Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 62
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
PODRŽALI PRIJATELJI ŽIVOTINJA
Povratak na članak

U Saboru izglasana zabrana petardi: 'Ovo je dugoočekivani povijesni trenutak'

Ističu kako im je žao što nisu prihvaćeni amandmani zastupnika Davora Dretara i Kluba zastupnika zeleno-lijevog bloka da se uporaba ostale bučne pirotehnike iz tih kategorija dopusti samo u razdoblju od 31. prosinca do 1. siječnja.

Komentari 290

DO
domagoj1492
13:08 18.12.2020.

Koja glupost ! Nisam ni znao da kreteni hoće zabraniti petarde. Policijska država postajemo. Tak je bilo svojevremeno sa ležećim policajcima. Nitko ne pita šutljivu većinu nego neki marginalci donose zakone

VL
DU
Deleted user
16:38 18.12.2020.

Dugo očekivani povijesni trenutak?!?! Kakva poremećena država!!!!!

VL
NI
NikoCro
16:44 18.12.2020.

Samo ce se povecati šverc petardama kao sto je prije bilo

VL
DU
Deleted user
18:43 18.12.2020.

Veća prava za pese, neg za decu. Definitivno sam za to da se ljubimci ne maltretiraju, ali isto tak da ni oni (uz pomoć vlasnika) ne maltretiraju druge. Na vijestima čul da opet "bolesnici" truju pese, bolesno. No razmem ih. Svi vlasnici kao čiste za svojim ljubimcima a, dreka kolko oćeš i di oćeš. Najte tražit samo svoja prava, nego izvršavajte i obaveze.

VL
OB
Oblivion
17:56 18.12.2020.

Treba usvojit zakon da svaki kandidat za vladajuću strukturu u državi od načelnika općine do predsjednika države mora polagat IQ test live streaming i sve ispod 130 pedala i nikad više da pomisli da se kandidira u politiku. Gdje bi nam bio kraj da pametni i stručni vladaju

VL
VE
venlafaxin
16:31 18.12.2020.

Hebo vam pas mater !!!

VL
ZV
zvezdomor
12:41 18.12.2020.

zavario tata prošle godine i foliju 500 piratica pa će biti dosta za ovu i sljedeću Novu

VL
DU
Deleted user
13:59 18.12.2020.

To treba potpuno zabranit tokom cijele godine. Kome je do proslave božića nek pjeva božične pjesme

VL
TA
tazmania
21:33 18.12.2020.

Neka prijatelji životinja ostanu prijatelji, neka se i pojebu s ljubimcima ako žele ali meni nitko i nikada neće zabraniti upotrebu pirotehnike za novu i. Petarde su zakon imam ih u ruci od kada znam za sebe i sada će meni neki smrdljivi Idijoti iz sabora skupa sa ovom našom glupom policijom dati zabranu hahaha, ma daaa... samo dajte jebem vas i vašu Hrvatsku u kojoj sam nažalost rođen! Zabranite li prodaju pirotehnike znajte da će ljudi a i djeca kupovati petarde i dalje samo one koje nisu sigurne i ilegalne i bit će još vise ozljeda nego sada. Ma daaa... zaboravih nea veze vama nisu bitna djeca nego jebeni ljubimci, SRAM VAS BILO pogledajte malo u svijetu kako se živi vi ste svi kreteni, čisti lopovi, banda, narkobosovi i masoni koje sve treba pohvatat i pobit! Srećom postoji dobro staro CRNO TRŽIŠTE a tamo su petarde još jače i još bolje nego ove koje su svake godine sve slabije i slabije. I za kraj neka vam je sretno s vašim ljubimcima koji će nadam se jednog dana vas vodati na uzicama umjesto vi njih.

VL
Avatar babinjak1984
babinjak1984
20:11 18.12.2020.

Povijesni trenutak će biti kada se zabrani rad lopovskoj HDZ partiji.

VL
NO
Normalna_osoba
14:35 18.12.2020.

