Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 43
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Papa u Hrvatskoj
Povratak na članak

Papa na molitvi s 25.000 mladih vjernika: Grlim vas kao djecu!

Ne dopustite da vas zavedu privlačna obećanja lakoga uspjeha, poručio je Sveti Otac okupljenima

Komentari 321

OB
-obrisani-
08:08 05.06.2011.

23ica ganci

VL
OB
-obrisani-
08:09 05.06.2011.

. ...ajde ovčice na ulice klečat uz cestu dolazi sveti gargamel......... . ....krivi su SRBI...!! . POČASNI POZDRAAAF!!!! ....desna ruka prema nebu... . živio papa Ratzinger, i kongregacija za nauk vjere!! ........... .

VL
OB
-obrisani-
08:11 05.06.2011.

kakvi srbi? misliš ganciji? bez povijesti? toooo, tooooo mi radi...nauči me.....kako da mi murja odveze ukradeni audi ispred kuće

VL
OB
-obrisani-
08:12 05.06.2011.

. ...Pazite kako kuhate ručak da vam nešto ne zagori, jer bude bilo gadno.. . .. I nemojte previše disati ni koristiti toplu vodu ukoliko imate protočni plinski bojler... da ne poraste razina monoksida....:-)) . To je uglavnom dernek, zaza zaštitu pedofila, a posve je svejedno kako je vi zovete.... .

VL
OB
-obrisani-
08:13 05.06.2011.

bila noć......centralna servija.....tupi udarac.....adaptive cruise control je nešto reagirao kad smo.....pregazili gancija dobar A8 novi.....i murja ga ne želi i ne može odvesti

VL
OB
-obrisani-
08:14 05.06.2011.

. ...U policijskom UPOZORENJU .. - piše da se prozori morau zatvoriti za vrijeme dok papa prolazi, ali - opreza nikad dovoljno....Neka Racinger pripazi na zlatni prsten kada mu ovi iz vlade budu ljubili ruku. . .

VL
OB
-obrisani-
08:18 05.06.2011.

zašto nema niti jednog srbina u turskoj? pa.....turci znaju da je to nemoguće da srbi uopće postoje !

VL
OB
-obrisani-
08:19 05.06.2011.

. ..Ovo je sramota. Uz trasu je po jedna osoba na svaka dva metra. Katolici, rvati, domoljubi, gdje ste...?? . U policijskim uputama stoji da sumnjive tipove koji se muvaju oko pape treba odmah prijaviti policiji.. .Šeksa ,Milinovića, Kosor....

VL
OB
-obrisani-
08:20 05.06.2011.

zašto su romi jedini pravi srbi? zato što su bili zabavljači, pa im turci poštediše keve kao nagradu

VL
LO
lopata
08:21 05.06.2011.

Ja vas krščujem v vodi za pokajenie; ali onaj koji pride za menu, je močnejši od mene i ja nisem vreden, da bi mu nosil sandale. On vas bu krstil v Svetem Duhu i ognju.

VL
OB
-obrisani-
08:21 05.06.2011.

. ..Pa, zastavice mogu biti ubojite, sad se čisto bojim za gargamela . Gle, gle, ima ih sve više. . Mislim - zastavica, ljudi je malo. . Što je ostalo od tih vjernika, strašno............... . Tu gdje ja virim izaa zatvorenih prozora i spuštenih zastora je tako. Možda su negdje drugdje dovozili ljude autobusima, ovdje jad i sramota. .

VL
OB
-obrisani-
08:21 05.06.2011.

moram na misu...sad će limuzina po mene ganci! nemoj si pojesti sva jaja....ostavi malo i za kasnije

VL
OB
-obrisani-
08:24 05.06.2011.

. koliko spominju uzbuđenost i uzbuđenje na ovoj temi, . čovjek bi pomislio da snimaju pornić .... . Zamislite Isusa u blindiranom Mercedesu, koliko bi onda taj posjet koštao ako je ovaj 15 000 000 !!! Isus je došao besplatno,, nahranio puk i oprostio nam grijehe, . a šta će ovaj blindirano napraviti ???

VL
OB
-obrisani-
08:31 05.06.2011.

. .ljudi se uplašili ne znaju šta smiju raditi a šta ne pa radije ne rizkiraju . samo ne izvirujte sa balkona i prozora ! snajperisti će vas odmah uočiti i nanišaniti neće pucati, valjda. .. .

VL
MO
moshmislit
08:32 05.06.2011.

danas sa papom u molitvi, sutra na cajkama u minjaku

VL
PO
poirot
08:45 05.06.2011.

Papu tretiraju kao pokretni muzejski eksponat. Sama ideja je spočetka zvučala bizarno ali se ustalila i izvesno će papamobil postati deo dogme i dobiti religijski sadržaj.

VL
BA
balance
08:48 05.06.2011.

Uzalud vam trud sviraci Ovaj provokator svira .urcu Papa kada je vidio Hrvatsku mladost spavao je dubokim snom a ti si se cijelu noc trudio da mu ometas san. Hajde provokatoru sada na spavanje ali prije toga uzmi dozu jer ti nemozes mirno zaspati.Mir s tobom!!

VL
IJ
ijurin14
08:50 05.06.2011.

..kamočemo!!!...pa otkud ti toliko pljuvačke?????....pljuješ tu cijelu noč i cijelo jutro...jadnik!!...baš mi te žao!!!

VL
CI
cinbenik
08:54 05.06.2011.

Ovaj put se vodilo racuna o doceku Pape,nema Tomsona pa je tako prustaski dio crkve dobio pousima sto se moze vidjeti iz poruka svetog oca koji je upozorio na zalutali dio koji mladez usmjerava u krivo sto je dokaz i Tomsonov nastup na doceku prslog Pape.Nadat je se da su shvatili poruku da su pretjerali i da pretjeruju sa NDHom tj.Ustastvom i da smo za to placali visoku cijenu,a zbog cega je i Gotovina u Hagu osucen,a oni samo dobijaju kritike i nizasto neodgovaraju.

VL
PO
poirot
08:57 05.06.2011.

100XMRZIM veleizdajnike! je napisao/la: zašto su romi jedini pravi srbi? zato što su bili zabavljači, pa im turci poštediše keve kao nagradu ...................................................................................................... Pa sredinom 16 veka cela Slavonija je bila pod Turcima. Šta misliš odakle potiče naziv za purgera,ra, ti kao tipičan, morao bi to znati

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.