Radnice Kamenskog: Niti jedna žena iz Vlade nije nas podržala
Rukovanje s predsjednikom radnicama je dalo bar malo nade iako nisu sigurne da će se zbilja nešto promijeniti
Komentari 203
ironija je da će baš desna hdz vlada pomoći ovim radnicama, a ne njihovi ljevičari koji u zagrebu vladaju a one glasaju za sdp, ali od drugog traže pomoć
Na vlasti u Zagrebu i onaj tko može pomoći je Bandić.malo proučite zakon...
dajte više maknite ovu hdz mladež odavde-da bog da vam mama radila u kamenskom
da, zagrebački sdp nema ništa vlasti u zg, moš misliti što nema
odgovor flok i pipo-hdz je proveo privatizaciju ili pljacku domovine..sta vam se tu tako svidja?koji tetak vam je maznio kakvu tvornicu?
I ironija je kako je HDZ vladao ovom državom 16 godina..i još vlada , ali srećom neće dugo....
Daj flok prouči zakon , tko ima kakva ovlasti....pitaj u svojoj središnjici,mada ste tamo svi ograničeni
pa komunisti pomognite kamenskom, mi vam ne branimo, tko vam brani to, imate vlast u zg, pa izvolite pomoći
@mr-pravda nisam ja maznuo tvornicu, nego štrok hotele, poklonio ih mu je sdp i linić slavko
@santa a koliko ste vi u sdp-u ograničeni kad ne želite pomoći svojim biračima, ove žene su glasale za sdp i dovele ga u zagrebu na vlast, a vi ne želite čuti za njih, samo ih tobože žalite da su glasale za dropulićku , našli bi mi rješenje, ovako su vaša briga, pa radite što hoćete
HDZ je kao KPJ...
Propala nam je cijela tekstilna industrija ,radije uvozimo kineski bofl nego da sami radimo .
Samo svojim članovima pomaže....a najgluplji su ovi iz mladeži, oni pošto nemaju intelektualne sposobnosti misle da će kroz stranku nešto uspjeti napraviti....A u Fimi mediji više nema posla....Također , čime se članovi mladeži ili članovi SKOJ-a služe, to je napad na neistomišljnike, gdje su oni odmah crveni ili četnici....upravo suprotno...to je naš narod, čak i članovi KPJ = HDZ koji su okrenuli leđa lopovima
Pomoć i rješavanje ovog problema je izgledno tako da nema straha za radnice
Niti jedna žena iz Vlade nije nas podržala, zašto bi vladuše da vas podrže one imaju svoju podršku iz vrha vladarice...
@pipoo ma zašto bi hdz vlada uopće pomagala kamenskom, po svim izjavama ovih radnica vidi se da su to birači sdp-a nek shvate te žene već jednom da one sdp-u služe samo kao moneta za potkusurivanje, inače da nije tako sdp ima vlast u zg i može im pomoći da hoće, ali neće ionako one glasaju za sdp, pomogla im hdz vlada ili ne
@pipo hdz vlada treba pomoći brodosplitu i jadranskoj željzari, gdje su njihovi birači, a ovim komunjarkama nek pomažu njihovi sdp-ovci u zg
\"\"\"Evo sad ce im desnicari HDZ, pomoci sa novim ZOR i jos ce im reci da nema penzije do 69 -godine zivota a ni plate, jer dosta im sto imaju djabe: \"bez mita posao\" (svugdje u svijetu desnica ima u osnovi programa zastitu interesa kapitalista, nazalost u RH jos i ne postoji neka ozbiljna ljevicarska stranka kao socijaldemokratska.radnicka i sl...)
Josipovič i njegova komunistićka pomoć ??,pihh,fujj
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
@hmmmm koliko se ja sjećam zadnji koji je smanjio pravo radnicima u ZOR-u bio je ljevičar Račan ovi su mislili smanjiti još prava, pa odustali, a Račan nije odustajao, on smanjio