Ako se može znati ta adresa "ljubitelja životinja" koji su očito neobrazovani. Vrlo bih im rado došao kod kuće i bacao petarde F4 kategorije koje nisu ni zabranili. Ako se životinje smatraju dijelom obitelji, zašto je problem zadržati ih u kućama manje od tjedan dana. Šta ću ja palit lampaše za novu godinu.

VL
IM
imamohrvatsku
19:59 18.12.2020.

Tih 5 godina domovinskog rata bilo je najljepše vrijeme u mom životu. Kalaš preko ramena, u ruci bomba, svugdje zamračenje, samo bljeskovi i tutnjava topništva u daljini. I sada kad je sve to nažalost nepovratno prošlo ne daju nam više ni tih par dana da se prisjetimo dobrih starih vremena. Stvarno je ova Hrvatska nekom Hrvatu majka a nekom maćeha.

VL
ZV
zvezdomor
11:43 18.12.2020.

Pucat ćemo ko nikad a crna burza dooooonbro zaradit

VL
SM
Smola
15:47 18.12.2020.

Hahahaha, ako mislite da totalne zabrane išta postižu onda se osvrnite na slične zabrane u povijesti. Recimo alkohola. Hahaha, samo će trgovina na crno opet bujati i to tam oko jedne ulice u Dubravi, jer će ljudi uvijek htjeti bacit petardu mimo zakona.

VL
BO
BoliMeSlanina
19:29 18.12.2020.

Je*ali vas kerovi i ostali, kad taj ker bude placo porez na sve, kad mu se odbije od place, kad bude placo sve sta se platit da, onda nek dignu sape i nek laju... a do tada nek neseru po parkovima... Radi je*ene zivotinje covjeku se uskracivaju prava...

VL
DA
dado19
00:42 19.12.2020.

pirotehnicko vesellje treba dozoviti za bozic i novu godinu i to je to a ova formulacija oko kucnih ljubimaca ide mi na nerve jer ako ja mogu slusati lavez 365 dana u godini onda i ja mogu bacati petarde 365 dana u godini... jer ako ti volis imati pseto koje laje 24 sata onda i ja mogu pucati 24 sata.... i da mislim da pse kao ljubimce mogu imati ljudi samo koji zive u kuci na placu od 1000 kvadrata za sve ostale kategorije iste treba zabraniti.... imajte miseve,macke,papagaje a ne u zgradi da mi zavija njemacki ovcar...

VL
DU
Deleted user
20:11 19.12.2020.

Idiotarija. A i ovo će završiti kao i prohibicija alkohola 30-tih godina u Americi. Crno tržište će doslovno procvasti. Usput objasnite recimo ljudima u Gorskom Kotaru dali da sada brane svoje usjeve i domaću źivinu puškama i pištoljima od štete šta im nanose divlje zvijeri ??

VL
CI
Ciferšlus
21:34 18.12.2020.

Opce pa se nece sad jos vise pucat... Povecava se automatski kriminal krađa i sverc i patentiranje....Ko ce mi zabranit da slavim kad nase repke iz bilo kojih sportova zabijaju golove i osvajaju medalje ili mi se rodi djete ili neko oženi/uda iz obitelji. Ocu susjeda pitat? Ili popa? Ili koga? Zasto se ne uvede zakon u u americi ZABRANA ULASKA BILO KOMU NA PRIVATNI POSJED Ž!!! Pa da vidimo pametne

VL
Avatar Osvetnik Ernesta Fulira
Osvetnik Ernesta Fulira
20:28 18.12.2020.

Je l su zabranili i pikse od pekmeza sa karabitom ? To puca jače od deset petardi.

VL
Avatar tabadjija
tabadjija
12:13 18.12.2020.

Ja sam za zabranu pirotehnike, ali zalosno je sto je to napravljeno zbog pasa, a to sto moja kcer ne smije izac iz kice tih par dana to nema veze. Sve je iskrivljeno. Drugi put kad nesto treba sredit obratitt cu se pederima ili ljubiteljima zivotinja i oni ce to srediti

VL
« 1 2 3 4 5 6 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.