Papa na molitvi s 25.000 mladih vjernika: Grlim vas kao djecu!
Ne dopustite da vas zavedu privlačna obećanja lakoga uspjeha, poručio je Sveti Otac okupljenima
Komentari 321
eh da si netko tko se može opisati superlativom.....ali nisi...ti si ganci....možeš proizvoditi samo larmu
aha, sure ma kanibališ se od ranog jutra
. ...22:0..........vidili smo, tko je zbrisao....ha ha ha ha ...Pop+ši mi i danas.... Imat ceš moju blagonaklonost.
hehehhehehe rekao sam ti kad god.....i snenim mozgom....10%snage i hrpa matematičkih zadataka+ test inteligencije istovremeno i jasno gaženje maloumnika kao ti to ti je omjer mentalne snage.....nemaš šanse nikakve
. .100XMRZIM veleizdajnike! . ....Ovakvi kao ti, ne mogu drugacije, nego vrijedati, LIJEPLJENJEM ETIKETA. Tipicno KIMUNISTICKA KATEGORIJA. Ako nemaš ARGUMENTA, prilijepi ETIKETU...skreni sa teme.....jadan i plitkog mozga si pajdo...!!........ . ..dosadno mi je , svaki dan praviti budalu od tebe...zivi.zivi i uzivaj i dalje u ZABLUDI da si Hrvat..do izbora....:-))
kamćemo ti si dvostruki G: Ganci Glupan
. ..nema problema....sve sam ja....samo nisam DOTEPLI ercegovac...:-) .
šta je ? nisi više gay gay? nisi rupica?
i da jesi dotepli hercegovac.....i to je bolje nego dotepli ganci
. ..Umjetnom oplodnjom lani rodjeno 1019 djece Milinovic: Imat cemo novih sedam razreda osnovne škole Najviše djece, oko 92 posto, rodjeno je iz postupaka svježeg embrijotransfera, a iz odmrznute jajne stanice postignuto je 30 trudnoca . .. di sam pogodio..??... . ma, ljudi, ako s tim balavcem komunicirate onda ste kao i on ! to je neki malocketni slinavac koji provocira na taj smiješni nacin. nemojte biti kao i om! IGNORIRAJTE jadnika.
i što si sada rekao? bleeee,bleeeee? ganciiiiii.....što ti zapravo želiš reći? da danas nećeš prodati jednu od svojih kćeri za 1/2 flaše rakije? ha ganci?
ganci se izgleda jako ugrizao....za vlastita jaja ma lakše grizi....ispast će ti svi zubići
opet zbrisao ganci s portala kamocemo ? ganciiiiiii? vrati seeeeeeeeeeeeee skuva san ti pašta šutu ------------------------------------------- ne moraš odmah na traktorče.....tek sam sutra u tvom arhipelagu
. .Nakon dvije godine sudskog postupka, Isusovacki red americke katolicke crkve pristao je na nagodbu i placanje odštete od preko 166 milijuna dolara žrtvama svecenika pedofila. ..Odvjetnici žrtava izjavili su da je rijec o više od 500 djece koje su svecenici zlostavljali u pet americkih država - Oregonu, Washingtonu, Aljasci, Idahu i Montani, javlja Reuters. Rijec je uglavnom o Indijancima iz udaljenih domorodackih sela i rezervata na sjeverozapadu SAD-a koje su misionari seksualno ili psihicki zlostavljali od 1940-ih do 1990-ih.
. ..u ITALIJI . ..Tamo niti ne obračaju pažnju na zaštitnika pedofila, ni ne osvrnu se na njega, kamoli da bi išta zaustavljali. . .moram vam priznati da sam se ponadao da su talijani otkrili teleportaciju....... u VRAPCE...!! .
u srbiji ja mislio da tamo postoje ljudi kad ono.....same životinje
. . sakrivajte djecu!.... . pozaključavajte kindere u podrume i špajze ....vrag hoda zemljom ,,,,, . .
1870 nesus u albanskom posjedu, na prevaru austro-ugarske, dodjeljen srbiji i postade niš pa zapravo koliko to dugo postoji srbija i koje je zapravo površine? uh, što ti ganciji lažu
za širitelje mržnje, vrag je onaj koji propovijeda za njih su sveci oni koji falsificiraju, lažu i oni koji nemaju povijest....ha ganci?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
. 100XMRZIM veleizdajnike! ... . ..prava slika prosjecne rvatine, odnosno blago retardirani fašista........dosadno..izbjegavanje teme.....!! . ..odi , da te neki pop pomiluje...!!... .