Ivo Sanader: Ponosan sam što sam vodio Vladu i HDZ
Sanader i njegova obrana upadljivo izbjegavaju spomenuti da je na spornom sastanku s Jadrankom Kosor, osim Bajića, bio i Karamarko
Komentari 111
novinari su zabiljezili da je na tom sastanku bio karamarko...inace se vlaisavljevicka nije sastajala nikad bez ministara sa drugom bajicem...da nije karamarko bio prisutan i kada je drug bajic isao u US veleposlanstvo inkognito...tko je ono zabiljzio bajica po stranimm veleposlkanstvima....ili je krvi pukanic sto je od druga bajica trazio da mu sredi americku vizu....zamislite 'javni tuzioc' neke zemlje je toliko dobar sa americkim diplomatima da mu se novinari obracaju za sredjivanje vize....i nitko druga bajica ne sudi....
Mašala barba Ive. Ako je tako kako ti veliš da je tvoja presvijetla vlada donosila inkriminirane odluke, onda tužiteljstvo i sud imaju posla sa zločinačkom organizacijom kojoj si ti barba Ive bija ne čelu.
Ma nebi ja nešto ukrao, sve je to politićki, kaže Sanader. A novac na onih 70 raćuna u banci mi je davala baba za rođendane. A i kuću sam kupovao tako, da sam od ustiju trgao i sam miješao beton.. Barba Luka je bio na mješalici a Rošin na tački, pitajte ih pa će vam oni reči da je tako. Karamarko, nedaj MUP petrovu, to mi je zadnja nada, na Ustavni sud ne mogu više računati, kaže Sanader.
AFERA PLIVA: PRODAJA PONOSA ZEMLJE.................... prozvaolo se Ivu Sanadera, Miomira Žužula i Željka Čovića, bivšeg direktora Plive, da su u Veroni dogovorili nezakonitu i nerealno jeftinu prodaju Plive izraelskom Barru. Dojučerašnji ponos nacionalne farmacije nakon toga je počeo otpuštati ljude...pojavioavio se Kanadski Tiho............
vrati se ivo naš i budi opet premijer
Kako te više nije sram! Zar zaista nemaš stida, srami se lopovu, srami se , i odlazi iz Hrvatske, jer će te i ovako i onako osloboditi. .Bože kazni, Hrvatske izdajnike i propalice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kralj mita i korupcije, jedan i jedini na slobodi nastavlja dalje s nasim novcima.. svaka cast, veliki aplauz za doktora koji je izj... Hrvatsko pravosude i dokazao da koliko god imamo nesposobne politicare do krajnjih granica, pravosude nam 3 put gore..
jadan ti ivo. kako ces spojit od 01 do 01
Žrtva si politike jer ti ne daju uživat ono što si pokrao lopove jedan.
AFERA SATOVI I UMJETNINE: SATOVI MU VREDNIJI OD MILIJUN KN .............................. Ivo Sanader posjeduje kolekciju satova vrijednu više od 150.000 eura. Sanader se objavom te činjenice našao u ozbiljnom političkom problemu jer ni jedan dragocjeni sat iz svoje zbirke prijeije toga nije prijavio u imovinskoj kartici. No osim satova, bivši premijer razvio je niz aristokratskih sklonosti koje se ne mogu objasniti njegovim primanjima. Posjeduje veliku zbirku slika u kojoj su se ovih tjedana navodno našla i dva Picassa, jahta Malo vitra navodno je njegova...
Dokle ce trajati ta trakavica u vezi Sanadera , koliko mu vec sudite i trabunjate o njegovom lopovluku , nije mu nis tvrdo dokazano . Samo tracite silni novac na sudove i nis vise od toga , da mi je znati o cemu cete trabunjati kad Sanader nestane sa Scene
AFERA HYPO MITO:........................ Bivša financijska direktorica Globus grupe Milena Šenator rekla je u Latinici da je informirala DORH o postojanju korupcijske hobotnice i to još prije 10 godina. Potvrdila je postojanje crne blagajne iz koje je Kutle isplaćivao novac uc u gotovini, plaćajući time razne usluge. Šenator je još prije deset godina dala iskaz DORH-u o tome kako je Kutle Ivi Sanaderu isplatio 800 tisuća njemačkih maraka, a to mu je bila provizija za kredit Hypo banke.
