Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 129
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Papa u Hrvatskoj
Povratak na članak

Papa na molitvi s 25.000 mladih vjernika: Grlim vas kao djecu!

Ne dopustite da vas zavedu privlačna obećanja lakoga uspjeha, poručio je Sveti Otac okupljenima

Komentari 321

OB
-obrisani-
07:22 05.06.2011.

. ...je´l te tvoja religija naucila??....100X.......MRZIM.. . Pa ti kao jedan pravi Hrvat si onda i katolik a to znaci osoba koja nema pojma tko je i što je Bog jer vi svi katolici ste najobicnije ovce kad je religija u pitanju jer slušate svoje crkvene vode koji su svi odreda pokvarenjaci,pedofili,pederi, cak vam je i poglavar crkve bio nacista.Ti nemaš pojma ni šta znaci branit Boga ali si zato spreman kao pravi moralni katolik izvrijedat svakoga tko smatra da Bog ne postoji. Gledajuci vas katoliko taj zakljucak se namece sam od sebe jer toliko lopovluka i nemorala u Hrvatskoj, zemlji koja se dici postotkom katolika od 90% u udjelu stanovništva je najbolji pokazatelj kakva je moralnost katolika kao vjernika.

VL
OB
-obrisani-
07:24 05.06.2011.

. .....koji god covjek da bi bio vjernik govorimo glede njegove crkve ovi mu po defaultu opale da mora mrzit nekoga. u svim religijama moraš mrzit nevjernika ok mi u hrvatskoj imamo debile za svecenike pa se zato trude daa se mrze komunisti ,srbi, ateisti, muslimani. a oni sami su djecojebi i trebalo biih spalit , kakva nenormalna družina taj kler koje god konfesije. ne želim vrijedat ali ako ima restriktivnije i mrziteljski nastrojene vjere prema svakome tko ne misli po njihovu ja ga jeebem..... .

VL
OB
-obrisani-
07:24 05.06.2011.

05.06.2011. u 07:22h kamocemo102 ti mene pozivaš na red? hahahhahahhahahahha....ciganeeeeee di ti audi6? uzela murja? zbog čega? mojne kanibališ

VL
OB
-obrisani-
07:25 05.06.2011.

. ..koji AUDI..??..onaj ispred vrata.....:-)) .

VL
OB
-obrisani-
07:26 05.06.2011.

. Pošto Vatikan nikada neće pozvati na PRAVDU, to će nevidljiva ruka, koju možete nazvati \'Proviđenje\' učiniti pravdu... ali to će biti loše po cijeli svijet, jer je svijet šutio na nepravdu i laž, pa će snositi posljedice, SVI... osimim pojedinaca koji su izvršili svoju dužnost i podigli glas protiv nepravde! Crkva rimska šuti i na ove židovske bolesne gadarije... First World Noahide Conference ili židovski sotonizam gdje židovi sebe proglasiše bogom? Ali zato Vatikan potiho prepravlja Bibliju, odričući se svetog Evanđelja, pod izlikom, uklanjanja \"antisemitskih\" stavova... svetog Pavla,sv. Petra itd.?!??? A u korist evanđelja Sotone - tj- židova (Antikrista) i njihova pokušaja stvaranja nove religije za - neljude - nežidovsku rasu! Ali, događaji se zbijaju,(Sin Čovječiji se približava, njegov veliki \'Dan\') pa će i Vatikan i papa i papstvo kao institucija biti - demaskirani.

VL
OB
-obrisani-
07:26 05.06.2011.

