Radnice Kamenskog: Niti jedna žena iz Vlade nije nas podržala
Rukovanje s predsjednikom radnicama je dalo bar malo nade iako nisu sigurne da će se zbilja nešto promijeniti
Komentari 203
Kako je lijepo biti predsjednik od 2000 godine pa na ovamo....,živjeti o trošku poreznih obveznika bez obveze da se uključi u rješavanje ključnih problema u zemlji,osim laprdanja , tipičan nastavak Mesićeve politike....,Neka Njonjo pripazi da ne zatupi tijekom predsjedničkog mandata,ipak ima fakultetsko obrazovanje,Mesić je bio tup ovako i onako.....A sad minusi ......,narod je opet zaluđen kao uoči 2000, nikako da shvate kako udba i kos i dalje upravljaju zemljom i žele dehrvatizirati Hrvatsku,a u tome su uveliko uspjeli...
dejan Josipović je \"pravi hrvatski predsjednik\",baš kao i ti pravi hrvat.....jel ti dao zvijezdu petokraku na poklon?
S tim jadnim radnicama se nazalost sa strane sindikata i politike, pogotovo one s Iblerovo trga manipulira. Koliko god je zalosno, da netko radi i ne dobiva placu za svoj posao, sto je samo po sebi zlocin, toliko stoji i cinjenica, da \"Kamensko\" jednostavno radi s gubitkom, da im je proizvod nekonkurentan i da u pricipu sa tim proizvodom protiv istíh proizvoda koji dolaze iz Azije nemaju niti najmanje sanse. Zato treba tu nerentabilnu tvornicu zatvoriti i radnice socijalno zbrinuti. Ali to nije posao vlade. To je posao suda i sudaca koji odlucuju o stecajnom postupku. I koliko god je to mozda nerazumljivo, vlada ne moze niti smije davati bilo kakve odredbe sudu ili sucima u stecajnom postupku. A kaj se Josipovica tice. mogao bi i on malo pomoci tim radnicama. Malo manje krstarenja po svijetu, malo manje posjeta Jadranu i ribljim restoranima, malo manje Brionskih odmora za komuniste po 7 kn na dan i voznje vojnim gliserima \"avantgarde\" s Iblerovo trga bez naplate, pa bi se te ustede mogle dati tim siromasnim radnicama. A siti Josipovic donosi utjehu mjesto da donese nesto sto se moze pojesti. To se zove populizam i demagogija. Pa pasalo to ateistima i komunistima ili ne.
ddh Odličan komentar,potpisujem. Onima sa komunističkim mentalnim sklopom teško je uistinu objasniti kako danas funkcionira tržište....što je danas konkurentno,a što ne.....,i onda Vlada kriva...stvarno je prekrasno biti SDP-ovac i predsjednik....ništa ne raditi,pričati bajke i onda otići u jedan bogati restoran...pa.pa dokle će nas mediji lagati o anketama i popularnostima tog zgubidana koji je preuzeo formulu svoga prethodnika,lijenčariti i hodati po bijelom svijetu...i tješiti radnike,a pritome ništa ne napraviti,kako bi ih volio vidjeti na mestu premijerra.....Njonju i Mesića,pa da vidimo kako će te svoje prijedloge provesti u djela....
Ove radnice seru na vladu, a josipoviću se ulizuju e pa, baš ćemo vidjeti što će im to njihov idol josipović pomoći. ma kako ne, boli njega k... za njima
Radnice Kamenskog: Niti jedna žena iz Vlade nije nas podržala----ma hdzovke su zaokupljene sa kriminalom u vlastitim redovima a žene iz sdp plaču šta neče moći više na kupanje na vangu za 7 kuna--------drage moje radnice pa ne sjede onene u vladi radi vas več zbog sebe i osobnih interesa----nema morala odavno ni poštenja u hrvatskoj a valjda od svojih šefofa u strankama još nisu dobili dozvolu da razmišljaju svojim glavama, a šta drugo i očekivati kad u hdz sjedi 90% komunista a za sdp da i nepišem tamo im je leglo novih podobnika
zauzete su ovih dana pa sakrivaju lovu šta su pokrale.Vidiš da se otvorija lov na lopuže.
Gospodine Josipović !Susreli smo se prije izbora .Vrijeme je da pokažete \"ZUBE\"Usput za vašu informaciju Europa ča nas primit samo u\" PAKETU.\"Sve ostalo su samo puste želje naših stranaka.
ajde radnice, ne bavite se politikom nije vas posjetio nitko, a ne samo hdz, zašto vas gradski sdp zagreba nije posjetio, gdje je urša raukar i ekipa, gdje je sanja sarnavaka i neva tolle zato ne serite puno o politici, što vam je josipović obećao, baš ništa, a on može čak i sazvati tematsku sjednicu vlade na temu kamenskog, može ali neće e zato teba što prije zatvoriti tu tvornicu gdje te komunjarke rade, ionako samo stvaraju gubitke, pa nek onda seru mužu doma o politici
vlada, to jest premijerka i ministri, pustili su tvorničaru da novac umjesto za poreze i doprinose nosi sebi doma. i to je išlo dve godine. sad je vladi,dakle premijerki i ministrima, zatrebalo novca, sjetili se starog dužnika i poslali torbare po lovu. čovjek dao, ali dao plaće. pa nije lud od doma donijeti, rekli su mu prije dve godine da je to njegovo.
02.10.2010. u 12:23h vidimškoj je napisao/la: 02.10.2010. u 12:10h marin_11 je napisao/la: Neka Josipović odvoji od svoje plaće 5000 kn... +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ i ja se slažem sa idejom ali bi tribalo prije toga očistit imovinu ovih lopina iz ZO HDZ-a šta su nas doveli do toga. Šta misliš ti o tome ??? ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Moraćeš se strpit da mu u bazi kažu što misli o tome. Takvi vide nekakve komuniste i petokrake svuda oko sebe. Ne znam je li to od bunike ili su zapeli u prošlom stoljeću pa nikako da se prebace. Znaju samo da na izborima treba zaokružit tamo gdje piše HDZ i ništa drugo.
Radnici rade a ne dobivju Plaču.To je\" Hrvatski proizvod\".Poslodavac u Europi bi završio u zatvoru,
zašto gradska sdp vlast ne pomogne kamenskom, zašto sa josipovićem nije došao bernardić he,he smuče mi se ove sere od radnica kad pričaju jedino na hdz, nije mi ih žao kad su politički pristrane
Največi krivci Hrvatske stvarnosti su\" Sindikati\".Lideri sindikata u Hrvatskoj su u službi\" KRUPNOG KAPITALA\"
pa meni je smiješno uopće kakvu to pomoć traže radnice kamenskog od hdz vlade, što im ne pomogne njihova ljevičarska sdp vlast na nivou grada
Vlada i ministarstvo su im dali potporu i obećali rješavanje problema i na tome se radi
je li vama smiješno što jedna desna vlada koja po tim istim radnicama radi za krupni kapital apelira na zagrebački holding koji vode ljevičari da odgode radnicama kamenskog naplatu komunalija meni jest
Brani li itko Bernardiću i zagrebačkom sdp-u koji vladaju Zagrebom da pomognu ovim radnicama, ne brani, dakle ljevičari, ne pričajte puno, imate i vlast i novac, pa im pomozite, ionako one glasaju za vas
Josipovič i njegova komunistićka pomoć ??,pihh,fujj
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Žene iz Vlade se javljaju samo ako se vidi koja guzica ili cica u reklami