Ivo Sanader: Ponosan sam što sam vodio Vladu i HDZ
Sanader i njegova obrana upadljivo izbjegavaju spomenuti da je na spornom sastanku s Jadrankom Kosor, osim Bajića, bio i Karamarko
Komentari 111
Narod želi znati samo jedno.....gdje je ta silna lova ?
pa znamo da su i Barišić i Fiolić prvo bili u zatvoru i tek što su se nagodili i teretili Sanadera su pušteni. To doista vuče neka pitanja.
Netko mazne 5 mil Eura ode u uskok pokaje se i na sudu obeca da ce ih vratiti i vise Niko nista nepita ni gdje je pokajnik sto je slago sud ni gdje je tih 5 milioncica,kad se iz uskoka ili suda izbaci Status pokajnika bit ce dobro lopov ostaje lopov ili se pokajo ili ne.
Vidim da ima zajapurenih komentara tipa: linčujmo ga, kriv je, pa eto, te zajapurene da pitam: da li iko od vas zna kako izgleda kada uskok i pnuskok falsificira, izvrće, selektivno probire dokaze i "upućuje" prijetnjama svjedoke, pa onda na temelju tako utvrđenih "činjenica" izbacuju optužnice. Ja znam. I Ćaća (hehe...) zna. Ono što niko ne zna je kako to, prvenstveno kao ljudi, mogu raditi. Koliko moraš biti zadnje bolesno smeće i pokvarenjak da to radiš. Samo jedan detalj uzmite u ovom "procesu": di je 5 milijuna € koje je Ježić dobio, od koga ih je dobio, kome ih je dao i koje to veze ima u ikojem dijelu sa Sanaderom. Koji papir, račun ili bilo šta materijalno. Samo svjedok koji je lagao i obećao da će ulatiti tih Sanaderovih 5 milijuna € u naš proračun. Sanader ima sigurno krivnje i kaznenih djela, ali u ovome nema dokaza. Ni jedan jedini dokaz.
Mozete VI svi popusiti fore ,da jeHDZ opljačkao Hrvatsku , ove optužbe da je Sanader krim hobotnica ,to me podsjeća na optužbe Mesića a u svzi optužbi za tkz Kamione , na jednoj od tih mantri Juda Mesić je dobio izbore.
tko je namjerno pustio svoga dragog svjedoka jezica da odluta iz hrvatske bez da hrvatska vidi 'sanaderovo' mito od 5 miljuna eura .....koliko znademo nije sanader.
Afera Hypo jedino u A rijesena, namjstenom saobracajkom Haydera, ni bavarci nisu rijesili sa Stoiberom vec ga poslali za nagradu u EU, tko zna mozda nova vlada planira isto za Sanadera neka dobra fotelja u EU ili diplomaciji kao na primjer domoljubno prijateljskoj srbiji.
Zašto ne objavite cijelu odbranu Dr. Sanadera .. Kako se lijepo išlo u detalje "iskrenih svjedoka", Ja imam 5 miliona eura njegovog mita i ako sudac odjednom tarži to; a ""nema pravo po zakonu da se domogne dokaznog materijala"" Ondanda mu u lice kažeš ej hoćeš lovu malo sutra .......... i preko 3 godine mir do sada .......... "Koliko će tek vlasnik" Sanader da čeka na taj njegov novac ? I dali će se obratiti Hrvatskome pravosuđu i dali se usudi to pravosuđe da oštete krunskog punskog svjedoka Ježića nije li nešto zaslužio za tu beskrajnu iskrenost ??? Bolje je da ga puste na miru sa tom lovom da ne bi došao još na ideju da kaže i neku "drugu istinu" !
PUPCAKET idi radi nešto a ne da svoje frustracije iskaljuješ po večernjem
dali čete tako pisati kad vam komuniste potrpaju u remetinec
PUPCAKET- 11. 01. 2016. U 7 45 Kaj si danas na Iblerovom dobio partijski zadatak komentirati ovu ništariju Sanadera.Svaka ti čast pravi si komunista, nadam se kako ćeš i velikog vođu Milanovića (i bracu Krešu) isto tako pomno pratiti kadkad za nekoliko mjeseci završe u Remetincu.
