Kosor: Trudit ćemo se da borba protiv korupcije dođe i do SDP-a
Pregovori s EU i Franjo Tuđman bili su glavni motivi 14. izvještajnog Sabora HDZ-a.
Komentari 2206
kamocedosi su poceli kukurikat brigade traktorijade se organiziraju
Čuvajmo onda Jrvatsku. ha ha ha ha ha ha ah ha
. ...TUKO...kako da ti nacrtam....hebi se.....jadnice.....zar ne posjedujes nimalo dostojanstva...?? .
Većeg skupa trutova ovaj narod nije vidio.
. . ...........pooooooolako citaj...Scorpio .mozda ti se upali lampica... . ################################################# . ..zaslinjena ercegovacka ..TUKO...ni ovdje nisam tema ja......ne zanimaju me uvrede , analize, izmisljotine...koje ovdje lijepis.... . .komentiraj clanak, ili odhebi....ha ha ha . ####################################################
kamocedo Posjedujem tebe da te pravim budalom i omalovazavam..........::))
kamocedo Pjenis se......::))
. ....čuli su da HDZ djeli neke novce. . .................netreba ništa radit samo ponavljat mantru\" HDZ zna................ .
Friščiću jesi ti normalan. Vrijeme ti je da brzo promjeniš dres. Pa tko će za tebe glasati ???
a gdje je karamarko?
u stranci....ZNA SE...........se ništa.......... NE ZNA
Scorpio Po sadržaju postova vidi se što je nekom važno. I što mu je nevažno. Po sadržaju tvojih postova vidi se što je tebi važno i što ti je nevažno. Tebi je važan Kamocemo. Najvažniji, pače.
Zag, dobro pitanje. Karamarko se valjda već ispisao.
Kosor: Trudit ćemo se da borba protiv korupcije dođe i do SDP-a.................................... Pa zar pravosuđe nije neovisno??? Je li to ona nama govori da Bajić radi ono što HDZ hoće?
\"Kosor: Trudit ćemo se da borba protiv korupcije dođe i do SDP-a\" Kaj to znači!? Da im budete podmetnuli kao panduri drogu onome koga ne vole !? .....
..cili dezúrni-yugo-sdp se svalija na komentare..., \"Terapija prije Gubitka-Izbora\"!!..-:))
4) Skandal izazvan Račanovom neopreznošću i neupućenošću u bankarski sustav u kojem je bez ikakvih dokaza plasirao nepromišljene izjave o nepravilnostima u Privrednoj i Splitskoj banci čime je , zbog potencijalnog stampeda na štedne uloge, skoro izazvao kolaps bankarskog sustava. Nekoliko dana kasnije održao je tiskovnu konferenciju na kojoj je pokušao ublažiti zbrku koju je izazvao u javnosti. 5)Riječka banka- uz to što je devizni diler Nodilo knjigovodstvenim malverzacijama uspio sakriti 100 milijuna dolara gubitaka, nalazi Hrvatske narodne banke o poslovanju Riječke banke pokazali su i mnoge druge nepravilnosti za koje je uprava banke na čelu sa Ivanom Štokićem morala znati. No, Linić je i unatoč tome žestoko branio branio Štokića izjavama tipa: \"ni nakon krađe 100 milijuna dolara, a ni nakon što su građani digli gotovo 250 milijuna eura štednje, ta banka nije doživjela kolaps\". Takva Linićeva stajališta dovela su do ozbiljnih okršaja sa liderima petorke koji su, u slučaju Riječke banke, kulminirali kada su ovi tek iz novina doznali da je Riječka banka prodana jednoj austrijskoj banci, premda nisu dali suglasnost za prodaju.
Znam, Gospode, da je danas subota i da si se odlučio odmoriti, ali malo prekovremenog bi Hrvatskoj korislilo. Tek sutra navečer su najavili gromove. Šteta, a svi su se danas skupili.
kamocemo je mesicev sin
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
. . ........ako kazes da je HDZ ZLOCINACKA ORGANIZACIJA ...CETNIK si.. . .ako kazes da je dr. IVO lopov...cetnik si.. . .ako kazes da Crkva dobija previse para...Cetnik si...ako trazis da ti se plati na vrijeme...cetnik si...ako trazis placu, cetnikk si.... . . .a ja uvijek bio njemac kad smo se ko djeca igrali partizana........................ .