Plenković: 'Obveznog cijepljenja neće biti. Ručak s Macronom? Pitajte Milanovića'
Vlada nema luksuz voditi se samo logikom zdravstvene zaštite ili epidemioloških mjera. Mi ne možemo jamčiti da će se svi pridržavati mjera koje su na snazi - dodao je.
Komentari 144
To je to, velika koncentracija cijepiša, sad se budu počeli međusobno gristi. Naravno i za to budu krivi necijepljeni
Vi jeste za demokraciju, ali ne da svatko priča što god hocće.
Rekao je i da smo pobijedili koronu, no ipak…
Vlada ima i previše luksuza pa stoga očekuj sve više prosvjeda i protiv tebe i protiv hadezea jer ipak ste vi vlada !
Tako su sve vlade izjavile da obveznog cjepljenja nece biti i nazivali su to teorijom zavjere ,ali sada malo po malo svi uvode. Samo taktika politicka nista drugo. Bolje da ga pitaju gdje su pare
Kako to da Švedska i dvije druge zemlje u Europi koje imaju najmanje problema s koronom mislim da nemaju te potvrde obvezne. Ne možeš ljudima zabraniti obavljanje osnovnih djelatnosti, razdvajati ljude i tjerati na prisilno cijepljenje. Pravnici, vrijeme je da se uključite s mišljenjima i krenete prema Ustavnom sudu i referendumu u vezi potvrda. Dotle nismo imali potvrde više manje gurali smo dobro. Znači otići platiti račun ili pregled jedan moram se ići testirati, što važi dva dana, pa tako svako malo i tako te se tjera na cijepljenje. Da testiranju, naročito u medicinskom sektoru i domovima za starije i za druge ljude ali neka razumna sredina, tipa jednom mjesečno po razumnijim cijenama uz pridržavanje prijašnjih mjera kao maska, razmak i manja okupljanja dopuštena.
Nema obavezno cijepljenja kažeš...neka taj Macron jede na tvoj osobni račun a ne na narodni...ja ga zvao nisam
ja i dalje ne razumijem o kakvoj pandemiji je tu riječ? više ljudi godišnje umre od posljedica pušenja. uzrok čega su cigarete, koje ta ista država koja tako jako brine o zdravlju svojih građana - ekskluzivno prodaje svojim građanima
obavezno je vec, prisila i ucjena poslom, naruceno je jos 5milijardi doza u EU, kakvi licemjeri
Plenkoviću, sve si krivo zaključio, sve mi neugodno kako si pogriješio. Prosvjedovalo se protiv kovid potvrda i protiv mogućeg obveznog cijepljenja. Političari koji su bili tamo su se pridružili narodu, a ne obrnuto kako sam sebe uvjeravaš. Mogli su se pridružiti i sdp i možemo, sve bi bilo isto. Zar misliš da je recimo Bulj rekao da želimo obvezno cijepljenje, da bi 25000 ljudi reklo, da, želimo obvezno cijepljenje? Ne, ne bi reklo. Šteta mog vremena za pojašnjavanje tako banalnih stvari za shvatiti.
Anemični,tebi više ne ide glas.Potrčkalo....
Ne vjerujem mu u cjelosti. Prznica sigurno nije nevin. On je glavni kuhar prljave kuhinje. I dosadan je grrađanstvu.
Dobar mi je Plenkovic . Očito da ne šljivi ovu smiješnu ekipu koja je mješavina gorljivih “velikih” vjernika i gorljivih komunjara. Ovi polude zbog toga te angažiraju sve moguće slobodne trolcine . Smiješni ste.
a vjerojatno ce obaveznog cijepljenja biti, jer nema drugog izlaza u ovakvoj drzavi
Ajde antivaxeri ne se***te, vi očito nemate nikakvog drugog posla osim pisanja komentara, ili ste plaćeni trolovi.
neće biti obaveznog cijepljenja. radi sfinkter, radi!!
Nije pozvao predsjednika na ručak,a Ćiru Blaževića jest?To nema stvarno nigdje u svijetu,dolazi poglavar Francuske a naš predssjednik nesmije biti na zajedničkom ručku?
Zar vas nije dosta više???
Milanovic je konacno shvatil da nije osoba na nivou drzavnika i da nezna sta bi razgovarao sa Macronom i da se ne osramoti odbil je rucak/veceru ali on ipak najvise voli da jede besplatnu ribu kod nekih njegovih prijatelja
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zaista hrabro od Plenkovića da izjavi da "obveznog cijepljenja neće biti" u okolnostima kad Austrija to već ima. Ne znam kako se usude ovako decidirano izjavljivati "obveznog cijepljenja neće biti" ili "lock down nam ne pada na pamet". Toliko je obećanja palo u vodu, od smanjenja PDV-a do završetka legalizacije u roku od dvije godine. A sa ovom pandemijom se doista ne zna što nam nosi sutra. Čemu te ishitrene izjave?