Josipović razriješio Kruljca s dužnosti zapovjednika KOV-a
Čin i odličja Kruljcu mogu biti oduzeti u slučaju pravomoćne presude.
Komentari 183
10.07.2011. u 16:27h VasoBerak Pula je napisao/la: Bosančerosi dosta ste šargijali po Brodu. Balans snaga se vraca ka normali. Ante plemeniti Prkačin je novi/stari vladar vaše žabokrečine. ................................................................................................................................ Odakle tebi pravo vasilije da bilo što kažeš? Što ti sebi jošš umišljaš, zbrisao si na vrijeme na sigurno.
Jel\' tebi jasno da bi u nekoj drugoj drzavi vec odavno bio razrjesen samo na osnovu njegovog prostackog ponasanja u javnosti. _______________________________________________________________ potpisujem, sa malom naznakom na \"navodno\"ponasanje. izuzev ako si sam tome svjedocio, ja nisam.
10.07.2011. u 18:44h patuljčica.. je napisao/la: Vama koji ovo razrješenje tumačite kao sam napad na demokraciju poruka - razmislite prije nego što nešto napišete. Zar mislite da bi ovaj ili bilo tko drugi mogao zapovjedati vojskom iz zatvora? .................................................................................................................... Opett glupačica.. :-))))) A Sanader je saborski zastupnik i prima plaću. To može po tvome vrlo oskudnom mozgu??
*** deleted by stupid admin ***
10.07.2011. u 18:48h Oger je napisao/la: Jel\' tebi jasno da bi u nekoj drugoj drzavi vec odavno bio razrjesen samo na osnovu njegovog prostackog ponasanja u javnosti. ......................................................................................................................................... slažem se, samo to NIJE PREDMET OVOG optužnog prijedloga!! što nije Mesićić poduzeo onda stegovne mjere ili Lucić kao naćelnik GS?
strelnikov1 Ali ne upravlja državom. Ili ti smatraš za normalnim da se vojskom i državom upravlja iz zatvora? Inače, običan čovjek kada završi u zatvoru može pozdraviti svoje radno mjesto, prema tome ne znam zašto ne bi i jedan general.
10.07.2011. u 18:53h Strelnikov1 e vidis, to se svi mi pitamo.
10.07.2011. u 18:45h PommFritz je napisao/la: slijedi rehabilitacija imena i povrat i naknada za sve izgubljno vrlo jednostavno. ali nigdje u civiliziranom svijetu jedana osoba pod sumjom nemoze biti obnosioc javne funkcije, ako se sam moralno ne sankcionira, onda mora visa institucija. ...................................................................................................................................... to je teoretski tako ali praktično NEIZVEDIVO! Kruljac je već osuđen, ovo je klasičan pritisak na neovisno pravosuđe.. mogao je biti suspendiran, dužnost preuzima zamjenik - do završetka sudskog pravorijeka. Ovako je osuđen unaprijed s najvišeg vrha - mislim ako je to vrh - dna, bolje rečeno.
10.07.2011. u 18:51h Strelnikov1 je napisao/la: 10.07.2011. u 18:44h patuljčica.. je napisao/la: Vama koji ovo razrješenje tumačite kao sam napad na demokraciju poruka - razmislite prije nego što nešto napišete. Zar mislite da bi ovaj ili bilo tko drugi mogao zapovjedati vojskom iz zatvora? .................................................................................................................... Opet glupačica.. :-))))) A Sanader je saborski zastupnik i prima plaću. To može po tvome vrlo oskudnom mozgu?? ________________________________ Napad na demokraciju? Tko je tu pametan? Kakva demokracija pa to je diktatura Dezertirati i primati placu ma lipe su si zakone izglasali a za vas glas nude vam sindikate koje morate placat da se toboze bore za vase place i prava e ovce ovce ovce Politicari i novac je najvece zlo na ovom svijetu
10.07.2011. u 18:38h Strelnikov1 je napisao/la: Ok, što ako se pokaže da je Kruljac potpuno nevin čovjek u ovoj aferi? ________________________________________________ Onda neće u zatvor, a za vrijeme provedeno u pritvoru će dobiti odštetu.Prema svim zakonima RH, osoba protiv kojee se vodi kazneni postupak ne može obnašati takvu funciju. Što se tiče obnašanja dužnosti zapovjednika vojske RH, sa nje može biti razriješen bilo kada od strane predsjedika RH. A zbog ovih okolnosti , on mora biti razriješen, jer ako poznaješ vojnu hijerarhiju, onda ti je valjda jasno u kakvoj bi se situaciji našla vojska.
0.07.2011. u 18:54h patuljčica.. je napisao/la: Ali ne upravlja državom. Ili ti smatraš za normalnim da se vojskom i državom upravlja iz zatvora?Inače, običan čovjek kada završi u zatvoru može pozdraviti svoje radno mjesto, prema tome ne znam zašto ne bi i jedan general. ....................................................................................................................................... Ne, nije normalno i naravno da ne može. Ali se suspendira do završetka procesa i pravomoćne presude. Kad je Glavašu oduzet čin generala? kad je uhićen ili po pravomoćnosti presude? Pa ljudi, malo mozga... Nije istina da ako si u zatvoru gubiš radno mjesto??? Odakle ti to???
10.07.2011. u 18:53h Strelnikov1 je napisao/la: 10.07.2011. u 18:48h Oger je napisao/la: Jel\' tebi jasno da bi u nekoj drugoj drzavi vec odavno bio razrjesen samo na osnovu njegovog prostackog ponasanja u javnosti. ......................................................................................................................................... slažem se, samo to NIJE PREDMETT OVOG optužnog prijedloga!! .......................................................................................................................................... sigurno da nije, ali pravni sistem i poluge demokracije funkcioniraju tako. sam prijedlog je dovoljan moralni diskreditet koji se oprecava sa obavljanjem javne duznosti. ovo se odnosi na sam cin a protiv osobe nemam apsolutno nista jer nisam mjerodavan iznositi bilo kakav sud.
