Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 129
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Papa u Hrvatskoj
Povratak na članak

Papa na molitvi s 25.000 mladih vjernika: Grlim vas kao djecu!

Ne dopustite da vas zavedu privlačna obećanja lakoga uspjeha, poručio je Sveti Otac okupljenima

Komentari 321

DO
doktorica
13:22 05.06.2011.

Papa je svojim dolaskom više učinio za Hrvatsku nego svi njeni političari,još jednom se pokazalo da je katolička vjera duboku u srcu hrvatskog naroda,a sve one kojima to smeta treba žaliti jer su im srca i duh prazni...

VL
OB
-obrisani-
13:43 05.06.2011.

U vremenu kad je dostojanstvo hrvatskoga naroda ranjeno, pohod i prijateljstvo najvećega moralnoga autoriteta suvremenoga čovječanstva, pape Benedikta XVI, melem je na tu ranu i novi snažni poticaj svim katoličkim vjernicima da prodube i učvrste svoju vjeru u Božju providnost, u samoga Boga, koji je jedini pravi gospodar povijesti na svim razinama. Služenje Petrova nasljednika kao onoga koji učvršćuje braću u vjeri - a pohod Benedikta XVI. upravo je to u prvome redu - u ovome povijesnom trenutku i hrvatskoga naroda i Crkve u Hrvatskoj novi je poticaj u Bogu utemeljenoj nadi da će hrvatski narod prevladati svoje unutarnje podjele, osloboditi se baštinjenih i novih okova zla te u zajednici svih naroda, velikih i malih, uživati poštovanje i zauzeti primjereno mjesto da bi svojim identitetom, svojim posebnostima, obogaćivao suvremeno čovječanstvo i razvijao se u pravome miru i dobrim odnosima sa svim narodima. Ivan Miklenić Glas Koncila

VL
GA
gasparr
13:55 05.06.2011.

zanimljivo, bio sam na skupu potpore radiju 101 1996., trg je bio dopola popunjen a svi su govorili o sto tisuća prosvjednika, 1989. kod postavljanja bana bile su pune i okolne ulice oko trga i govorilo se o 170 tisuća prisutnih, sinoć je koliko sam mogao vidjeti bio krcat trg i kaptol, 25 tisuća mladih????može biti da se trg bana jelačića s godinama smanjio

VL
OB
-obrisani-
13:58 05.06.2011.

5.06.2011. u 09:38h poirot je napisao/la: VL dozvoljava da manijaci koji nisu smeli nikada ništa reći ni napisati osim možda u nekom javnom wc-u ovde imaju javnog prostora u neograničenoj meri. _______________________________________________________________ Pa pošto je u Hrvatskoj demokracija VL dozvoljavava tim tvojim manijacima kao kamocemo, Rambo, deran, Ludi Milojko i ostalim sprdačinama tvoga naroda da dolaze na njihove portale i zabavljaju Hrvate svojim glupostima. poirot.... VL ujedno pruža priliku Hrvatima da vide te predstavnike tvog naroda, a o kojima je srpski psihijatar, Jovan Rašković, najbolje opisao njihove karakteristike, pa nije potrebno to ovdje ponoviti.

VL
OB
-obrisani-
14:05 05.06.2011.

05.06.2011. u 11:06h ´kamocemo je napisao/la: . . .................................Evo mene nazivaju srbinom ___________________________________________________________ Ma, kakvi Srbin. Ti si posrbljeni Vlah, a pravi Srbi takove preziru i smatraju nižom rasom od sebe, te ih posprdno zovu Prečanima. E, jado jadni, nitiniti si Hrvat, niti Srbin. Makar pokušavaš biti malo jedno, malo drugo. Tvoji Vlasi potječu iz Mauritanije u sjevernoj Africi, a na ove prostore su vas doveli stari Rimljani kao svoje roblje.

VL
DO
doktorica
14:11 05.06.2011.

Papa je pozdravio i pripadnike manjine u Hrvatskoj tako i Srbe ,a samo zlonamjerni kojima je zlo u srcu i prazna duša to ne prihvaćaju.

VL
OB
-obrisani-
14:22 05.06.2011.

. . .koncentracija pedofila u crkvenim redovima je ogromna u odnosu na broj pedofila u civilnom društvu. I kakvo je to cišcenje pocelo u Crkvi, kada je glavi covjek te sekte dokazano zaštitnik padofila u Crkvi. Crkva nije potrebna ljudima,a, ljudi su potrebni Crkvi

VL
OB
-obrisani-
14:35 05.06.2011.

05.06.2011. u 11:06h ´kamocemo je napisao/la: . . .................................Evo mene nazivaju srbinom ___________________________________________________________ pa nece lagati

VL
OB
-obrisani-
15:58 05.06.2011.

kamoćemo, rambo i druga srbokomunistička bratiju, kad smo pije par tjedana krenuli s intenzivnom molitvom nismo znali da će te se ovako pržiti, uisitnu nije nam to bila namjera ali ispalo je tako!

VL
DU
Deleted user
16:15 05.06.2011.

Povratak u Srednji vijek, treba nam novi Kopernik, Galileo, Giordano Bruno....

VL
OB
-obrisani-
16:12 05.06.2011.

Hrvatska je ponosna svojom katoličkom vjerom.

VL
OB
-obrisani-
16:21 05.06.2011.

I bez dolaska Pape Hrvat zna tko je i što

VL
AG
Agramer198
17:56 05.06.2011.

@trpimirko je sve odreda katolici, imaš pravo. Više takvih. Žuti će nas pojesti.

VL
BI
Bisera
18:11 05.06.2011.

I MI VAS .

VL
SA
sargu123
18:24 05.06.2011.

Mušku djecu, pretpostavljam.

VL
OB
-obrisani-
18:54 05.06.2011.

Dva dana se komentira i pametuje, briga vas za Katolike i crkvu,svak ima u sto vjeruje druga stvar je kod vas ateista ,agnostika ,budista ... Vi nevjerujete ni u sebge,kamo li u sto drugo... Dvije miliarde .je katolika u svijetutu ,i sad bi vi protiv nase vjere i crkve... Zna se koji su na ovu temu ovdje prisutni,prije su imali K.iskaznice ,tcali stafetu na dan mladosti nosili crvene karanfile na reveru... Pioniri maleni...Pojte do kuce cvijeca...

VL
OB
-obrisani-
19:00 05.06.2011.

Ovaj koji se uvijek pita kamoce (kamocemo ) ,pa taj je protiv Hrvatske ,kako nebi bio protiv katolika ,Pape i crkve...

VL
KA
karambita
19:13 05.06.2011.

Nek grli ciju hoce....ja moju nedam

VL
AG
Agramer198
19:37 05.06.2011.

@karambita i ti si se takva išla razmnožavati???

VL
OB
-obrisani-
12:29 06.06.2011.

ko o cemu papan o deci!pedofilija se vise ne krije

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.