Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 161
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Papa u Hrvatskoj
Povratak na članak

Papa na molitvi s 25.000 mladih vjernika: Grlim vas kao djecu!

Ne dopustite da vas zavedu privlačna obećanja lakoga uspjeha, poručio je Sveti Otac okupljenima

Komentari 321

OB
-obrisani-
07:40 05.06.2011.

. 100XMRZIM veleizdajnike! ... . ..prava slika prosjecne rvatine, odnosno blago retardirani fašista........dosadno..izbjegavanje teme.....!! . ..odi , da te neki pop pomiluje...!!... .

VL
OB
-obrisani-
07:41 05.06.2011.

eh da si netko tko se može opisati superlativom.....ali nisi...ti si ganci....možeš proizvoditi samo larmu

VL
OB
-obrisani-
07:41 05.06.2011.

aha, sure ma kanibališ se od ranog jutra

VL
OB
-obrisani-
07:41 05.06.2011.

. ...22:0..........vidili smo, tko je zbrisao....ha ha ha ha ...Pop+ši mi i danas.... Imat ceš moju blagonaklonost.

VL
OB
-obrisani-
07:43 05.06.2011.

hehehhehehe rekao sam ti kad god.....i snenim mozgom....10%snage i hrpa matematičkih zadataka+ test inteligencije istovremeno i jasno gaženje maloumnika kao ti to ti je omjer mentalne snage.....nemaš šanse nikakve

VL
OB
-obrisani-
07:44 05.06.2011.

. .100XMRZIM veleizdajnike! . ....Ovakvi kao ti, ne mogu drugacije, nego vrijedati, LIJEPLJENJEM ETIKETA. Tipicno KIMUNISTICKA KATEGORIJA. Ako nemaš ARGUMENTA, prilijepi ETIKETU...skreni sa teme.....jadan i plitkog mozga si pajdo...!!........ . ..dosadno mi je , svaki dan praviti budalu od tebe...zivi.zivi i uzivaj i dalje u ZABLUDI da si Hrvat..do izbora....:-))

VL
OB
-obrisani-
07:45 05.06.2011.

kamćemo ti si dvostruki G: Ganci Glupan

VL
OB
-obrisani-
07:45 05.06.2011.

. ..nema problema....sve sam ja....samo nisam DOTEPLI ercegovac...:-) .

VL
OB
-obrisani-
07:46 05.06.2011.

šta je ? nisi više gay gay? nisi rupica?

VL
OB
-obrisani-
07:47 05.06.2011.

i da jesi dotepli hercegovac.....i to je bolje nego dotepli ganci

VL
OB
-obrisani-
07:48 05.06.2011.

. ..Umjetnom oplodnjom lani rodjeno 1019 djece Milinovic: Imat cemo novih sedam razreda osnovne škole Najviše djece, oko 92 posto, rodjeno je iz postupaka svježeg embrijotransfera, a iz odmrznute jajne stanice postignuto je 30 trudnoca . .. di sam pogodio..??... . ma, ljudi, ako s tim balavcem komunicirate onda ste kao i on ! to je neki malocketni slinavac koji provocira na taj smiješni nacin. nemojte biti kao i om! IGNORIRAJTE jadnika.

VL
OB
-obrisani-
07:50 05.06.2011.

i što si sada rekao? bleeee,bleeeee? ganciiiiii.....što ti zapravo želiš reći? da danas nećeš prodati jednu od svojih kćeri za 1/2 flaše rakije? ha ganci?

VL
OB
-obrisani-
07:51 05.06.2011.

ganci se izgleda jako ugrizao....za vlastita jaja ma lakše grizi....ispast će ti svi zubići

VL
OB
-obrisani-
07:55 05.06.2011.

opet zbrisao ganci s portala kamocemo ? ganciiiiiii? vrati seeeeeeeeeeeeee skuva san ti pašta šutu ------------------------------------------- ne moraš odmah na traktorče.....tek sam sutra u tvom arhipelagu

VL
OB
-obrisani-
07:56 05.06.2011.

. .Nakon dvije godine sudskog postupka, Isusovacki red americke katolicke crkve pristao je na nagodbu i placanje odštete od preko 166 milijuna dolara žrtvama svecenika pedofila. ..Odvjetnici žrtava izjavili su da je rijec o više od 500 djece koje su svecenici zlostavljali u pet americkih država - Oregonu, Washingtonu, Aljasci, Idahu i Montani, javlja Reuters. Rijec je uglavnom o Indijancima iz udaljenih domorodackih sela i rezervata na sjeverozapadu SAD-a koje su misionari seksualno ili psihicki zlostavljali od 1940-ih do 1990-ih.

VL
OB
-obrisani-
08:02 05.06.2011.

. ..u ITALIJI . ..Tamo niti ne obračaju pažnju na zaštitnika pedofila, ni ne osvrnu se na njega, kamoli da bi išta zaustavljali. . .moram vam priznati da sam se ponadao da su talijani otkrili teleportaciju....... u VRAPCE...!! .

VL
OB
-obrisani-
08:03 05.06.2011.

u srbiji ja mislio da tamo postoje ljudi kad ono.....same životinje

VL
OB
-obrisani-
08:06 05.06.2011.

. . sakrivajte djecu!.... . pozaključavajte kindere u podrume i špajze ....vrag hoda zemljom ,,,,, . .

VL
OB
-obrisani-
08:06 05.06.2011.

1870 nesus u albanskom posjedu, na prevaru austro-ugarske, dodjeljen srbiji i postade niš pa zapravo koliko to dugo postoji srbija i koje je zapravo površine? uh, što ti ganciji lažu

VL
OB
-obrisani-
08:07 05.06.2011.

za širitelje mržnje, vrag je onaj koji propovijeda za njih su sveci oni koji falsificiraju, lažu i oni koji nemaju povijest....ha ganci?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.