Kako se moze covjeku koji je napustio svoje radno mjesto za kojeg se je obaveznuo dati placu? na to i platit 6 milijona 75 prosjecnih godisnjih placa isuse kriste za osigurat mu sigurnost ocito da ta drzavica ima novca ko napuhani balun
strelnikov...kolika ti je pemzija??? zapitaš li se ikad kad jedeš lebac koji ti zamjesi hrvatski radnik sa 2500 tisuće kuna jesi zaslužio tako veliku pemziju..zagrcneš li se ikad...jesi kad razmislio koliko ima obespravljenih radnika, koji nisu primili plaću mjesecima..dok ti pemziju redovno primaš..a jesi ju zaslužio?? .znam mnoge koji nisu...nema te države i vlade koja može izdržat toliki pritisak nezaposlenih i \"umirovljenika\"...Kad se budiš zorom..... zapitaš li se ...kako žive(preživljavaju) drugi ljudi koji nisu bili \"poduzetni\" kao ja?? Kad vidiš svoje djete kad jede sladoled, zapitaš li se iaju li i ostala hrvatska djeca za sladoled?? Malo sutra se ti zapitaš...vidim ti po upisima....ovdje
10.07.2011. u 18:58h zeitgeist je napisao/la: Što se tiče obnašanja dužnosti zapovjednika vojske RH, sa nje može biti razriješen bilo kada od strane predsjedika RH. A zbog ovih okolnosti , on mora biti razriješen, jer ako poznaješ vojnu hijerarhiju, ondaa ti je valjda jasno u kakvoj bi se situaciji našla vojska. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Ok... do jučer je bio \"savršeno discipliniran časnik\" a danas je smeće. Nešto ne štima u glavama. Pa nije Kruljac od jučer ljudi!! Četvrti čovjek vojne hijerarhije i nitko se do danas nije zapitao o njegovim moralnim karakterisitkama - dana ssvi sve znaju! Mesić je barem dosljedan u svojoj gluposti pa ga brani i dalje. Ne, ovo nije dobro za dalji razvoj demokracije. Kontrapitanje : Sanader je napravio ne 16 milijuna nego 16.000 milijuna štete i danas je još hrvatski sabornik i prima plaću. Molim objašnjenje!!!
Kakva se ovdje laprdanja mogu pročitati o \"nevinosti dok se ne dokaže da je kriv\"! Pa nitko ga nije još ni optužio a kamo li osudio! I kao da će uopće biti osuđen! Tko je ikad osuđen ovdje za kriminal!? Budu mjesec dana u pritvoru i nitko ih više ne spominje! Kao ovaj je strašno nevin i kako ga se može smijeniti s položaja! Pa svi su u teškom kriminalu, samo da se malo zagrebe, kod svih ima materijala za 20 godina zatvora! O čemu se ovdje priča! Ovo je do temelja kriminalno društvo!
Hrvatska je raj 40 GODISNJI generali puni snage u mirovini ajme mila majko moja a rudar treba da radi dok ne crkne za imati pravo na mirovinu I vi hrlite u EU
10.07.2011. u 19:00h PommFritz je napisao/la: sigurno da nije, ali pravni sistem i poluge demokracije funkcioniraju tako. sam prijedlog je dovoljan moralni diskreditet koji se oprecava sa obavljanjem javne duznosti. ovo se odnosi na sam cin a protiv osobe nemam apsolutno nista jer nisam mjerodavan iznositi bilo kakav sud. .................................................................................................................. ja tebe prijavim da si silovao neku ženu, uhite te i čekaš sudski proces... i oduzmu ti sve što imaš... to je ok? pa čekaj malo.... svatko protiv svakoga može podnijeti kaznenu prijavu ali postoji valjda notorna presumpcija nevinosti. I Paravinja je nevin jer nema leša.
10.07.2011. u 19:01h eurodiesel je napisao/la: strelnikov...kolika ti je pemzija??? zapitaš li se ikad kad jedeš lebac koji ti zamjesi hrvatski radnik sa 2500 tisuće kuna jesi zaslužio tako veliku pemziju..zagrcneš li se ikad...jesi kad razmislio koliko ima obespravljenih radnika, koji nisu primili plaću mjesecima..dok ti pemziju redovno primaš..a jesi ju zaslužio?? .znam mnoge koji nisu...nema te države i vlade koja može izdržat toliki pritisak nezaposlenih i \"umirovljenika\"...Kad se budiš zorom..... zapitaš li se ...kako žive(preživljavaju) drugi ljudi koji nisu bili \"poduzetni\" kao ja?? Kad vidiš svoje djete kad jede sladoled, zapitaš li se iaju li i ostala hrvatska djeca za sladoled?? Malo sutra se ti zapitaš...vidim ti po upisima....ovdje ............................................................. Idem svako jutro na posao. Pucanj u prazno - mirovina mi još ne treba. Imam svoju struku i deset prstiju.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
10.07.2011. u 18:30h Strelnikov1 je napisao/la: ......................... Josipoviću, ovo je posao koji ne znaš - vrati se tatjani i lupaj po klaviru... ovo su ozbiljne stvari a ti si nesposoban. ------------------------------------------------------------------- Jel\' tebi jasno da bi u nekoj drugoj drzavii vec odavno bio razrjesen samo na osnovu njegovog prostackog ponasanja u javnosti.