Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 222
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
PREMIJER RH
Povratak na članak

Plenković: 'Obveznog cijepljenja neće biti. Ručak s Macronom? Pitajte Milanovića'

Vlada nema luksuz voditi se samo logikom zdravstvene zaštite ili epidemioloških mjera. Mi ne možemo jamčiti da će se svi pridržavati mjera koje su na snazi - dodao je.

Komentari 144

Avatar dalmos Zadar
dalmos Zadar
20:27 23.11.2021.

HAHAHAHA Plenki bog si kako Hrvatske tako i politike EU. Sto se tice milancetas nece njega niko ni pozvati niti doci izuzev Dodika.Tako je Pl.enki neka te bog cuva vodices HR koliko budes tia boljeg nima ni vidiku,boim se da ces brzo preuzeti EU sritno Plenki.

VL
NN
novo nenormalni
18:49 23.11.2021.

nije bilo ovako velikog državnika od onog šepavog

VL
Avatar madcap
madcap
21:05 23.11.2021.

Može čovjek svakako ovo iskomentirat šta se tiče protupandemijske politike, no ukratko niti je u pravu Plenković niti Milanović. Milanović jer potpuno promašuje bit i daje pogrešne savjete, a Plenković zato jer je postavio politiku na način da covid-pandemija nee našteti hdzovoj vladi umjesto da štiti zdravlje građana. I onda imate, usred pandemije, masovni skup ekstremne desnice pod plaštom antivax-pokreta. Utakmica, Vukovar, a sad joši ovi prosvjedi, pa advent, mise....Bolnice će puknuti.

VL
IK
ikbmibm
20:24 23.11.2021.

Kad bi meteor pao na Hrvatsku,ne bi uzdrmao najboljeg premijera Plenkovića.

VL
IK
ikbmibm
20:29 23.11.2021.

Respect Andrija !

VL
FF
fang-fang
18:44 23.11.2021.

Sviđa mi se ovaj novi Plenki. Sa mangupima nema labavo.

VL
MA
Mast
17:08 23.11.2021.

bar njih pola ovdje uopce nema pojma zašto su protiv .....prosvjeduju protiv zdravlja, aaaahahahaha, popravi mi dan

VL
Avatar Scheweningen
Scheweningen
20:02 23.11.2021.

Bravo Plenki

VL
KO
Korumpirani
17:11 23.11.2021.

Opa neko se boji 10 000 antivaksera,tko bi rekao.

VL
GO
GordanGorkic
17:15 23.11.2021.

Zanima me tko upravlja ove antivaksere u komentarima? Zoki ili netko drugi?? Ali sikcu naveliko... ne mogu premijera vidjeti ocima... znas kad te mrze da si najbolji 😃

VL
CM
Crni_moj
19:29 23.11.2021.

Plenki nas stalno gura u Europu a mi želimo ostati na Balkanu. Plenki dosadan si a i ta Europa. A ja, ja sam tu slučajno i prokletog sam ljut (Azra).

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.