. . na rušenje i paljenje, na silovanje i pokolje, na progon i teror, strah i zločine! Ako Vatikan poziva na \"mir\" glede okupirane Palestine, onda poziva na daljnje postojanje zločinačkog TERORISTIČKOG režima apartheida - samozvanog \"izraela\" i na daljnjenje ubijanje palestinskog naroda na njegovoj zemlji - Palestini! Da bi papa rimski bio vjerodostojan - on bi morao pozvati na - PRAVDU! Dakle, na uništenje terorističkog, mentalno bolesnog, sotonskog režima cionizma u okupiranoj Palestini! Papa rimski, ako želi biti shvaćen ozbiljno, morao bi pozvati na PRAVDU u Iraku - dakle odlazak okupatroskih američkih (cionističkih) vojnika iz Iraka i PLAĆANJE odštete iračkom narodu i državi! Ali NIKADA papa rimski i Vatikan neće pozvati na PRAVDU! Jer to bi rušilo njihove temelje - mraka... obmane i podmetanja laži pod istinu... Jer je Vatikan TA KULA TAME od kuda izaze sve zavjere i sve zlo! KRALJ TOMISLAV I PAD KRALJEVSTVA

VL
OB
-obrisani-
08:01 05.06.2011.

05.06.2011. u 07:56h kamocemo102 u velikom omjeru, šanse za devijaciju su veće od omjera koji je bliži nuli slažem se da svećenstvo može imati na pravo ženidbe celibat je glupost a tada niti ti ne bi imao što za reći.....aliali mene smetaju i pederi, bez obzira kojoj vjeri pripadaju.....gay ganci

VL
OB
-obrisani-
07:27 05.06.2011.

. vidimo svaki dan sve jasnije i sve više! Vatikan sad igra čak i na kartu Ujedinjenih Naroda i proklamiranja mira, ne proklamiranja - pravde... što je dužnost kršćana! Pravde po svaku cijenu, a ne mira - bez pravde, daklele - mira nepravde (i čuvanja sadašnejg poretka nepravde!)koji je samo u interesu ZLIH i dijela Tame... Kako to da papa rimski i Vatikan pozivaju na \"mir\" ali nikada još ne pozvaše na - pravdu? Zato, jer su... glumci, i to... osrednji, čak na granici - loših srednjovjekovnih uličnih glumaca za \'sitan groš\'. Kršćani - kao i sveci i pravednici proteklih stoljeća i milenija - pozivaju na MIR PRAVDE a KAZNU NEPRAVDI! Kršćani pozivaju na uništenje nepravde - koja je izvor ratova i patnje! Ali papa rimsii poziva smao na \'neki\'... \"mir\" bez definicije koji je to \"mir\" i KOMU JE U INTERESU! Ako Vatikan poziva na mir glede Iraka - dakle poziva na nastavak okupacije i masakriranja iračkog naroda - žena, djece, majki..

VL
OB
-obrisani-
07:27 05.06.2011.

. ......JE LI PAPA BENEDICT XVI ........................MASON? Dakle... što je rimokatolička crkva? Kršćanstvo ili mrak i užas masonerije (sotonizma?) Kako je opstala ta politička organizacija (kojoj religija i ime Isus služe samo za business) kroz evo gotovo 1500 godina? Jer godina? Jer je rimska crkva nastala u 6. stoljeću poslije Krista... kad je do tada samo biskup Rima, prigrabio ostale biskupije pod svoju samoproglašenu \"božju vlast\" i svoju samoproglašenu \"petrovu stolicu\"! JE LI PAPA BENEDICT XVI MASON? (i sebe proglasio \"ocem\" - papum- kršćanstva?) dakle, odgovor na ovo pitanje...

VL
OB
-obrisani-
07:29 05.06.2011.

. ..Pošto Vatikan nikada neće pozvati na PRAVDU, to će nevidljiva ruka, koju možete nazvati \'Proviđenje\' učiniti pravdu... ali to će biti loše po cijeli svijet, jer je svijet šutio na nepravdu i laž, pa će snositi posljedice, SVI... osimim pojedinaca koji su izvršili svoju dužnost i podigli glas protiv nepravde! Crkva rimska šuti i na ove židovske bolesne gadarije... First World Noahide Conference ili židovski sotonizam gdje židovi sebe proglasiše bogom? Ali zato Vatikan potiho prepravlja Bibliju, odričući se svetog Evanđelja, pod izlikom, uklanjanja \"antisemitskih\" stavova... svetog Pavla,sv. Petra itd.?!??? A u korist evanđelja Sotone - tj- židova (Antikrista) i njihova pokušaja stvaranja nove religije za - neljude - nežidovsku rasu! Ali, događaji se zbijaju,(Sin Čovječiji se približava, njegov veliki \'Dan\') pa će i Vatikan i papa i papstvo kao institucija biti - demaskirani.

