Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 35
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
odluka
Povratak na članak

Josipović razriješio Kruljca s dužnosti zapovjednika KOV-a

Čin i odličja Kruljcu mogu biti oduzeti u slučaju pravomoćne presude.

Komentari 183

64
64goran64
15:46 10.07.2011.

Neka ga usput ispitaju odakle mu jakuzi!

VL
TO
Toni50
16:03 10.07.2011.

Josipović smijenio generala Kruljca s dužnosti zapovjednika , kako vidimo svi pametni su suci i sude unaprijed ; unaprijed je krivica i bez suda \"dokazana\" ! Te sljede kazne kako je ljepo živjeti u slobodi i demokraciji kada si vrhrh vrhova imaš veliku slobodu kod komunista je to bila \"diktatura se zvala\" !!!!

VL
OB
-obrisani-
16:04 10.07.2011.

zanimljivo kako nisu smijenili onu riječku primadonu, koju je isto zaskočio dorh? ona je vraćena na posao odmah nakon puštanja iz pritvora. nisu li to dvostruki kriteriji? novinari, molimo vas da istražite zašto se nad jednima vrši odmazda do kraja i prije pravomoćne sudske presude, a drugima ne pada dlaka s glave dok se ne donese pravomoćna sudska presuda! ovo unosi pravnu nesigurnost među državljane RH!

VL
PO
PommFritz
16:22 10.07.2011.

nakon temeljnog i konstruktivnog razmisljanja ovim putem zelim objaviti sljedeci zakljucak: na osnovi starog hrvatskog politickog mentaliteta (moto svaki hrvat jedna stranka) objavljujem osnivanje stranke hrvatskih nezadovolj(e)nika. dosadasnje neobavljanje visokih politickih funkcija je jedini uvijet za prisup stranci. programske smjernice (jos u radu) se temelje na malo dogme s lijeva malo s desna sa dodatkom nacionalne boje uz lagani vijerski zacin. nakon ozbiljne analize birackog tijela (procitavsi par postova) i uz podvrdu ozbiljnih rejting agencija, ocekujem odaziv (glasanje) od najmanje 90% birackog tijela. kao predizborno obecanje, svecano izjavljujem da cu se zajedno sa svim clanovima moje stranke u roku od mjesec dana nakon preuzimanja vlasti, dobrovoljno pojaviti na izdrzavanje jos neizrecene kaznene presude.

VL
OB
-obrisani-
16:24 10.07.2011.

SVE stare politicare razrijesiti inove ciste ljude u politiku bez FLEKA i zaraze iz stare Yuge. - - - - - Zašto posjetiti Istru? Istra je u neposrednoj blizini. Oni koji vide Hrvatsku kao srce Europe vide Istru oblika srcaca na Mediteranu. Trst i Ljubljana je na pragu Graz također nije daleko. Za Milan ili Beč je udaljenost 50 milja i München, je manje od 60 milja. Zračna luka u Puli povezuje Istru s cijelom Europom. Raj na planeti Zemlji \' NE - EU

VL
VP
VasoBerak Pula
16:27 10.07.2011.

Bosančerosi dosta ste šargijali po Brodu. Balans snaga se vraca ka normali. Ante plemeniti Prkačin je novi/stari vladar vaše žabokrečine.

VL
PO
PommFritz
16:30 10.07.2011.

Za Milan ili Beč je udaljenost 50 milja i München, je manje od 60 milja _______________________________________________________________ dali bi bio ljubazan provjeriti omjere na tvojoj zemljpisnoj karti.

VL
PO
PommFritz
16:32 10.07.2011.

stvarno nisam ocekivao toliko negativan replay javosti na proklamacij stranke!hehehe

VL
PO
PommFritz
16:34 10.07.2011.

SVE stare politicare razrijesiti inove ciste ljude u politiku bez FLEKA i zaraze iz stare Yuge. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- i za ubuduce, sve politicare na poligraf i to jedanput tjedno (po mogucnosti prije rucka) hehehe.

VL
OB
-obrisani-
16:35 10.07.2011.

očigledno je i dalje na snazi lov s hajkom na HDZ-ovce! nad SDP-ovcima i njihovim koalicijskim partnerima vlada trajni lovostaj! kad će se istražiti makinacije HNS-ovaca i njihovih firmi, koje su radile za državne jasle za mandata Velike koalicije. (nikad).. u jednoj općini riječkog prstena načelnik je ugovorio rok izgradnje sportske dvorane, te penale za zakašnjenje, a nagradu za prijevremeni završetak radova. zatim je firma izvođač zatražila produženje roka za 3 mj i dobila tu odgodu. Zatim je završila sportsku dvoranu za mjesec i pol dana (faktično kasnila mjesec i pol dana), a općina im je isplatila nagradu za prijevremeni završetak radova (jer su završili mjesec i pol prije tog produženog roka od 3 mjeseca). to je bilo da čovjek ne povjeruje svojim ušima. nagradu za kašnjenje u dovršetku izgradnje. naravno da riječko pravosuđe tom liku neće ništa i da on nije u zatvoru već i dalje obnaša dužnost načelnika općine i mnoge druge velike dužnosti. ali što ćeš, on je koalicijski partner SDP-a i njemu dlaka s glave neće pasti, sve dok je komunista u pravosudnoj vlasti države, posebno PGŽ-a! no kad je hrv.branitelj u pitanju, onda odmah odmazda!

