Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 103
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
jadranka Kosor:
Povratak na članak

Kosor: Trudit ćemo se da borba protiv korupcije dođe i do SDP-a

Pregovori s EU i Franjo Tuđman bili su glavni motivi 14. izvještajnog Sabora HDZ-a.

Komentari 2206

Avatar Zag
Zag
12:52 17.09.2011.

Kosor: Posao je završen,idući sabor stranke u Remetincu

VL
LO
loitsu
12:53 17.09.2011.

Ljudi moji,sto mislite da ce biti bolje dolaskom kukuriku koalicije?!? Svi su oni isti!! Korito ostaje isto - samo se prasci mijenjaju! Eto... Pa sad glasajte za sebi najboljeg i najveceg - PRASCA!!

VL
PR
pravaistina88
12:54 17.09.2011.

MRŠ pichka vam materina... MI NISMO EU NITI ĆEMO NIKADA BITI!! Prestanite kršiti Ustav RH! Mi NAROD ćemo jednoglasno odlučiti PROTIV EU i tu vam neće pomoći niti namještanje rezultata u koje se toliko pouzdate, niti krivotvorene ankete, niti sam sam isus krist! JEL VAM JASNO?? GUTAMO VAŠA GOWNA VEĆ 20 GODINA, ALI AKO NAS UVEDETE U EU PROTIV NAŠE VOLJE, PRIPREMITE SE KAOS!

VL
OB
-obrisani-
12:55 17.09.2011.

. ..branitelje spominje...ha ha ha ha . ...ovaj put GOTOVINU zaboravila....izgleda Angel je bila uspjesnja.....ha ha ha ha

VL
OB
-obrisani-
12:55 17.09.2011.

kamo i ramo čedo - jel ti to sam sa sobom - duševno rastrojstvo, poput burDušmana ?

VL
Avatar Relaksacijaa
Relaksacijaa
12:55 17.09.2011.

20 godina HDZovog crnog fonda iz prepunih vreća napunjenih novcima kriznog poreza i povećanog PDVa ! hahahahahaha

VL
Avatar kobra11
kobra11
12:55 17.09.2011.

Bruxelles neće biti za Hrvatsku ono što joj je bio Beograd u SFRJ, kazao je Antonio Lopez Isturiz, glavni tajnik Europske pučke stranke. --------- :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

VL
OB
-obrisani-
12:56 17.09.2011.

. ....4 .........12....2011...................na izborima ćeš vidjet koliko je tih degenerika.. .

VL
DU
Deleted user
12:56 17.09.2011.

vidim europučani su opet ažurni. BRIGA njih što nas ova mafija krade oni samo broje MJESTA u onom nazovi euro parlamentu!! tako će biti i u EU ako uđemo. Neće nam valjda ti debili posječivati SVAKE izbore koje ćemo imati!! ništa od hdza nije dobr došlo pa tako niti EU... a ova publika je ili plaćena novcima iz crnih fondova ili su stvarno totalni debili da ne vide čemu plješću.

VL
Avatar Relaksacijaa
Relaksacijaa
12:56 17.09.2011.

J.Kosor : HDZ nikada nije bio u krizi ? JA : Kako će i biti,,,ali građani itekako jesu jer su morali odvajati KRIZNI POREZ za LOPOVE

VL
OB
-obrisani-
13:11 17.09.2011.

. ..geni kameni, traže se kreteni za vrhovništvo Udruge. O budalama ne govorimo... ..

VL
SK
skinner
13:11 17.09.2011.

ima Boga, kak se zaliknula kod govora hahahahahahaha crnim fondovima opljačkanim od hrvatskih građana plaćali su kampanje, a danas im je slogan čuvajmo Hrvatsku i imaju kolektivnu amneziju

VL
DU
Deleted user
13:12 17.09.2011.

oni su možda zaboravili sanadera, crne fondove, satove, verone, financiranje kosoričine kampanje ukradenim novcem... ali MI NISMO!!!

VL
OB
-obrisani-
13:12 17.09.2011.

. ..imate na INTERNETU...LIVE...prijenos.....ha ha ha ha ha ......zabavno.. .

VL
OB
-obrisani-
13:13 17.09.2011.

. ...domovinski rat je na redu...ha ha ha ha

VL
OB
-obrisani-
13:27 17.09.2011.

ako su ovo Hrvati,ja to više nisam...radije ću se izjasnit kao ROM..

VL
BA
bandido
13:27 17.09.2011.

Nemam ja nista protiv dalmosa al realnost svakog normalnog bica je ugodniji zivot, prema tome zasto ne glasati za tu opciju.. A proleteri svih zemalja mogu se tak i tak je... jer ipak je dvadeset milijardi eura ustedjenih na stednim ulozima, pokazatelj realiteta hrvatskih gradjana i dokaz da znaju racunat.

VL
DU
Deleted user
13:28 17.09.2011.

ali njihove glasače nerazumijem dobro one iz vana bosna i to oni nemaju pojma ali ovi ovdje!?! pa koji dio mozga moraš ne imati da ne vidiš što se dešava nego plješčeš kao kreten svaki puta kada jaca zine. ili prije sanaderu, i ta smjena sanader-kosor nekako im je promakla.

VL
OB
-obrisani-
13:28 17.09.2011.

..jedini suvisli komentar na sve ovo lopovsk drzništvo je da treba ić pustit vodu na WC

VL
OB
-obrisani-
15:20 17.09.2011.

kamocemo je mesicev sin

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 111 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.