VL
OB
-obrisani-
07:30 05.06.2011.

koja je razlika između pravoslavlja i katoličanstva? katolici su osnivali biblioteke i čuvali zapise kroz 17 stoljeća to su činili i pravoslavci....ali samo zadnjih 20 godina....pojavilo se jedno napisano djelo i odmah odlučili osnovati knjižnicu !

VL
OB
-obrisani-
07:31 05.06.2011.

. ...sve je u redu...PAPA i tebe voli... . .......Kako ono ide ona stara poslovica . : \"onaj tko se nema cime drugim ponositi, ponosi se vjerom i nacijom\". . Ili \"Nacionalizam je djecja bolest, to su male boginje covjecanstva\".. (Einstein). . Ili \"Religiju obicni narod smatra istinitom, mudraci neistinitom, a vladari korisnom\". (Seneka mladi).

VL
OB
-obrisani-
07:31 05.06.2011.

da crkva nije toliko humana, držali bismo se starog zavjeta tada niti srbi ne bi postojali....svi zalužuju tešku kaznu osvetom....

VL
OB
-obrisani-
07:32 05.06.2011.

. ...aha krivi Srbi..:-)) .

VL
OB
-obrisani-
07:33 05.06.2011.

. ....aha krivi Srbi..:-))..........da popi vole djecu...:-)) .

VL
OB
-obrisani-
07:33 05.06.2011.

pametan čovjek nema savjetnika cigana jeli tako kamocemo? .....zato začepi gubicu ganci, nitko tvoje savjete ne treba

VL
OB
-obrisani-
07:34 05.06.2011.

. ..ha ha ha ha ha .....Mnogo kmecis, mnogo se trudis da vrijedjas, a malo kazes. . :Kak je zanimljivo gledat situaciju u kojoj dotepli rvat nemore shvatit da i u svojim redovima ima one koji misle drugacije! . Ma Ma daaa svi smo mi Srbi . . ahahahahahaha a da ima stoke koju nemogu gledat jer furaju krunice oko vrata i drkaju k*rac u Medugorju a mrze ljude oko sebe i iskljucuju mogucnost da se mješaju s ikim drugim osim sa svojim zavicajcima - mrzim da! . Nek idu tamo odakle su došli pa nek tamo prodaju svoj ustašluk, . a Hrvatska je multinacionalna drzava koji ne trpi takvu malogradanštinu! .

VL
OB
-obrisani-
08:02 05.06.2011.

idem i na kosovo...pa? prošao i kroz serviju....hahhahahhahahah...koji svijet, zapravo rezervat za imbecile

VL
OB
-obrisani-
07:38 05.06.2011.

srbi bi \"ratovali\"-bili žrtve , protiv bilo koga sad im nisu više brojke od nekoliko milijuna dovoljne za veličanstven poraz njima je jako potrebno da ih se pregazi u velikom broju....bit će da je to intencija: zašto ih ne zgazeaze kao crve jedno 1,3 milijardi ljudi? to je mislim konačna želja mazohistički-degenerativno orjentiranog animalističkog gena pazi ! dobili su književnost kradući druge narode u susjedstvu i sad su pametni? hehehhehhehehhehhe.....dokud može sve ići ljudska glupost ! a u ovom slučaju cijeli narod spreman za lobotomiju

VL
OB
-obrisani-
07:39 05.06.2011.

22:0 i jučer si zbrisao....odmah....vrijeme ti je....da učiniš jedino što znaš.....tutanj

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.