Gospodin Sanader ljubičice bijela, u vas se još uvijek uzda domoljubna balkanija cijela.
kako je samo sanader nakon izlaska iz zatvora naglo ozdravio. ranije je dok je bio u zarvoru prije svakog dolaska na sud najprije posjećivao liječnike ili su rasprave odgađane zbpg njegovog zdravstvenog stanja.
očito je da namjera nije kazniti zbog kriminala, već je namjera suditi ... suditi u nedogled ... stalno imati Sanadera na naslovnicama, svaka dva tri mjeseca .. evo ti naslovnica .. SANADER JE KRIV .. pa opet nakon dva tri mjeseca .. SANADER U ISTRAŽNOM ZATVORU ... .. i tako evo, bogami ide osma (8) godina ... heey .. osam godina ???!!!!!
Gospodo nemojte zaboraviti da on nije sam.Ima ih još dasta sa uvjetima za Remetinec............... Svi ispod njega su radili,uzimali i šutjeli........stranka opasnih namjera....... HDZ nije Hrvatka...u tih 20 ak godina kradeze. se pretvorio u institucionalizirano leglo hohštapleraja u kojem suu ukradene milijarde i milijarde ne kuna vec eura a država dovedena na rub bankrota i sloma.
'Određene ljude su prvo strpali u zatvor, a zatim su im prijetili da me terete' zato su prizali da imaju i moje "mito" od 5 miliona eura = 40 miliona kuana ... Koje možete obečati sucu i sa malo sutrara !. Probajte sucu koji traži presudi od vas novac koji imate i kriminalom stečen ne date eto sada ide četvrta godina ... Iako nije vaš novac iako tvrdite, hvalite se da ga imate; ali ste bolesni i to 3 pune godine da ne možete putem interneta da pošaljete na račun suda traženi obečani novac.. Kada je to tako za pametne dokaz krivice Dr. Sanaderu ja se pitam kako je kad sud presudi da ste dužni da platite neki dug od svoga vlastitoga novca recimo 5000 ili 40.000 kuna dali sud čeka da """ozdravite""" 4 godine ??? Da da svi smo jako krali i priznajemo a to je najvažnije sve Sanaderu dali bez potpisa i svjedoka . Svjedok koji ne daje sudu obečanje nekom radovanje dokazni materijal ... Nije li to ipak ""nagrada za iskreno svjedočenje"" ? Sud ne daje mito koje je eto po sudu mito ... Što ako svjedok kaže nemojte me tražiti tu sitnicu da ne promijenim iskaz da ne iziđem sa drugom istinom !!!!???? kako bi Sanader došao do svoga mita kod Ježeke ? ako me netko pita mislim da bi se obratio hrvatskome pravosuđu i jakome sucu Turundiću !!! Ili ? Možda ne da je sudu zato tu lovu jer misli na kraju da je ipak pogriješio i da je red da lovu da Sanaderu jer poštenjačina i ne želi nikoga da prevari za toliko love jer bi potom postao i sam prevarant a krunski svjedok ""punouskoka""" ....
On je proveo reforme, a koje to?! rasprodao sto si mogao ,ukrao sto si stigao. eto to su njegove reforme :)
....ali je zaboravio dodati i pokrao drzavu !!
"ne damo naše generale" , zagrmilo je na splitskoj rivi ... "smanjiti ćemo pdv" ... "izdao sam jamstvenu karticu" ... "zaposliti ćemo 200.000 radnika" ... najsretniji sam kad čujem zagriženog hadezejca kako komentira dr.ivu ; "on je nas prevario" ...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zar Jezic nije trebao vec odavno vratiti 5 milijuna eura,gdje su ti novci,koliko bi medicinski helikopteri za te novce mogli letjeti...