Kosor: Trudit ćemo se da borba protiv korupcije dođe i do SDP-a
Pregovori s EU i Franjo Tuđman bili su glavni motivi 14. izvještajnog Sabora HDZ-a.
Komentari 2206
Nemrem napisati ono što je ISTINA i što 90 % HR građana osjeća. Mogu ovo izdaleka napisati,nijedan tzv domoljub nebi pio vodu.....zarad svih ZALA koje su počinili i još nažalost čine ! Napisal bih ja s APETITOM,ADMIN bi izbrisal...ipak između redaka, pošteni načitani..ljudi mogu isčitati poruku.
... to je naša Banska Djeva ... vi komunisti si sebi izabrali onu lijenu i nesposobnu bitangu ta šefa pa jedite ta govna ... što si niste izabrali maru partizanku, ili onu vješticu holy ? ... i dalje bi imali ološ za sekretara ali bi bio manje antipatičan svima drugima ... i sekretar na broju i crveni ološ sit kak\' bi se kazalo ... strava ...
17.09.2011. u 13:57h zelenooq je napisao/la: valis,odgovori mi ovo koshta milijun kuna otprilike a HDZ ima samo 150.000kn na racunu otkud im novci? opet crne torbe? ma,mrsh,stoko jedna komunjarska cetnicka HDZova vi i niste nego za vrijedjanja,mafijo shugava treba vas sve pohapsit i oduzet vam sve shto imate jer ste sve to ukrali hrvatima ................................................................................................ Mozda imam manje nego ti majmuncino kmerska licemjerna..nakupili se svega i svacega a nikako da prestanete Hrvatsku..i ti znas koliko Hdz ima novca i koliko kosta ovaj skup??Naivcino ...jesi ti onaj koji je kukao zbog kriznog poreza jer mu Vlada za 9 mjeseci skinula 4.500 kn sto je skoro pa 1/3 tvoje plaće??Fuj pohlepo..
svi znamo da je naš voljeni predsjednik u remetincu ajmo mu zapjevati nešto ipak je on zaslužan da smo mi tu gdje jesmo a svi znamo da on nije krao sve su mu to podmetnuli crveni izdrži ivo još malo pustili smo sve pa ćemo i tebe
\"Novim sloganom \"Čuvajmo Hrvatsku\" ispisanom na velikoj bini na kojoj se isticala i bista prvog hrvatskog predsjednika Franje Tuđmana u zagrebačkoj Areni počeo je 14. Sabor HDZ-a.\" . . . . PURGATORIJ!!!!!!! . .
Slaba Vam je to strnaka kad se za Vaše skute drži dojučerašnji član terorističke krajinske vlade i da ironija bude veća,porezni obveznici mu daju plaću umjesto da je optužen za rušenje ustavnopravnog poretka RH,a naši branitelji i HEROJI su po zatvorima i šikanirani Mislim da to ne sluti na dobro
HRVATSKA--DEMOKRATSKA--ZAJEDNICA- kak to lijepo zvuci za razliku od onih \"drugih\" kaj su nas napali hehehehehee
+ - 17.09.2011. u 14:02h zelenooq je napisao/la: shto je,valisu,komunjaro,udbashu i cetnice iz HDZa? nemash nish za rec? pitash ko ce ti pomoci da odgovorish,jel? pokvarenjace jedan sram te bilo stidi se branish mafiju koja je popljackala i unishtila hrvatsku mrzish hrvate,jel? ............................................................................................. Ti nikad nemas nista za reci i Hrvat pises malim slovom..za mene je to nepojmljivo..ime svoga naroda pises malim slovom??A tu nesto slinis??Prvo se opismeni i pokusaj raspravljat sa odmakom od medijskog zutila kojim si zatrovan..
Postovani! Konkurencija je dobra i snizava cijene, a tome se mi jako radujemo.Tocno toga nije bilo prije 20 i vise godina. Ali Drzava je ipak nesto drugo. Lijep pozdrav!
samo glasajte za tu kradezenjarsku bandu čiji ste bankomat već 20 g
hey vi nasi susedi-kak se osecate bre bez pol svog teritorija?????????????
wotan-bre traktoristu hehehehehehe
. ...u Remetincu su zabranjeni broševi...biti će jako tužna...osim ako prije toga ne izglasaju zakon o nošenju broševa.... ..
HDZ, HDZ, HDZ, HDZ, HDZ, HDZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
Jedna zena, jedna misija, bez izgleda. Vrhunska premijerka, ogranicene pameti.
DOLJE ONI KOJI SU POKLALI U BOSNI DJECU I TO NJIH 12.500 DO 15 GODINA STAROSTI-KO JE TO BIO??????? SRBI-STO DRUGI
. ..potvrđena teza ,UJEDINJENI KRETENI PORTALA , . prate kretanje svoga šefa . ,šefa svih pazara i peškarija u Hrvatskoj ,pazaruša i peškaruša ,radije su ostali slušali našu najdražu kraljicu majku Jadranku Kosor , . hvala vam UJEDINJENI KRETENI PORTALAALA ,svakako u ovom slučaju niste pogriješili ,
KO JE NAPAO -SLOVENIJU -HRVATSKU -BOSNU -KOSVO SRBIJA KO BI DTRUGI
kamocemo je mesicev sin
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Postovani! 17.09.2011. u 13:44h valis je napisao/la: 17.09.2011. u 13:02h A.M. je napisao/la: Postovani! \"Molim vas da minutom šutnje odamo počast utemeljitelju HDZ-u Franji Tuđmanu i svima onima koji su dali svoje živote u obrani domovine\". ... Za one koji su dali živote za ovu državu, DA . Ali cini mi se da je za HDZ to kao u crkvi \"kajanje\". Jer da nije tako onda bi im to bila \"svetinja\" protiv koje nebi grijesili. Nazalost ima nesto u onoj \"revolucija jede svoju djecu\". Ni partizani se nisu borili za Jugoslaviju koja je bila nakon rata. Isto tako ni Branitelji se nisu borili za ovakovu Hrvatsku. Ili grijesim? Lijep pozdrav! ....................................................................... Ti si nekakav utopista..jel znas da ima pisnium prsuta u Kauflandu za 50 kn?? ---nisam niti utopista niti pesimista niti optimista nego REALISTA. Hrvatsku ne farbam onaku kako zelim da ju vidim, nego ju vidim onakovu kakova je. A za takovu Hrvatsku kakova je danas se nisu borili niti Tudjman niti Branitelji. Lijep pozdrav!