Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 9
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Slučaj Kamensko
Povratak na članak

Radnice Kamenskog: Niti jedna žena iz Vlade nije nas podržala

Rukovanje s predsjednikom radnicama je dalo bar malo nade iako nisu sigurne da će se zbilja nešto promijeniti

Komentari 203

Avatar Klodi
Klodi
12:52 02.10.2010.

Žene iz Vlade se javljaju samo ako se vidi koja guzica ili cica u reklami

VL
ZO
Zonasumraka39
13:02 02.10.2010.

Kako je lijepo biti predsjednik od 2000 godine pa na ovamo....,živjeti o trošku poreznih obveznika bez obveze da se uključi u rješavanje ključnih problema u zemlji,osim laprdanja , tipičan nastavak Mesićeve politike....,Neka Njonjo pripazi da ne zatupi tijekom predsjedničkog mandata,ipak ima fakultetsko obrazovanje,Mesić je bio tup ovako i onako.....A sad minusi ......,narod je opet zaluđen kao uoči 2000, nikako da shvate kako udba i kos i dalje upravljaju zemljom i žele dehrvatizirati Hrvatsku,a u tome su uveliko uspjeli...

VL
ZO
Zonasumraka39
13:06 02.10.2010.

dejan Josipović je \"pravi hrvatski predsjednik\",baš kao i ti pravi hrvat.....jel ti dao zvijezdu petokraku na poklon?

VL
DD
ddh
13:06 02.10.2010.

S tim jadnim radnicama se nazalost sa strane sindikata i politike, pogotovo one s Iblerovo trga manipulira. Koliko god je zalosno, da netko radi i ne dobiva placu za svoj posao, sto je samo po sebi zlocin, toliko stoji i cinjenica, da \"Kamensko\" jednostavno radi s gubitkom, da im je proizvod nekonkurentan i da u pricipu sa tim proizvodom protiv istíh proizvoda koji dolaze iz Azije nemaju niti najmanje sanse. Zato treba tu nerentabilnu tvornicu zatvoriti i radnice socijalno zbrinuti. Ali to nije posao vlade. To je posao suda i sudaca koji odlucuju o stecajnom postupku. I koliko god je to mozda nerazumljivo, vlada ne moze niti smije davati bilo kakve odredbe sudu ili sucima u stecajnom postupku. A kaj se Josipovica tice. mogao bi i on malo pomoci tim radnicama. Malo manje krstarenja po svijetu, malo manje posjeta Jadranu i ribljim restoranima, malo manje Brionskih odmora za komuniste po 7 kn na dan i voznje vojnim gliserima \"avantgarde\" s Iblerovo trga bez naplate, pa bi se te ustede mogle dati tim siromasnim radnicama. A siti Josipovic donosi utjehu mjesto da donese nesto sto se moze pojesti. To se zove populizam i demagogija. Pa pasalo to ateistima i komunistima ili ne.

VL
ZO
Zonasumraka39
13:12 02.10.2010.

ddh Odličan komentar,potpisujem. Onima sa komunističkim mentalnim sklopom teško je uistinu objasniti kako danas funkcionira tržište....što je danas konkurentno,a što ne.....,i onda Vlada kriva...stvarno je prekrasno biti SDP-ovac i predsjednik....ništa ne raditi,pričati bajke i onda otići u jedan bogati restoran...pa.pa dokle će nas mediji lagati o anketama i popularnostima tog zgubidana koji je preuzeo formulu svoga prethodnika,lijenčariti i hodati po bijelom svijetu...i tješiti radnike,a pritome ništa ne napraviti,kako bi ih volio vidjeti na mestu premijerra.....Njonju i Mesića,pa da vidimo kako će te svoje prijedloge provesti u djela....

VL
FL
flok
13:28 02.10.2010.

Ove radnice seru na vladu, a josipoviću se ulizuju e pa, baš ćemo vidjeti što će im to njihov idol josipović pomoći. ma kako ne, boli njega k... za njima

VL
OB
-obrisani-
13:43 02.10.2010.

