Papa na molitvi s 25.000 mladih vjernika: Grlim vas kao djecu!
Ne dopustite da vas zavedu privlačna obećanja lakoga uspjeha, poručio je Sveti Otac okupljenima
Komentari 321
. ...ajde ovčice na ulice klečat uz cestu dolazi sveti gargamel......... . ....krivi su SRBI...!! . POČASNI POZDRAAAF!!!! ....desna ruka prema nebu... . živio papa Ratzinger, i kongregacija za nauk vjere!! ........... .
kakvi srbi? misliš ganciji? bez povijesti? toooo, tooooo mi radi...nauči me.....kako da mi murja odveze ukradeni audi ispred kuće
. ...Pazite kako kuhate ručak da vam nešto ne zagori, jer bude bilo gadno.. . .. I nemojte previše disati ni koristiti toplu vodu ukoliko imate protočni plinski bojler... da ne poraste razina monoksida....:-)) . To je uglavnom dernek, zaza zaštitu pedofila, a posve je svejedno kako je vi zovete.... .
bila noć......centralna servija.....tupi udarac.....adaptive cruise control je nešto reagirao kad smo.....pregazili gancija dobar A8 novi.....i murja ga ne želi i ne može odvesti
. ...U policijskom UPOZORENJU .. - piše da se prozori morau zatvoriti za vrijeme dok papa prolazi, ali - opreza nikad dovoljno....Neka Racinger pripazi na zlatni prsten kada mu ovi iz vlade budu ljubili ruku. . .
zašto nema niti jednog srbina u turskoj? pa.....turci znaju da je to nemoguće da srbi uopće postoje !
. ..Ovo je sramota. Uz trasu je po jedna osoba na svaka dva metra. Katolici, rvati, domoljubi, gdje ste...?? . U policijskim uputama stoji da sumnjive tipove koji se muvaju oko pape treba odmah prijaviti policiji.. .Šeksa ,Milinovića, Kosor....
zašto su romi jedini pravi srbi? zato što su bili zabavljači, pa im turci poštediše keve kao nagradu
Ja vas krščujem v vodi za pokajenie; ali onaj koji pride za menu, je močnejši od mene i ja nisem vreden, da bi mu nosil sandale. On vas bu krstil v Svetem Duhu i ognju.
. ..Pa, zastavice mogu biti ubojite, sad se čisto bojim za gargamela . Gle, gle, ima ih sve više. . Mislim - zastavica, ljudi je malo. . Što je ostalo od tih vjernika, strašno............... . Tu gdje ja virim izaa zatvorenih prozora i spuštenih zastora je tako. Možda su negdje drugdje dovozili ljude autobusima, ovdje jad i sramota. .
moram na misu...sad će limuzina po mene ganci! nemoj si pojesti sva jaja....ostavi malo i za kasnije
. koliko spominju uzbuđenost i uzbuđenje na ovoj temi, . čovjek bi pomislio da snimaju pornić .... . Zamislite Isusa u blindiranom Mercedesu, koliko bi onda taj posjet koštao ako je ovaj 15 000 000 !!! Isus je došao besplatno,, nahranio puk i oprostio nam grijehe, . a šta će ovaj blindirano napraviti ???
. .ljudi se uplašili ne znaju šta smiju raditi a šta ne pa radije ne rizkiraju . samo ne izvirujte sa balkona i prozora ! snajperisti će vas odmah uočiti i nanišaniti neće pucati, valjda. .. .
danas sa papom u molitvi, sutra na cajkama u minjaku
Papu tretiraju kao pokretni muzejski eksponat. Sama ideja je spočetka zvučala bizarno ali se ustalila i izvesno će papamobil postati deo dogme i dobiti religijski sadržaj.
Uzalud vam trud sviraci Ovaj provokator svira .urcu Papa kada je vidio Hrvatsku mladost spavao je dubokim snom a ti si se cijelu noc trudio da mu ometas san. Hajde provokatoru sada na spavanje ali prije toga uzmi dozu jer ti nemozes mirno zaspati.Mir s tobom!!
..kamočemo!!!...pa otkud ti toliko pljuvačke?????....pljuješ tu cijelu noč i cijelo jutro...jadnik!!...baš mi te žao!!!
Ovaj put se vodilo racuna o doceku Pape,nema Tomsona pa je tako prustaski dio crkve dobio pousima sto se moze vidjeti iz poruka svetog oca koji je upozorio na zalutali dio koji mladez usmjerava u krivo sto je dokaz i Tomsonov nastup na doceku prslog Pape.Nadat je se da su shvatili poruku da su pretjerali i da pretjeruju sa NDHom tj.Ustastvom i da smo za to placali visoku cijenu,a zbog cega je i Gotovina u Hagu osucen,a oni samo dobijaju kritike i nizasto neodgovaraju.
100XMRZIM veleizdajnike! je napisao/la: zašto su romi jedini pravi srbi? zato što su bili zabavljači, pa im turci poštediše keve kao nagradu ...................................................................................................... Pa sredinom 16 veka cela Slavonija je bila pod Turcima. Šta misliš odakle potiče naziv za purgera,ra, ti kao tipičan, morao bi to znati
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
23ica ganci