U Saboru izglasana zabrana petardi: 'Ovo je dugoočekivani povijesni trenutak'
Ističu kako im je žao što nisu prihvaćeni amandmani zastupnika Davora Dretara i Kluba zastupnika zeleno-lijevog bloka da se uporaba ostale bučne pirotehnike iz tih kategorija dopusti samo u razdoblju od 31. prosinca do 1. siječnja.
Komentari 290
Dugo očekivani povijesni trenutak?!?! Kakva poremećena država!!!!!
Samo ce se povecati šverc petardama kao sto je prije bilo
Veća prava za pese, neg za decu. Definitivno sam za to da se ljubimci ne maltretiraju, ali isto tak da ni oni (uz pomoć vlasnika) ne maltretiraju druge. Na vijestima čul da opet "bolesnici" truju pese, bolesno. No razmem ih. Svi vlasnici kao čiste za svojim ljubimcima a, dreka kolko oćeš i di oćeš. Najte tražit samo svoja prava, nego izvršavajte i obaveze.
Treba usvojit zakon da svaki kandidat za vladajuću strukturu u državi od načelnika općine do predsjednika države mora polagat IQ test live streaming i sve ispod 130 pedala i nikad više da pomisli da se kandidira u politiku. Gdje bi nam bio kraj da pametni i stručni vladaju
Hebo vam pas mater !!!
zavario tata prošle godine i foliju 500 piratica pa će biti dosta za ovu i sljedeću Novu
To treba potpuno zabranit tokom cijele godine. Kome je do proslave božića nek pjeva božične pjesme
Neka prijatelji životinja ostanu prijatelji, neka se i pojebu s ljubimcima ako žele ali meni nitko i nikada neće zabraniti upotrebu pirotehnike za novu i. Petarde su zakon imam ih u ruci od kada znam za sebe i sada će meni neki smrdljivi Idijoti iz sabora skupa sa ovom našom glupom policijom dati zabranu hahaha, ma daaa... samo dajte jebem vas i vašu Hrvatsku u kojoj sam nažalost rođen! Zabranite li prodaju pirotehnike znajte da će ljudi a i djeca kupovati petarde i dalje samo one koje nisu sigurne i ilegalne i bit će još vise ozljeda nego sada. Ma daaa... zaboravih nea veze vama nisu bitna djeca nego jebeni ljubimci, SRAM VAS BILO pogledajte malo u svijetu kako se živi vi ste svi kreteni, čisti lopovi, banda, narkobosovi i masoni koje sve treba pohvatat i pobit! Srećom postoji dobro staro CRNO TRŽIŠTE a tamo su petarde još jače i još bolje nego ove koje su svake godine sve slabije i slabije. I za kraj neka vam je sretno s vašim ljubimcima koji će nadam se jednog dana vas vodati na uzicama umjesto vi njih.
Povijesni trenutak će biti kada se zabrani rad lopovskoj HDZ partiji.
Ako se može znati ta adresa "ljubitelja životinja" koji su očito neobrazovani. Vrlo bih im rado došao kod kuće i bacao petarde F4 kategorije koje nisu ni zabranili. Ako se životinje smatraju dijelom obitelji, zašto je problem zadržati ih u kućama manje od tjedan dana. Šta ću ja palit lampaše za novu godinu.
Tih 5 godina domovinskog rata bilo je najljepše vrijeme u mom životu. Kalaš preko ramena, u ruci bomba, svugdje zamračenje, samo bljeskovi i tutnjava topništva u daljini. I sada kad je sve to nažalost nepovratno prošlo ne daju nam više ni tih par dana da se prisjetimo dobrih starih vremena. Stvarno je ova Hrvatska nekom Hrvatu majka a nekom maćeha.
Pucat ćemo ko nikad a crna burza dooooonbro zaradit
Hahahaha, ako mislite da totalne zabrane išta postižu onda se osvrnite na slične zabrane u povijesti. Recimo alkohola. Hahaha, samo će trgovina na crno opet bujati i to tam oko jedne ulice u Dubravi, jer će ljudi uvijek htjeti bacit petardu mimo zakona.
Je*ali vas kerovi i ostali, kad taj ker bude placo porez na sve, kad mu se odbije od place, kad bude placo sve sta se platit da, onda nek dignu sape i nek laju... a do tada nek neseru po parkovima... Radi je*ene zivotinje covjeku se uskracivaju prava...
pirotehnicko vesellje treba dozoviti za bozic i novu godinu i to je to a ova formulacija oko kucnih ljubimaca ide mi na nerve jer ako ja mogu slusati lavez 365 dana u godini onda i ja mogu bacati petarde 365 dana u godini... jer ako ti volis imati pseto koje laje 24 sata onda i ja mogu pucati 24 sata.... i da mislim da pse kao ljubimce mogu imati ljudi samo koji zive u kuci na placu od 1000 kvadrata za sve ostale kategorije iste treba zabraniti.... imajte miseve,macke,papagaje a ne u zgradi da mi zavija njemacki ovcar...
Idiotarija. A i ovo će završiti kao i prohibicija alkohola 30-tih godina u Americi. Crno tržište će doslovno procvasti. Usput objasnite recimo ljudima u Gorskom Kotaru dali da sada brane svoje usjeve i domaću źivinu puškama i pištoljima od štete šta im nanose divlje zvijeri ??
Opce pa se nece sad jos vise pucat... Povecava se automatski kriminal krađa i sverc i patentiranje....Ko ce mi zabranit da slavim kad nase repke iz bilo kojih sportova zabijaju golove i osvajaju medalje ili mi se rodi djete ili neko oženi/uda iz obitelji. Ocu susjeda pitat? Ili popa? Ili koga? Zasto se ne uvede zakon u u americi ZABRANA ULASKA BILO KOMU NA PRIVATNI POSJED Ž!!! Pa da vidimo pametne
Je l su zabranili i pikse od pekmeza sa karabitom ? To puca jače od deset petardi.
Ja sam za zabranu pirotehnike, ali zalosno je sto je to napravljeno zbog pasa, a to sto moja kcer ne smije izac iz kice tih par dana to nema veze. Sve je iskrivljeno. Drugi put kad nesto treba sredit obratitt cu se pederima ili ljubiteljima zivotinja i oni ce to srediti
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Koja glupost ! Nisam ni znao da kreteni hoće zabraniti petarde. Policijska država postajemo. Tak je bilo svojevremeno sa ležećim policajcima. Nitko ne pita šutljivu većinu nego neki marginalci donose zakone