Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 9
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Slučaj Kamensko
Povratak na članak

Radnice Kamenskog: Niti jedna žena iz Vlade nije nas podržala

Rukovanje s predsjednikom radnicama je dalo bar malo nade iako nisu sigurne da će se zbilja nešto promijeniti

Komentari 203

FL
flok
15:55 02.10.2010.

@malo pa meni je danas bolje, nego prije, pa što

VL
OB
-obrisani-
15:59 02.10.2010.

malomorgen! Kada hoces moram ti objasniti..........................Niti jedna niti druga drzava mi nije dala nista! Od svojih mladih godina zivim u Evropi naravno u Zagrebu,sve sto sam zaradio,zaradio sam svojim rukama i svojom glavom.Kada sam sve to napravio i uspio sadaa moram drzavi placati poreze i prireze koji su ravni sigurno Vase mjesecne place! Nisam protiv,ali trazim egalitet svih gradjana RH-e ne samo da se placa porez na dobit,dok druge ne pitamo kako su do dobiti dosli? Hocu mirno spavanje bez griznje savjesti, dok je drugi nemaju uvazeni gospodine!

VL
OB
-obrisani-
16:02 02.10.2010.

02.10.2010. u 15:52h flok je napisao/la: @legionar ja nisam živio bolje prije 25 godina, stari sam radio u tvornici, mala plaća, nas dosta sad imam solidnu plaću, ******************************************************************************** flok: Ne trebam komentirati,samo kada se sjetim1971 godine kada su mi oduzetaa ljudska prava,pravo na studiranje,oduzimanje studenskog kredita ocit je razlog da niste vise bili pozeljni toj sredini! Hvala Bogu moj cilj je uspjesno zavrsen,dok su neki zavrsili i dozivili UTOPIJU!

VL
MA
malomorgen
16:03 02.10.2010.

gospon legionar ,čemu srdžba,pa samo razmijenjujemo mišljenja,ili to nije u duhu nove demokracije

VL
OB
-obrisani-
16:03 02.10.2010.

koltrina-U-Srcu Pozdrav prijatelju:-)

VL
OB
-obrisani-
16:22 02.10.2010.

1 + - 02.10.2010. u 16:19h koltrina-U-Srcu je napisao/la: NAČITAN SI ISTO KAO I UREDNIK V.L. G.G koji Hrvate naziva incestuoznim narodom. ************************************************************************************ koltrina-U-Srcu reci javno! Mislis na Gorana Gerovca!

VL
OB
-obrisani-
16:04 02.10.2010.

============================================================== ON krvnicima spomenik diže, kroz suton laži utire put, zar zmija ta što sikće i gmiže, u njedrima našim,naš je sud !? I nosi ga zlokobni vjetar laži, što davno okova naših djedova kosti, u ime pokoja i Svevišnjiji traži, jedno malo, tiho OPROSTI ! ============================================================ Nikada niti jedan partizanski ubojica i krvolok nije odgovarao za svoja zvjerstva prema hrvatskom narodu. Djeca od partizana danas obnašaju vlast u Hrvatskoj i uživaju u otetoj hrvatskoj imovini !

VL
MA
malomorgen
16:04 02.10.2010.

leg.ne mogu a da ne primjetim da miješate ekonomiju i politiku,što priznat ćete nije zdravo

VL
MA
malomorgen
16:05 02.10.2010.

vidim da vam samo fali gospon ribnik i udri po velikohrvatstvu a to nije ovdje tema,ali ko da to vama smeta

VL
OB
-obrisani-
16:06 02.10.2010.

malomorgen Nisam i nikada necu zivjeti u ROBOVLASNICKOJ drzavi!!!!!!!!!! Koja su danas prava radnika? Koji je danas standard naseg pucanstva? Ukoliko zelite mozemo se i time pozabaviti?! Kontenere obojiti u zelenu boju!

VL
FL
flok
16:06 02.10.2010.

što ću ja kome, ja bolje živim danas nego mi je stari u socijalizmu, mati mi je radila od jutra do mraka, a nismo puno imali, žena mi danas samo pegla kartice i još žuga i što sad, da se nekom opravdavam, neću

VL
MA
malomorgen
16:06 02.10.2010.

i zato rakije,rakije amo jer utjehe nema u vodi g.Tin Ujević

VL
MS
My Soul
16:07 02.10.2010.

hrvatski predsjednik je postao najpoznatija hrvatska POSVUDUŠA!

VL
FL
flok
16:09 02.10.2010.

@malomorgen pa ako si luzer, nisam ti ja kriv

VL
OB
-obrisani-
16:10 02.10.2010.

+ - 02.10.2010. u 16:04h malomorgen je napisao/la: leg.ne mogu a da ne primjetim da miješate ekonomiju i politiku,što priznat ćete nije zdravo ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Vi to kazete!!!!!!!! Gde je STRATEGIJA dugogodisnjeg razvoja zemlje,koje su buducnosti mlade generacije,gde je planiranje ulaganjaa sredstava? Onda molim Vas da ne ulazimo u dubljinu sadrzaja teme,ali svi moramo dobro zapljuvati u ruke i zemlju orjentirati za sretniju buducnost! STOP propasti zemlje,nasa zemlja je najjbogatija zemlja na svijetu! Pozzzzzz

VL
OB
-obrisani-
16:10 02.10.2010.

legionar ....dogovor vrijedi......mario

VL
MA
malomorgen
16:10 02.10.2010.

vidite ko zaboravlja svoju prošlost,kažu ona mu se vraća moramo priznajte biti malo i zahvalni maršalu Titu,pa nakon 1945 izašli smo bez posljedica i još veći a on nam je i dao ustav iz 1974 kao mogućnost da jednog dana dobijemo svoju neovisnu hrvatsku (a o istri,zadru i inim mjestima da i ne pričamo) zato nije sve tako crno kao što vam se čini

VL
MA
malomorgen
16:12 02.10.2010.

to naša je zemlja najbogatija na svijetu to su nas učili u titovo vrijeme pa gdje smo sad,slovenija ihhha

VL
FL
flok
16:12 02.10.2010.

@malo boli me k... za tvog maršala, on me nije ničim zadužio u životu

VL
OB
-obrisani-
16:14 02.10.2010.

+ - 02.10.2010. u 16:10h koltrina-U-Srcu je napisao/la: legionar ....dogovor vrijedi......mario ************************************************************************** Hvala! Ovih dana dolazim doma,pa cemo popiti kavicu!!! Lijep pozdrav.

VL
« 1 ... 3 4 5 6 7 8 ... 11 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.