Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 222
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
PREMIJER RH
Povratak na članak

Plenković: 'Obveznog cijepljenja neće biti. Ručak s Macronom? Pitajte Milanovića'

Vlada nema luksuz voditi se samo logikom zdravstvene zaštite ili epidemioloških mjera. Mi ne možemo jamčiti da će se svi pridržavati mjera koje su na snazi - dodao je.

Komentari 144

HL
HV_LAKI102
23:28 23.11.2021.

Plenkovicu treba uzet resurs zdravstva,inace ce nam covid podavit sve iznad 60 godina.Ovo njegovo slijepo sluganstvo prema nalogodavcima,a na stetu svom narodu je vise neizdrzivo.Vase je demogratsko pravo da strajkujete,mozete srajkati 5 godina,samo izvolite,ja radim po svom.E neces diktatoru.ZHS!

VL
MM
Marljivi mrav
22:23 23.11.2021.

Kad to drug Plenki veli , onda znam da bude baš suprotno. Haha!

VL
Avatar Asterix
Asterix
18:07 23.11.2021.

Možda bi se ljudi odlučili na cijepljenje kada bi se paralelno provelo cijepljenje protiv korupcije.

VL
MP
marinko.przolica
20:54 23.11.2021.

Japan-13.augusta dozvoljeno liječenje covida ivermectinom. Doktori ga mogu dati bez restrikcija. Ljudi legalno kupiti iz Indije. Za 12 dana počinje pad broja zaraženih... vrh 20 tisuća zaraženih dnevno. Danas imaju 44 zaražena... Dobro pocjepljeni 80% zaraženih no na preko 1000 mil ljudi nešto se čudno događa... On August 13, Tokyo Medical Association recommended Ivermectin to treat COVID. In Japan, doctors can prescribe it without restrictions, and people can buy it legally from India.

VL
CJ
cjepljeni
18:12 23.11.2021.

Nisam to od njega ocekivao, ali sad kad je predlozio anarhiju, zasto ne?

VL
WA
walker
18:07 23.11.2021.

Ovaj je žešći cmizdravac.

VL
DU
Deleted user
13:23 24.11.2021.

Andrej Pinocchio Plenković

VL
Avatar Ivo
Ivo
14:37 24.11.2021.

Kad si postao Predsjednik HDZ dao sam ti šansu da budeš čovjek, međutim što duže vladaš neslušaš Hrvatski narod ! Izjavljujes nece biti prisile na cijepljenje a radis drugacije ,nevalja to sto radis mi smo stari Hrvatski narod svasta smo prosli tokom razni vladavina ! Nema kod nas demagogije .znamo dobro citat izmedu redova .Cijepljenja nikad dosta ,jednom pa drugi put pa buster pa na proljece opet sve iznova .Pa dokle vise ? Pa svaki dan umrlo voliko umrlo onoliko .Svi umrijet moramo , sve moramo ostavit ,Nemoj Plenkovicu da budes samo broj ,ostavi iza sebe ponos jos ti nije kasno da popravis stanje u Hrvatskoj ,Poz svima cijepljnim i necjepljenima nemoj te mrzit jedne druge .hvala svim Hrvatskim gradanima ,puku, Srbima sto ste izasli na prosvjed ! izacemo opet !

VL
Avatar raco
raco
08:34 24.11.2021.

a zašto ne bi bilo obveznog cijepljenja, npr. kao što imamo za ospice ili slično? Vidimo i sami da je veliki postotak onih koji se nikada neće cijepiti i time će postati mediji za daljnju mutaciju virusa.

VL
SV
sveznam1
14:50 24.11.2021.

naravno da ce cijepljene bit obavezmo takve mjere donose visoko civlizirane zemlje

VL
Avatar comparator
comparator
23:58 30.11.2021.

Ostavka vlade bi bio prvi i jedini logični potez nakon ovolike korupcije i očigledno manipuliranje pravosuđem i sustavom uopće . Ne zanima narod big brader dvaju brda već pravna država koja to nije nikada postala.

VL
OL
olala
10:04 24.11.2021.

Ovako i ja budem pozvao nekoga u goste i onda susjedu ponudio da napravi ručak za gosta !Nemoralno i pokvareno!Zašto se mi moramo uvlačiti trgovcu u g..... a dajemo mu svoje novce,zar kupac nije uvijek u pravu?

VL
PO
pointmaker
23:55 23.11.2021.

Civilizirane zemlje uvode obavezno cjepljenje. Kazu to javno! Sto plenkovic okljeva? Zar mu toliko vaze glasovi par tisuca i....ota kako milanovic sa pravom zove te " borce za slobodu" ? Trebas potvrdu da udes svugdje??...ne !! trebas obavezno cijepljenje za sve! A za to treba imat ...

VL
MA
markec555555
17:13 23.11.2021.

plenković u 5. mjesecu: Naša politika je bila borba za svaki život. Nemojte misliti kako su odluke o zatvaranju aktivnosti, prometa, gospodarstva bile jednostavne i lagane! Mi smo imali odabir, boriti se za svaki život i pri tom biti svjesni kako ćemo pretrpjeti gospodarsku štetu. Zaustavili smo gospodarstvo želeći spašavati ljudske živote. Hrvatska i ova Vlada su pobijedili Covid 19 infekciju - poručio je Plenković.

VL
KI
kizz111
19:17 23.11.2021.

Doći će ludi Mile poslije ....da se ne baci

VL
SN
Samo naprijed
17:53 23.11.2021.

Ravnozemljaši. licemjeru koji koriste covid u političke svrhe. No pasaran.

VL
KA
kavranbird
22:44 23.11.2021.

To je političar veličina, najveći nakon Oca domovine. Apsurd je da jednako izgara za prave i i za parazitsku bagru koja najviše koristi plodove njegova rada

VL
Avatar Večernje žutilo
Večernje žutilo
19:00 23.11.2021.

Lako Plenkyju zvat Macrona i na ručak i na večeru, čovjek priča Francuski, Engleski, služi se Njemačkim i Ruskim! Jadnom Milanoviću mogućnost djelovanja sužena je na potez "od Vardara pa do Triglava"...

VL
MP
marinko.przolica
18:30 23.11.2021.

Ajmo još jedan prijedlog... Ja se s njim ne slažem ali je sa zapada pa je potom super... Nije kao Austrija ali slično: Australija. Zašto "necijepljene" i njihove kontakte ne potrpamo u vojne kamione i odvezemo u karantinske kampove??? Australija to radi, pa mogli bi i mi... Kako zgodno ovi karantinski kampovi počinju istim slovom kao i oni drugi... S obzirom da liječnici pozivaju na uskratu liječenja "necijepljenima" smrtnost bi tamo bila visoka pa bi bili prilično blizu onim drugim kampovima... Pa Australija je zapad, pa zašto ne bi i mi na Balkanu???

VL
MP
marinko.przolica
18:12 23.11.2021.

Ajmo jedan konstruktivan prijedlog s kojim se ja ne slažem. 90+% umrlih u RH je starije od 65 godina... Svi penzioneri... Plenki se toliko brine za te stare da sili mlade na "cijepljenje"... Sada pripremaju covid dodatak za umirovljenike... Zašto dodatak ne uvjetuju "cijepljenjem" ili testiranjem svaka dva dana...??? Jest da više ne bi nikad dobio izbore ali valjda je spreman izgubiti izbore kako bi spasio živote??? Ima stav kao da je... Ajd ako je tko blizak stožeru ili vladi neka im predloži... Ja nisam...

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.