Plenković: 'Obveznog cijepljenja neće biti. Ručak s Macronom? Pitajte Milanovića'
Vlada nema luksuz voditi se samo logikom zdravstvene zaštite ili epidemioloških mjera. Mi ne možemo jamčiti da će se svi pridržavati mjera koje su na snazi - dodao je.
Komentari 144
Ako su stvari tako crno-bijele, onda ipak ANARHIJA!
Plenki, cijepi svoje protiv korupcije🤑🤑🤑🤑🤥🤥
Ako ste ti i sveti stožer vlast, ja biram anarhiju.
I nakon 30 godina raznih afera i pravomoćne presude zločinačkoj, sad imamo za vjerovati da nam želite dobro zdravlje? Pa sam VL je pisao kako je 2020. obavljeno 130 tisuća operacija i zahvata manje nego 2019. a ove godine sigurno je veća brojka. Ljudi umiru po kućama kao u srednjem vijeku. Licemjeri.
Ljudi imaju izbor: zlo ili neposluh. Nismo mi krivi što vi donosite zle odluke.
Narod ce ti sudit, dosta si zla nanio Hrvatskom narodu...
pisite sto hocete......du sutra su stranice sredjene....Što god napišeš, brišu.
vlada i stožer su totalno nesposobni, bili smo najgori po koroni i u 3 valu dok nije bilo cjepiva, sve države imaju antivaksere i prosvijede čak puno jače, nesposobna bannda sad prebacuje svu krivnju na prosvjednike
Uvijek kad on kaže da neće bit, oni naprave kontra, očekujte obavezno cjepljenje do kraja prosinca.
Svaka opcija je bolha od tebe i tvog parastožera prodali ste zemlju sad prodajete nas i našu dicu nećeš raz....
Slažem se s premijerom ! On je kao osoba potrošen i mogao bi dati ostavku. Cijepljenje i potvrde su samo izgovor za pokazati tu nepodnošljivu odbojnost osobe koja radi protiv svojeg naroda. Rado li on to namjerno ili iz ideološkihh razloga je pitanje koje samo on zna . Za mene i mnoge druge je svejedno koji je to razlog jer kad nema posla u domovini za našu školovanu djecu onda tu nema izgovora. Zaraza nas više ne plaši i ne smije biti prva tema . Prva tema su ekonomija i demografija !
Plenkoviću želim da me pustite na miru želim normalno živjeti i da me se ne ucjenjuje sa nekakvim cjepljenjem nemam ništa protiv vas ali ako vi mene ucjenjujete onda ču izaći van i prosvjedovati
Eh, mogu ljudi prosvjedovati koliko žele, no mainstream i politika će sve izokrenuti. Vjerujem da je tako, jer inače bi ispalo da premijer i ekipa oko njega slušaju kako trava raste... Osnova prosvjeda je zakonska segregacija putem Covid potvrda. Prosvjedovali su i cijepljeni... No, naravno, kao i sve drugo i ovaj prosvjed je ispolitiziran, koliko god originalni organizatori to nisu htjeli. Ispolitiziran je od strane nekih stranaka, ali i od strane nekih likova s margina koji nikada ne bi mogli skupiti niti približno ovoliko ljudi... Negiranje toga bilo bi kao da tvrdimo da Pride nije ispolitiziran ili da interesne skupine ne usmjeruju zelene na svoj mlin... No, po meni je veliki problem reakcija i politike i medija koji ovdje svim silama ocrnjuju prosvjed, zapravo time zagovaraju cenzuru. Da sve ide u tom smjeru vidjelo se i izbacivanjem Lauca iz savjeta... Zapravo, ništa novoga...
nece plenki dugo
Bubani nije ti lako baš su te izbubali...živ i zdrav bio.
A sto je sa zemljama koja su cijepljene 80% i vise? I kpd njih vlada drastican rast zarazenih, hospitaliziranih i umrlih. Pa kako to? Prosvjednici su protiv ovih potvrda koje daju 'license to kill' cjepljenima. Mogu zarazeni gdje zele. A necijepljene se terorizira. Sto napraviti? Ukinuti covid potvrde Uvest testiranja za sve na 'rizicnim' mjestima, i povecati opcenito testiranja. Sa ovim bahatim stavom se postize samo kontraefekt.
Pitao bi gospodina Plenkovica,hoce li u sljedeće dvije godine svaki Hrvat biti cijepljen sa deset novihdoza ,po izjavi EU komisije kupljeno je5milijardi doza ,pa probajte izracunati koliko je to na svakog doza i koliko ce to platiti ako je cijena doze oko 30eura
Pitaju na jednom od portala liječnika iz Dubrave zašto je kod nas smrtnost veća negu u Sloveniji ili Slovačkoj koje su slično "pocijepljene"... Ovaj kaže da svi imaju iste protokole i da na zapadu šalju starije od 80 doma da umru (posebno izdvojio kao primjer Njemačku)... rekao mu prijatelj... Kako mi to ne radimo onda je kod nas više mrtvih... Gdje nalaze ove likove??? To je razlog zašto smo i prije pandemije bili lošiji od zapada... I takvi nam kroje zdravstvenu politiku... Vjerojatno je Berošev i Plenkijev prijatelj... To pas s maslom ne bi pojeo...
Zaista hrabro od Plenkovića da izjavi da "obveznog cijepljenja neće biti" u okolnostima kad Austrija to već ima. Ne znam kako se usude ovako decidirano izjavljivati "obveznog cijepljenja neće biti" ili "lock down nam ne pada na pamet". Toliko je obećanja palo u vodu, od smanjenja PDV-a do završetka legalizacije u roku od dvije godine. A sa ovom pandemijom se doista ne zna što nam nosi sutra. Čemu te ishitrene izjave?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Plenković je borbu protiv epidemije prvo pretvorio u borbu za Covid potvrdu, a zatim je borbu za Covid potvrdu pretvorio u borbu za protuustavnu samovlast HDZ-a. Dvostruka obmana pod krinkom "zdravlja".