VL
OB
-obrisani-
16:55 10.07.2011.

@utatice, navedi nam imena časnih i poštenih ljudi, koji su spremni povesti hrvatsku u svjetliju budućnost, samo te molim, nemoj da se među tim imenima nađe niti jedno koje je plivalo u političkim vodama prije 15 godina. jer ako i jedno od njih bude na tom popisu, a zna se da su do sada redovito bili marginalizirani i gubili izbore, onda se nemoj javljati! dosta nam je više starih i isluženih političara koji bi na prepad zauzeli svoje mjesto pod suncem samo iz razloga jer drže da je narod željan promjena. promjene možda, ali ne pod starim isluženim vođama, pogotovo ne dosadašnjim luzerima!

VL
PO
PommFritz
16:56 10.07.2011.

10.07.2011. u 16:49h Galadriel G je napisao/la: _______________________________________________________________ nikako me ne smeta, cak sam i napisao da se sa vecinom slazem. nejasna mi je konotacija. jednostavno vibracija smisla odskace od prosjeka komentara na temu. samo to me je litl iritiralo.

VL
OB
-obrisani-
17:22 10.07.2011.

10.07.2011. u 17:08h Galadriel G je napisao/la: Potaknuta ovim komentarom: \"10.07.2011. u 17:05h Toni50 je napisao/la: - Pa ako se dobro pogleda na stvar tko bi trebao dobit momentalnu nogu je taj koji ima odgovornost a tko ima odgovornost nijenije li bas PREDSJEDNIK? ( bez kontrole ) nemozes ti dat nogu nekom za spasit sebe?

VL
OB
-obrisani-
17:28 10.07.2011.

Evo ja cu svoje iskreno komentiranje na temu. JA sam misljenja da zbog ovog slucaja Predsjednik bi MORAO dati momentalnu ostavku, nije ovaj posao za njega. Tocka

VL
PO
PommFritz
17:37 10.07.2011.

10.07.2011. u 17:30h The Lonely Shepherd je napisao/la: Ako predsjednik naoruzanih snaga ne zna sta se desava u njegovom dvoristu trebao bi dati momentalnu ostavku, zapravo trebao bi DOBIT OTKAZ _______________________________________________________________ nista jednostavnije, sakupis parstotina tisuca potpisa o nepovjerenju, podneseses zahtijev saboru koji to usvoji i propise opci referendum o nepovjerenju i to je to, nista lakse hehehe ps.POZDRAV ADMINU

VL
Avatar gulag
gulag
17:44 10.07.2011.

Gdje su ti branitelji? Zašto ne organiziraju masovne prosvjede na Trgu bana Jelačića i ne traže automatsko oslobađanje Kruljca i vraćanje Ive Sanadera na vlast!? Zašto nema splitske rive? Zašto se ne traži trenutna ostavka svih na vlasti koji hapse naše časne generale? Gdje je onaj Čondić u kolicima? Zašto dopušta da netko smjenjuje naše generale čak i kad su u zatvoru!?

VL
PO
PommFritz
17:46 10.07.2011.

10.07.2011. u 17:33h bonsai je napisao/la: _______________________________________________________________ ispravna politicka definicija nase zemlje glasi otprilike ovako: plemensko-feudalna zajednica sa povlastenom vojnom kastom. (bez konotacije na nase prave branitelje).

VL
GO
goran71
17:52 10.07.2011.

Zbog ovakih generala posteni branitelji i obrazovani nisu mogli dobiti polozaje koje zasluzuju,u protivnom polozaje su dobivali koji vise plate .To je slika nasi generala a i ostali politicara.Udruge dragovoljaca ovake ljude nemaju zasto da brane jer su osramotili branitelje a da nepricam za one koji su dali svoj zivot za Domovinu.

VL
VE
velikazmija
17:54 10.07.2011.

čemu onda one bajke kad presjednik govori niko nije kriv dok mu se krivnja ne dokaže -- jeli onda generalu kruljcu krivnja već dokazana -- ili je ovo neki drugi prijeki sud --

VL
OB
-obrisani-
15:38 10.07.2011.

Šta znači\" smijenio je generala\", Da li to znači da neće dalje primati plaću, ili će kao i Sanader, Čehok.... i dalje primati plaću od poreznih obveznika?

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 10 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.