Ivo Sanader: Ponosan sam što sam vodio Vladu i HDZ
Sanader i njegova obrana upadljivo izbjegavaju spomenuti da je na spornom sastanku s Jadrankom Kosor, osim Bajića, bio i Karamarko
Komentari 111
"... a zatim su im prijetili da me terete.." ...... Ajde Sanaderu navedi imena ljudi koje se zatvorilo i kojima se prijetilo.
KAKO ovi čitaoci sve to znaju, znači da su istraživački novinari : kao npr Klauski ,Rajković,Margetić Toma ,Lovrić itd.Ako je to sve istina pa kako je Čobi dobio smo 8 mjeseci čistiti krumpire,a Dudek Fiolic je propao.
i mi smo ponosni na tebe , dobri ivo ... dao si nam posao da beremo boce po kontejnerima i tako doprinosimo ekologiji i vlastitom buđetu ... neke zlurade "građevine" tvrde da si ukrao slike vlahe bukovca iz muzeja moderne u splitu ... ali ti si ih samo posudio i zaštitio od propadanja u skladištu kod mesara fiolića ... da , da u svinjcu kod mesara fiolića ... glavno da si nam dao boce , hrvatske boce ... što će nam slike , hrvatske slike ??
Ivo Sanader: Ponosan sam što sam vodio Vladu i HDZ. Bojim se Ivo da obratno ne vrijedi. Sa pozicije najmočnijeg čovjeka u RH dao si neopozivu ostavku na sve političke funkcije. Taj somovoljni čin nikada nisi objasnio svekolikoj javnosti. Tvojaja opravdanja su nebitna, više ne drže vodu. Ostavio si na cjedilu svoju stranku, svoje biraće, osramotio svoju zemlju a posebno svoju obitelj. I kao šlag na kraju, neposredno si doveo najgoru ekipu ikada na vlast i time neprocjenjivo naštetio interesima RH.
da ti nisi sanader nikada u postupcima protiv tebe ne bi pale presude zbog kršenja prava na pravično suđenje.
Da,da...samo se zaboravlja da su ga Austrijanci uhapsili i drzali u pritvoru...HYPO potamus, ha,ha,ha. Ali, Ivo...isplatilo ti se. Imovina ostala, svi zbrinuti,. Vise si stekao u 20 godina nego 2/3 Hrvatske u radnom vijeku. Tko zna, taj i ima, a kako...na kraju nije ni bitno.
Tko je ovo?
Lopino uništio si državu i zadužio generacije Hrvata. Svu imovinu ti treba oduzete, tebi i tvojoj familiji! Fuj!
AFERA INA: ......... Uvjerljivo najjača kompanija bivše države prešla je pod kontrolu mađarskog MOL-a iako Mađari nemaju više od pedeset posto dionica. Sanader i Polančec dali INA-u kako bi dobili kredit za Podravku, ali tu činjenicu istražno povjerensto nije smjeloelo istraživati: Podravka je, naime, pod istragom USKOK-a pa su ta pitanja bila zabranjena.
Ovaj kleptoman je zavrijedio nešto po šerijatskom pravu. Javne tajne često ako ne i 100 % su istine. Sada je pitanje jeli će uz pravo biti i malo pravde kod ovog lika. Ako ima i malo pravde on bi trebaobao još nekoliko godina odležati u zatvoru , pravomoćno.
ajte više ga osudite .. dosta više tog mrcvarenja ... nevjerovatni su mi ovi yugo-skojevci - Jasenovac i Sanader .. to su im omiljene teme koje im nikada ne dosade
Ivo Sanader je moralna nakaza. HDZ je kriminalna organizacija. U njoj su lopov do lopova. Lako je dokazati Jess li krao. Sto si imao kad si usao u politiku, a sto imas nakon nekoliko godina dok si u politici, ili kad si izisao iz politike. Sud je u Hrvatskoj korumpiran.
čekaj malo, šta se još uvijek sudi ovom čovjeku ????? pa dajte ga više osudite i strpajte u zatvor, ako je kriv, ako nije pustite ga .. jebate .. koliko, 7-8 godina već razvlače po novinama, sudovima i zatvorima ... svaki čas .. Sanader kriv .. Sanader u istražnom zatvoru .. bla bla ... po tome se vidi da je to čisto političko suđenje .. sudi se samoj ideji hrvatske državnosti i Hrvatima kao političkom entitetu .. od Haga, do Sanadera .. Hrvatska mora biti osuđena i uništena, a hrvatski nacionalni ponos zatiran bez milosti
ovdje tko kaze da je sanader lopov, dobije vise minusa odvpluseva! ocito nam treba opet sanader...
Jesi li ponosan što si opljačko domovinu?
PUPCAKET odi po sl.brodu ganjat rankovičove izbjeglice
Ah ne i to jas cinimi se da ces nobelovu za lopovluk dobiti neka ti dadnu pasos i gubise odvratan si.
pa naravno da se ponosi kada je s bandom opljackao pola Hrvatske !!!
Politicki progon,ha ha je bas tako kako kazes.Zato ti USA nije dala vizu i azil kod njih .Nije bilo politickog progona po njihovim procjenama nit ti je zivot bio ugrozen. Brani se lazima mozda uspijes da ti povjeruju i oslobodee te. Mozda jos i drzavu tuzis trazis odstetu.Ali onda ces morati i Austriju tuziti,cik da te vidimo?!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
afera udba....novinar malic, za kojim su se jugokomunisticki mediji otimali da im dade izjave kada je govorio protiv hadezea i sanadera,obznanio je da ga je komunisticka genocidna bratija na celu sa josipovicem,bajice i pavicem pokusala uvuci u namjestaljku hadezeu i sanaderu te iako ih je on odbio oni su napravili namjestaljku.....da je njegovo priznanje tocno vidimo iz priloga i odbijanja jugokomunistickih medija da njegovo priznanje objave...istih onih medija kojima je bio zvijezda dok je pricao njima pozeljne price o hadezeu i sanaderu....