Kosor: Trudit ćemo se da borba protiv korupcije dođe i do SDP-a
Pregovori s EU i Franjo Tuđman bili su glavni motivi 14. izvještajnog Sabora HDZ-a.
Komentari 2206
KO JE POTPISAV 5 KAPITULACIJA--NASI SUSEDI HEHEHEHEEHE
Kazu da ce ubrzo izaslanike i poslanike kradezea pozdraviti Jadrankin izmet kamocedo.
Ovo je poslijednji skup HDZ-a... Nakon ovoga samo cemo ih skupljati na grupnim sudjenjima...
. ..ce pjevat TUPSON..?? .
. ..tako je ercegovacka TUKO.....viva la France
Ne mogu vjerovati da Oni i dalje misle da su ljudi u Hrvatskoj totalni idioti.Iskreno se nadam da cemo maknuti Kradeze bandu ( onr koji vec nisu u prdekani)i da je ostalo jos malo razuma u nasem narodu.
. . ..ovo je zalosno , gnjusno,odvratno, koji je ovo trash! a i ovih 10000 degenerika ....... .
kamocedo, viva la Zagreb......................::))
Ovo su bolesnici na skupu,al nema veceg bolesnika i pacijenta od kamocede........::))
. ..ercegovacka tuko.... . ----------------------------------------- . viva la Zagreb......................::))
. ...--Ovo je stvarno postala uvrnuta verzija Titanica. Na njemu se barem sviralo dok je tonuo, a na ovoj našoj tužnoj inacici broda koji tone svi se na palubi uvrijedeno dure. . Ne žele da ih se smatra odgovornim zaa havariju. Radije se slikaju s broševima--A na burzi svakoga dana 580 ljudi više. . Dvadesetak tisuca mjesecno. Tristo i vise tisuca ukupno. Što vladajuci cine da to zaustave? Raspisuju harac, povecavaju PDV i dijele nove kredite kako bi onima s gomilom financijskih utega na nogama, prikacili još jedan. Pa tko ne bi ustao i oduševljeno zapljeskao? . Možda samo oni koji na rubu palube nemocno gledaju kako odlaze i posljednji camci za spašavanje. I ustrucavaju se bilo što prigovoriti da se netko ne bi slucajno uvrijedio. Bože sacuvaj.
HDZ BiH, fail. Vide da se Hrvati konacno opametili i sad racunaju tolko vise na one blesave Bosance.
Svaka zemlja ima budala i lopova, Hrvatska ima kamocedu za dezurnu budalu i kradeze za lopove
Ponosni ste zato što ste opljačkali Hrvatsku, uništili hrvatske tvornice, izručili hrvatske generale Hagu, ponosno kradete u ime svog đepa. Lažete, kradete, muljate, prodajete Hrvatsku za jednu kunu. Ratni zločinci koji su ubijali i rušili po hrvatskoj su slobodni, Za vukova nitko nije odgovarao i ostala sela i gradove, HDZ je ponosan jer je EU i Hag je rat protiv agresora proglasio zločinačkim. Na što ste to ponosni Lopovi iz HDZ-a.
. ..viva la ercegovina , ----------------------------------------- . 17.09.2011. u 12:10h Scorpio je napisao/la: Svaka zemlja ima budala
Stigao kamocedo, stigli minusi i plusevi. Jadno bolesno dijete
hvala franji tudmanu i svim hrvatskim braniteljima sto su stvorili slobodnu hrvatsku a kamocemu(kamocedosu) srusili yugu..........zivio hdz-e
. ...--Napore treba ovdje i sada usmjeriti na izlazak iz ove ludnice, . pa ako nema druge i na razmišljanje kako ovoj nazovi vladi \"pomoci\" da što prije odhebe. . Što prije, to bolje. Inace ce nam oduzeti dragocijeno vrijemeeme i umanjiti mogucnosti.
kamocemo je mesicev sin
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
+ - 17.09.2011. u 14:06h zelenooq je napisao/la: znam,danas je darinko kosor javno rekao da je sam HDZ rekao kako imaju 150.000kn na racunu a ovo koshta milijun kuna otkuda?!?!?!? opet crni fondovi,jel? opet se uzimalo iz drzavnih firmi i proracuna,ha? sram te bilo kako to mosh podrzavat? jel tebi uopce stalo do hrvatske? do hrvata? da ti je stalo mrzio bi one koji unishtavaju hrvatsku i pljackaju hrvate mrzio bi HDZ ko shto ga svaki poshten hrvat mrzi da,ja sam taj kome su za svoje lopovske dzepove uzeli dodatnih 4.500kn koje sam poshteno zaradio a oni jednom odlukom odlucili da ukradu i to nije to zavrshilo sirotinji niti spashavanju radnih mjesta 145.000 radnih mjesta je NESTALO,NEPOVRATNO SE UNISHTILO u samo godinu dana ove bjeloglave kokoshi i poshasti stidi se,moze te sram biti kolko dobijash za ovo? 5.000kn? 10.000kn? opet crni fondovi? ma mrsh u srbiju,cetnicko udbashko komunjarsko mafijashko HDZovo smetje ............................................................................. Uzela mu drzava 4.500 kn za 9 mjeseci sto je skoro 1/3 njegove place i to joj ne zaboravlja...pohlepni gad...