Papa na molitvi s 25.000 mladih vjernika: Grlim vas kao djecu!
Ne dopustite da vas zavedu privlačna obećanja lakoga uspjeha, poručio je Sveti Otac okupljenima
Komentari 321
U vremenu kad je dostojanstvo hrvatskoga naroda ranjeno, pohod i prijateljstvo najvećega moralnoga autoriteta suvremenoga čovječanstva, pape Benedikta XVI, melem je na tu ranu i novi snažni poticaj svim katoličkim vjernicima da prodube i učvrste svoju vjeru u Božju providnost, u samoga Boga, koji je jedini pravi gospodar povijesti na svim razinama. Služenje Petrova nasljednika kao onoga koji učvršćuje braću u vjeri - a pohod Benedikta XVI. upravo je to u prvome redu - u ovome povijesnom trenutku i hrvatskoga naroda i Crkve u Hrvatskoj novi je poticaj u Bogu utemeljenoj nadi da će hrvatski narod prevladati svoje unutarnje podjele, osloboditi se baštinjenih i novih okova zla te u zajednici svih naroda, velikih i malih, uživati poštovanje i zauzeti primjereno mjesto da bi svojim identitetom, svojim posebnostima, obogaćivao suvremeno čovječanstvo i razvijao se u pravome miru i dobrim odnosima sa svim narodima. Ivan Miklenić Glas Koncila
zanimljivo, bio sam na skupu potpore radiju 101 1996., trg je bio dopola popunjen a svi su govorili o sto tisuća prosvjednika, 1989. kod postavljanja bana bile su pune i okolne ulice oko trga i govorilo se o 170 tisuća prisutnih, sinoć je koliko sam mogao vidjeti bio krcat trg i kaptol, 25 tisuća mladih????može biti da se trg bana jelačića s godinama smanjio
5.06.2011. u 09:38h poirot je napisao/la: VL dozvoljava da manijaci koji nisu smeli nikada ništa reći ni napisati osim možda u nekom javnom wc-u ovde imaju javnog prostora u neograničenoj meri. _______________________________________________________________ Pa pošto je u Hrvatskoj demokracija VL dozvoljavava tim tvojim manijacima kao kamocemo, Rambo, deran, Ludi Milojko i ostalim sprdačinama tvoga naroda da dolaze na njihove portale i zabavljaju Hrvate svojim glupostima. poirot.... VL ujedno pruža priliku Hrvatima da vide te predstavnike tvog naroda, a o kojima je srpski psihijatar, Jovan Rašković, najbolje opisao njihove karakteristike, pa nije potrebno to ovdje ponoviti.
05.06.2011. u 11:06h ´kamocemo je napisao/la: . . .................................Evo mene nazivaju srbinom ___________________________________________________________ Ma, kakvi Srbin. Ti si posrbljeni Vlah, a pravi Srbi takove preziru i smatraju nižom rasom od sebe, te ih posprdno zovu Prečanima. E, jado jadni, nitiniti si Hrvat, niti Srbin. Makar pokušavaš biti malo jedno, malo drugo. Tvoji Vlasi potječu iz Mauritanije u sjevernoj Africi, a na ove prostore su vas doveli stari Rimljani kao svoje roblje.
Papa je pozdravio i pripadnike manjine u Hrvatskoj tako i Srbe ,a samo zlonamjerni kojima je zlo u srcu i prazna duša to ne prihvaćaju.
. . .koncentracija pedofila u crkvenim redovima je ogromna u odnosu na broj pedofila u civilnom društvu. I kakvo je to cišcenje pocelo u Crkvi, kada je glavi covjek te sekte dokazano zaštitnik padofila u Crkvi. Crkva nije potrebna ljudima,a, ljudi su potrebni Crkvi
05.06.2011. u 11:06h ´kamocemo je napisao/la: . . .................................Evo mene nazivaju srbinom ___________________________________________________________ pa nece lagati
kamoćemo, rambo i druga srbokomunistička bratiju, kad smo pije par tjedana krenuli s intenzivnom molitvom nismo znali da će te se ovako pržiti, uisitnu nije nam to bila namjera ali ispalo je tako!
Povratak u Srednji vijek, treba nam novi Kopernik, Galileo, Giordano Bruno....
Hrvatska je ponosna svojom katoličkom vjerom.
I bez dolaska Pape Hrvat zna tko je i što
@trpimirko je sve odreda katolici, imaš pravo. Više takvih. Žuti će nas pojesti.
I MI VAS .
Mušku djecu, pretpostavljam.
Dva dana se komentira i pametuje, briga vas za Katolike i crkvu,svak ima u sto vjeruje druga stvar je kod vas ateista ,agnostika ,budista ... Vi nevjerujete ni u sebge,kamo li u sto drugo... Dvije miliarde .je katolika u svijetutu ,i sad bi vi protiv nase vjere i crkve... Zna se koji su na ovu temu ovdje prisutni,prije su imali K.iskaznice ,tcali stafetu na dan mladosti nosili crvene karanfile na reveru... Pioniri maleni...Pojte do kuce cvijeca...
Ovaj koji se uvijek pita kamoce (kamocemo ) ,pa taj je protiv Hrvatske ,kako nebi bio protiv katolika ,Pape i crkve...
Nek grli ciju hoce....ja moju nedam
@karambita i ti si se takva išla razmnožavati???
ko o cemu papan o deci!pedofilija se vise ne krije
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Papa je svojim dolaskom više učinio za Hrvatsku nego svi njeni političari,još jednom se pokazalo da je katolička vjera duboku u srcu hrvatskog naroda,a sve one kojima to smeta treba žaliti jer su im srca i duh prazni...