Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 106
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
amerika uz hrvatsku
Povratak na članak

Foley: Vaš stav prema stranim ulagačima je neprijateljski

Savjet: Privatni sektor generator je rasta, a Hrvatska je veoma atraktivna zemlja, no mora provesti reforme.

Komentari 124

PE
pemec
20:02 01.03.2012.

samo je zaboravio reči da ćemo ostati banana država tako dugo dok Bajić odbacuje sve prijave protiv komunističkih zlikovaca i selektivno procesuria:

VL
OB
-obrisani-
20:07 01.03.2012.

Citam tekstove i nemogu da vjerujem koliko mrznje i zlobe prema jednom prijateljskom americkom narodu. Ja neznam sto su to lose Amerikanci ucinili Hrvatskoj? Volio bi da znam bar jedan primjer a da nije fantazija i konspiracija.

VL
BM
BRANITELJ-MUP
20:08 01.03.2012.

Kako neće biti neprijeteljski kad se najprije sjate vaši hoštapleri kod nas. Trebalo je oprati lovu. Kad smo to sad valjda završili bio bi red da se počne kako treba. Malo sutra, još se nisu svi nakrali....he....he....he

VL
Avatar neidemdalje
neidemdalje
20:25 01.03.2012.

ameru ti se samo bojiš da iza lopina iz EU vama neće ostati ništa ...

VL
DO
DoktorAmer
20:25 01.03.2012.

Nasi, americki hohstapleri, na pr Ivic, Kutle, Rojs, Sanader, Plcanec, sami Ameri koji krali po Hrvatskoj? Ili domaci? Koji se Amer obogatio na Hrvatskoj? Nijedan. A sto su onih 20 najvisih americkih generala radili po Hrvatskoj kad se spremala Oluja? isli u ribolov?

VL
DU
Deleted user
20:32 01.03.2012.

lijepo smo prošli sa cmc-om da bi sad ovaj solio pamet vjerojatno su bacili oko na hep

VL
DU
Deleted user
20:34 01.03.2012.

prevedeno na nediplomatski jezik, tip traži da jeftino kupi HEP

VL
II
Iib
20:37 01.03.2012.

Foley: Vaš stav prema stranim ulagačima je neprijateljski,otprilike kao i naš stav prema indijancima koje smo pobili i oteli im zemlju.

VL
DU
Deleted user
20:40 01.03.2012.

evo gospon veleposlaniku diplomatski odgovor, pročitali smo što ste kazali, interesantno izlaganje nediplomatski odgovor bi bio, pun nam vas je k.........

VL
OB
-obrisani-
20:45 01.03.2012.

01.03.2012. u 20:34h zes105 je napisao/la: prevedeno na nediplomatski jezik, tip traži da jeftino kupi HEP --------------------------------------------------------------- Kad si toliko oprezan, zasto nisi isto tako bio kad je bratija otimala Dukat, Plivu, Inu, kampove, hotele, plaze, motele, odmaralista, lovista, trgovackee lance, vile, stanove, hale, njive, sume,.....?

VL
DU
Deleted user
20:49 01.03.2012.

njemci su ulapili HT i banke francuzi i talijani banke i mljekarsku industriju sad englezi hoće jedinu preostalu našu banku, a amerikanci HEP i što reći na to, ništa milijarde eura nam nose iz zemlje godišnje, a mi radimo za siću i nikad im dosta

VL
DU
Deleted user
20:51 01.03.2012.

ah, da, zaboravio sam, francuzi se jučer dokopali koncesije na pleso

VL
DU
Deleted user
20:51 01.03.2012.

da, ovi stranci nas ne pljačkaju, moš misliti što ne

VL
OB
-obrisani-
20:54 01.03.2012.

01.03.2012. u 20:51h zes105 je napisao/la: da, ovi stranci nas ne pljačkaju, moš misliti što ne ------------------------------------------------------------------------------- Znas ti dobro tko nas je opljackao. Eno ih, svi od reda u svilenim odjelima, a 1990 isli na posao biciklom.

VL
DU
Deleted user
20:55 01.03.2012.

1 01.03.2012. u 20:50h Chicago USA je napisao/la: 01.03.2012. u 20:40h zes105 je napisao/la: ---------------------------------------------------------------------------------------------------- a stranci sad kao ne pljačkaju, je li

VL
KO
korisnik2
20:56 01.03.2012.

lobiraj pa nece biti tesko. lol.

VL
OB
-obrisani-
21:00 01.03.2012.

01.03.2012. u 20:51h zes105 je napisao/la: ah, da, zaboravio sam, francuzi se jučer dokopali koncesije na pleso ------------------------------------------------------------------------------- Pa da, netko mora da plati za sve one \"mlade poduzetnike, stilistice, menadzere godine,......\". Vjerojatno i za onih 500-600000 u administraciji, birokraciji,, javnoj upravi, jedno 1000000 u mirovini,....tisuce u politici, vojsci, diplomaciji,....bla,....bla,...seljacima, bolesnima,.....

VL
CA
campa
21:01 01.03.2012.

Pa normalno je da su Hrvati sumnjičavi.Od rata imamo pretvorbu na Hrvacki način iliti narodski rečeno pljačku.Kvalitetne strane investicije koje su i razvojne možemo nabrojiti na prste ostalo je u fazi tehnološkog stagniranja jer se ne ulaže u razvoj i izvlači se profit.A pojedini ulagači kupuju firme radi tržišta i plasmana svojih viškova na naše tržište(primjer Dukat).

VL
DU
Deleted user
21:02 01.03.2012.

što to tebi logično da se iz hrvatske godišnje izvuče par milijardi eura i još gospon veleposlanik veli da im je malo

VL
VV
Veseli-veseljko
21:05 01.03.2012.

Kad god vi Dobri Ameri* izađete iz okvira vaših vam granica .Neko je dobro naje.o Dođe uglavnom do Kolateralna štete*. Opet vaš izraz proizašao iz vaših hvaljeni uneverziteta. Nadam se da znaš šta znači ta riječ.. Al evo ovako kadad vi zahebete nekog onda vi to nazivate Kolateralna štetom*.. Al kad neko drugi slučajno napravi isto ,onda kao svjetski policajci dijelite packe.. Ja ću rađe jesti svoj domači kruh kakav je takav je .. vašu dobrotu pokazujte negdje drugdje . Evo sad je Iran ina tapeti pa malo tamo pomagajte :P

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.