako nisu sigurne da će se zbilja nešto promijeniti
Komentari 203
da desnica je u svijetu toliko loša da su se ameri zaželili republikanaca, dosta im šupljih obaminih priča
@hmmmmm ti si utopljen u stereotipe ljevice i desnice čovik moj, kamensko je srušila jeftina azijska radna snaga, a nije ni desnica ni ljevica e ako si pravi ljevičar sa idealima, onda ćeš se složiti da nije pravedno da radnica kamenskog bolje živi od kineske radnice u tekstilu, zar ne
kad ste vi toliki pravi ljevičari, zašto se ne zapitate zašto bi radnica kamenskog imala veću plaću od vijetnamske radnice u tekstilu, što je vrijednija?
Ovdje nije riječ o ženama i podršci žena već o tome da vlada ulaže goleme napore kako si sredila ovaj slučaj
¸da, svi ljevičari polaze od pretpostavke da treba prvo dati njima kineske radnice u tekstilu rade i više od ovih i za dosta manju plaću od ovih ali to su kineskinje, one nisu vrijedne kao europljanke hebena licemjerna europska ljevica
flok Pozdrav prijatelju!!! Sta ima kod tebe i kako je vrijeme na moru?.....
pozz došao sam doma baš nastojim ovim europocentričnim ljevičarima objasniti da je u stvari pravedno da europa izravna standard sa azijskom sirotinjom, dosta je bilo uživanja, nismo bolji od njih
02.10.2010. u 15:09h hmmmm je napisao/la: @hmmmm koliko se ja sjećam zadnji koji je smanjio pravo radnicima u ZOR-u bio je ljevičar Račan ovi su mislili smanjiti još prava, pa odustali, a Račan nije odustajao, on smanjio \"\"\"\"\"\"\" \"\"\"\"\"\"Nazalost to je onaj sto su ga zakrpili u Njemackoj privatnoj kapitalistickoj bolnici / neka mu je laka zemlja /, ================================================================= hmmmmmmmmm Jos nam nisi rekao kojoj opciji pripadas? Citajuci tvoje komentare,sad si lijevi,sutra desni, dakle nemas opredeljenje?! Cekam tvoju ispriku glede komentara od 29.09.2010 dodine u 20:28.
flok U kojim zemljama je ljevica uspjela? Da to je Rusija Kina,Koreja i Kuba, ali nas hoce da vrate onde gde smo bili prije 20 godina! Koju li to strategiju ima nasa ljevica da izvuce zemlju iz krize gde je sve pokradeno?!
legionar- pa hrvatska je prije 20 godina bila industrijska zemlj u kojoj se bolje zivjelo nego danas ako ces za pravo samo se ti tada nisi jos ni rodio
@legionar ma oni su ništa, a ne ljevica da su oni ljudi sa idealima kužili bi da je ok da proizvodnja seli u aziju, dok se europa zabavlja čuvajući stečena prava azijska sirotinja će joj uzeti sva radna mjesta kad čovjek pošteno razmisli, to jest pravedan proces
@malo pa živjelo se bolje u cijeloj europi prije 20 godina, ali zato lošije u aziji sad se to polako izravnava, ali tek je počelo
0 + - 02.10.2010. u 15:40h malomorgen je napisao/la: legionar- pa hrvatska je prije 20 godina bila industrijska zemlj u kojoj se bolje zivjelo nego danas ako ces za pravo samo se ti tada nisi jos ni rodio ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Hvalala gospodine! Prije 20 godina sam imao 39 pa onda izracunaj koliko imam godina.Ako ste bolje zivjeli onda ste nastrojeni NOSTALGIJI koja nikada nije imala svoj pravac i svoje ciljeve, gore nego danas kako ljudi zive?! Razmisli malo sta pises?
+ - 02.10.2010. u 15:44h flok je napisao/la: @malo pa živjelo se bolje u cijeloj europi prije 20 godina, ali zato lošije u aziji sad se to polako izravnava, ali tek je počelo ============================================================ flok: Nije se zivjelo bolje! Mii smo mislili da cemo zivjeti bolje poslije 95 godina,ali losa politika nas natjerala na rub propasti! Vise tu nema alternative,nego sve mijenjati!!!!!! Lopove strpati u Corku.......................................
Sta ovaj gore presjednik prestavlja? Hodi medju radnike,seljake,invalide pa pogledaj kako ljudi zive?
@legionar ja nisam živio bolje prije 25 godina, stari sam radio u tvornici, mala plaća, nas dosta sad imam solidnu plaću,
gospon legionar ako danas bolje živite nego onda ,onda izvinite bez uvrede ili ste u vojnoj mirovini ili jedan od rijetkih koji dobro živi,i recite mi da li ste kupili stan sad ili prije 20 godina , i da li ste od onih koji zagovaraju da se onda nije nista radilo a puno dzabe dobijalo
Kako može siti vuk, vlasnik 4 brloga u centru šume razumjeti gladne ovce? NIKAKO ! LUSTARCIJA JE MEOPHODNA jer crvena banda još uvijek uživa u kapitalu pokradenom od hrvatskog radnika u komunističkoj Jugoslaviji ! PS pozdrav legionaru...vidimo se uskoro !
Josipovič i njegova komunistićka pomoć ??,pihh,fujj
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
@hmmmm koliko se ja sjećam zadnji koji je smanjio pravo radnicima u ZOR-u bio je ljevičar Račan ovi su mislili smanjiti još prava, pa odustali, a Račan nije odustajao, on smanjio \"\"\"\"\"\"\" \"\"\"\"\"\"Nazalost to je onaj sto su ga zakrpili u Njemackoj privatnoj kapitalistickoj bolnici / neka mu je laka zemlja /,