AFERA KUĆA: CIJELU ZGRADU UZEO SEBI I OBITELJI.................... Nakon povratka iz Austrije Sanaderova supruga i punac kupili su, 1993. i 1994. , tri stana u Kozarčevoj 21 blizu Britanskog trga. Riječ je o dva stana od 113 četvornih metara kojeoje je kupila Mirjana Sanader te jednom od 116 četvornih metara koji je kupio njen otac Ivan Šarić. U četvrtom, suterenskom stanu površine 49 kvadrata, živjela je gospođa Božena Šešljaga. Ona je, , tih godina bila izložena pritisku pa se iselila.
Kako je interesantno da svi ovi krimosi iz zlocinacke org imaju istu odbranu: NISAM PLJACKAO, PONOSAN SAM , POSTEN SAM.... A OPTUZILI GA NJEGOVI, COBANKOVIC,PAVOSEVIC,JARNJAK,BARISIC,POLANCEC CAK I DEHBELAN SSEKS, MILINOVIC... NA KRAJU VRHUNAC SVEGA JE UDBASKI DOUSNIK KOJI SEBE NAZIVAIVA BORCEM PROTIV KORUPCIJE.ZLOCINACKU USTAVOM ZABRANITI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pazi samo njegovo objasnjenje zasto je naprasno napustio mijesto premijera.. Slovenci su krivi,blokirali su nas kod ulaska u EU.!! Da si pravi poiticar kojem je do zemlje ti bi ostao u takvoj situaciji.Ne lazi ni slovenci ti ne vjeruju to sto lupetas.
--ZNA SE da se ne zna.................. Smranader koji, kao što sad vide i oni koji su u njemu gledali voljenog Velikog Vodu,............. nije ništa znao o obvezi koju je preuzeo............................... Vlada koju je on formirao bila je po njegovoj mjeri......................... Da se ne vidi da on ništa ne zna............ Nakon njegovog odlaska vlada je ostala ista....................... Samo kriza nije ostala ista. Svaki dan smo sve dublje. Pojeli su godinu i pol dana ne ucinivši ništa..................................... Kako ocekivati da oni koji nisu ucinili ništa da smanje posljedice recesije odjednom postanu efikasni. Prtljaga kriminala, lopovluka, nepotizma, podobnosti, neznanja je prevelika da vi suradnik udbe, išta ozbiljno mogao poduzeti.
Nije isto vodit jedan puf u A i biti premijer, ali cini mi se da je to u RH moguce, novac i domoljublje i sve se prodat moze a za narod? nek se snalazi jer on sad vise nije kriv nova vlast novo mijesanje karata i rasprodaja ono malo srebra sto je ostalo a narodu sto vise kontejnera.
AFERA BRODOSPLIT.................. Čelni ljudi Brodosplita svojoj su tvrtki navodno donijeli gubitak od 16 milijuna dolara, s tim da je 4,7 milijuna iščezlo u formi provizije. Ta je afera godinama dolazila na stranice nekih medija, ali je bila dosta složena za za razumijevanje, dok ju je, s druge strane, od otvaranja na velikoj sceni štitio Sanader. Austrijska policija otkrila je da je od 4,7 milijuna dolara posredniku u aferi Brodosplit Dragi Mačeku na računu ostalo 1,019 milijuna dolara i 567.000 eura. Prije toga na drugi je privatni račun sebi prebacio 187.307 dolara.
I ja sam bio uhicen i zatvoren 6 mjeseci da bi me na kraju pustili na slobodu a iduci dan su dosli po mene u 5 ujutro da me ponovno uhite! Ponjegao sam iz zemlje koja nema zakone! Osudili su me u odsutnosti na dokaze rekla kazala na 7.5 godina zatvora bas u doba kad je Sanader bio na vlasti. Smradovi jedni, sve bih vas objesio odmah, kakvo sudenje dubrad jedna!! Za ovo sto ste ucinili od moga zivota necu vam nikada oprostiti!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ivo je nevin, derite se koliko hocete. I budali je jasno da je namjesteno sve od pocetka. Klupko se razmotava...