Plenković: 'Obveznog cijepljenja neće biti. Ručak s Macronom? Pitajte Milanovića'
Vlada nema luksuz voditi se samo logikom zdravstvene zaštite ili epidemioloških mjera. Mi ne možemo jamčiti da će se svi pridržavati mjera koje su na snazi - dodao je.
Komentari 144
nije bilo ovako velikog državnika od onog šepavog
Može čovjek svakako ovo iskomentirat šta se tiče protupandemijske politike, no ukratko niti je u pravu Plenković niti Milanović. Milanović jer potpuno promašuje bit i daje pogrešne savjete, a Plenković zato jer je postavio politiku na način da covid-pandemija nee našteti hdzovoj vladi umjesto da štiti zdravlje građana. I onda imate, usred pandemije, masovni skup ekstremne desnice pod plaštom antivax-pokreta. Utakmica, Vukovar, a sad joši ovi prosvjedi, pa advent, mise....Bolnice će puknuti.
Kad bi meteor pao na Hrvatsku,ne bi uzdrmao najboljeg premijera Plenkovića.
Respect Andrija !
Sviđa mi se ovaj novi Plenki. Sa mangupima nema labavo.
bar njih pola ovdje uopce nema pojma zašto su protiv .....prosvjeduju protiv zdravlja, aaaahahahaha, popravi mi dan
Bravo Plenki
Opa neko se boji 10 000 antivaksera,tko bi rekao.
Zanima me tko upravlja ove antivaksere u komentarima? Zoki ili netko drugi?? Ali sikcu naveliko... ne mogu premijera vidjeti ocima... znas kad te mrze da si najbolji 😃
Plenki nas stalno gura u Europu a mi želimo ostati na Balkanu. Plenki dosadan si a i ta Europa. A ja, ja sam tu slučajno i prokletog sam ljut (Azra).
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
HAHAHAHA Plenki bog si kako Hrvatske tako i politike EU. Sto se tice milancetas nece njega niko ni pozvati niti doci izuzev Dodika.Tako je Pl.enki neka te bog cuva vodices HR koliko budes tia boljeg nima ni vidiku,boim se da ces brzo preuzeti EU sritno Plenki.