Radnice Kamenskog: Niti jedna žena iz Vlade nije nas podržala----ma hdzovke su zaokupljene sa kriminalom u vlastitim redovima a žene iz sdp plaču šta neče moći više na kupanje na vangu za 7 kuna--------drage moje radnice pa ne sjede onene u vladi radi vas več zbog sebe i osobnih interesa----nema morala odavno ni poštenja u hrvatskoj a valjda od svojih šefofa u strankama još nisu dobili dozvolu da razmišljaju svojim glavama, a šta drugo i očekivati kad u hdz sjedi 90% komunista a za sdp da i nepišem tamo im je leglo novih podobnika

VL
VI
vidimškoj
13:48 02.10.2010.

zauzete su ovih dana pa sakrivaju lovu šta su pokrale.Vidiš da se otvorija lov na lopuže.

VL
VI
vidovit
13:57 02.10.2010.

Gospodine Josipović !Susreli smo se prije izbora .Vrijeme je da pokažete \"ZUBE\"Usput za vašu informaciju Europa ča nas primit samo u\" PAKETU.\"Sve ostalo su samo puste želje naših stranaka.

VL
FL
flok
13:58 02.10.2010.

ajde radnice, ne bavite se politikom nije vas posjetio nitko, a ne samo hdz, zašto vas gradski sdp zagreba nije posjetio, gdje je urša raukar i ekipa, gdje je sanja sarnavaka i neva tolle zato ne serite puno o politici, što vam je josipović obećao, baš ništa, a on može čak i sazvati tematsku sjednicu vlade na temu kamenskog, može ali neće e zato teba što prije zatvoriti tu tvornicu gdje te komunjarke rade, ionako samo stvaraju gubitke, pa nek onda seru mužu doma o politici

VL
SM
stari_mudrac
13:58 02.10.2010.

vlada, to jest premijerka i ministri, pustili su tvorničaru da novac umjesto za poreze i doprinose nosi sebi doma. i to je išlo dve godine. sad je vladi,dakle premijerki i ministrima, zatrebalo novca, sjetili se starog dužnika i poslali torbare po lovu. čovjek dao, ali dao plaće. pa nije lud od doma donijeti, rekli su mu prije dve godine da je to njegovo.

VL
Avatar DucMan
DucMan
14:07 02.10.2010.

02.10.2010. u 12:23h vidimškoj je napisao/la: 02.10.2010. u 12:10h marin_11 je napisao/la: Neka Josipović odvoji od svoje plaće 5000 kn... +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ i ja se slažem sa idejom ali bi tribalo prije toga očistit imovinu ovih lopina iz ZO HDZ-a šta su nas doveli do toga. Šta misliš ti o tome ??? ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Moraćeš se strpit da mu u bazi kažu što misli o tome. Takvi vide nekakve komuniste i petokrake svuda oko sebe. Ne znam je li to od bunike ili su zapeli u prošlom stoljeću pa nikako da se prebace. Znaju samo da na izborima treba zaokružit tamo gdje piše HDZ i ništa drugo.

VL
VI
vidovit
14:08 02.10.2010.

Radnici rade a ne dobivju Plaču.To je\" Hrvatski proizvod\".Poslodavac u Europi bi završio u zatvoru,

VL
FL
flok
14:08 02.10.2010.

zašto gradska sdp vlast ne pomogne kamenskom, zašto sa josipovićem nije došao bernardić he,he smuče mi se ove sere od radnica kad pričaju jedino na hdz, nije mi ih žao kad su politički pristrane

VL
VI
vidovit
14:12 02.10.2010.

Največi krivci Hrvatske stvarnosti su\" Sindikati\".Lideri sindikata u Hrvatskoj su u službi\" KRUPNOG KAPITALA\"

VL
FL
flok
14:14 02.10.2010.

pa meni je smiješno uopće kakvu to pomoć traže radnice kamenskog od hdz vlade, što im ne pomogne njihova ljevičarska sdp vlast na nivou grada

VL
PI
Pippo9
14:27 02.10.2010.

Vlada i ministarstvo su im dali potporu i obećali rješavanje problema i na tome se radi

VL
FL
flok
14:17 02.10.2010.

je li vama smiješno što jedna desna vlada koja po tim istim radnicama radi za krupni kapital apelira na zagrebački holding koji vode ljevičari da odgode radnicama kamenskog naplatu komunalija meni jest

VL
FL
flok
14:24 02.10.2010.

Brani li itko Bernardiću i zagrebačkom sdp-u koji vladaju Zagrebom da pomognu ovim radnicama, ne brani, dakle ljevičari, ne pričajte puno, imate i vlast i novac, pa im pomozite, ionako one glasaju za vas

VL
OB
-obrisani-
08:29 03.10.2010.

Josipovič i njegova komunistićka pomoć ??,pihh,fujj

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 11 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.