Foley: Vaš stav prema stranim ulagačima je neprijateljski
Savjet: Privatni sektor generator je rasta, a Hrvatska je veoma atraktivna zemlja, no mora provesti reforme.
Komentari 124
Hrvati, ukinite sve poreze i isplate plaća, tako da stranim investitorima omogućite da se na vašoj krvi napiju i zarade neoporezivo bogatstvo. Hrvati, nemojte ništa jesti ni piti, pa ubrzo krepajte, a Hrvatsku ostavite nama da zarađujemo na vašim prirodnim bogatstvima!
dos\'o cika po jos vojnika...
Vrjeme je za novu Seljacku Bunu !! oima sto je danas lose bice im jos losije a oni sto su na konju dobice jos po konja svuda po svjetu je parola:\"snadji se\" ko nije uspio pisace ovdi :) Andjelija lolieie se snasla ona napravi film o nasoj sramoti i zaradi para :) ko nam je kriv kad smo mutavi..
all you need is love pa pa ra ra rara posebno za politicare i one sto nam kapu kroje,
Tko ti ista vjeruje-da ti zelis Hrvatima dobro ne bi osnovao Haag i tu pored tebe bi bila i hrvatska zastava.
Gospon Foley, god bless you. A da vi RH uzmete pod svoje , kao 52 državu USA. Mi bi svi glasovali za, na referendumu, sve bi bilo transparentno ?! Dajte razmislite barem :)
01.03.2012. u 17:46h JackRussell je napisao/la: **************** Ma je li? Izaći će ljudi tući ove u banskim dvorima i na pantovčaku :)Pazi ti ******* piskarala .... čuj, pa nisu svi građani branitelji s PTSP-om ..........
vrijeme je solite pamet nekom drugome , svi znamo da ste jadni iu komi jer vas Kina uskoro šije nismo mi vaša kolonija i banana država da nam otvarate mozak za vaše tzv napredne ideje .. a koje imaju zaza ciljj samo jedno iskorištavanje ,izrabljivanje špekulaciju i ostalo smeče koje ste naučili da bi zarađivali diljem svijeta na tuđoj grbači
kod vas je isto došlo vrijeme za promjene već 20godina najmanje.
Amerikanci ... uđite hrabro u promjene to vam poručujemo mi Hrvati, vrijeme je za novi uzlet i new deal . Nažalost i mi znamo .. informirani smo , zar niste znali da više nismo u srednjem vijeku !!! U Americi U Americi više nitko ne vjeruje u ta vaša sranja pa ste tu došli prodavat pamet .. Hrvatska vjeruje u Ameriku , god bless you and save America !!!
Od veleposlanika Bratkea nije se napravio niti jedan korak naprijed prema ukidanju viza. Nekad se viza mogla tražiti poštom, onda se uveo interview, pa onda povećanje cijena. Konačno, sad morate potrošiti dva dana ako vam je odobrena viza. Treba li govoriti što to znači nekome tko nije iz Zagreba? Od Šuška naovamo se grade dobri odnosi neše dvije države. Red ljudi koji se smrzavaju u Buzinu to ne pokazuje. Veleposlanik bi se trebao malo potruditi i inzistirati na omekšavanju rigorozne procedure barem prema onima koji su već imali vizu ili prema onima koji imaju rodbinu u SAD.
01.03.2012. u 18:47h crospace je napisao/la: Amerikanci ... uđite hrabro u promjene to vam poručujemo mi Hrvati, vrijeme je za novi uzlet i new deal . Pa pomalo je pocelo, Obamini potezi pocinju davati neke rezultate. U proslom kvartalu, rastt GNP je bio 3 %, nezaposlenost pada, automobilska industrija ima rekordneu prodaju i profite, Dow Jones je na 13000. Nije sjajno, ali ide u pravcu oporavka, i medju nama, od Amerike pametan moze mnogo nauciti. A ako Hrvatskoj ne trebaju promjene, to je OK takodjer, Amerika ce se oporaviti tako i tako.
Hrvati udjite hrabro u reforme kao sto to cinimo mi u Americi.....ha.ha,ha Budzet USA za ovu godinu je preko $3,8 trilijuna.Infrastruktura je zastarjela i potrebuje teske bilijune za popravak.Obmanin vojni budzet je preko 1.1 trilijun( vazno je da je dobioio nobelovu nagradu za mir) S amo ove godine americki deficit ce se povecati za $1.7 trilijuna( znate li vi koliko novca je jedan trilijun? Da potrosite jedan trilijun (am.term.),trebali ste zapoceti trositi jedan milijun DNEVNO u vrijeme osnutka Rima i tako nastaviti iducih 2,738 godina,do danas)
19:28h DoktorAmer je napisao/la: Pa pomalo je pocelo, Obamini potezi pocinju davati neke rezultate. U proslom kvartalu, rast GNP je bio 3 %, nezaposlenost pada >>> Najobicnija laz i podvala...igra brojkama posto se predsjednicki izbori priblizavaju. Ako se uzme uu obzir tiskanje novaca bez pokrica samo ta inflacija nam govori da je GNP pao. Objavili su da je nezaposlenost pala a istovremeno su skinuli sa popisa ne zapslenih 1,200.000 ljudi.......Pljuc
19:28h DoktorAmer je napisao/la: automobilska industrija ima rekordneu prodaju i profite >>>> ha,ha,haaaaaaaaaaa. Reci nam koliko su novca vratili drzavi koja ih je spasila od propadanja. Potom su ,recimo Crysler, prodali Fiatu za 10 centi na dollar a izgubljenu razlikuu svalili su na ledja americkog poreznog obveznika
Ja citam NYT i WSJ, ne Marsijanac Times, pa ocito imam druge podatke. A vi ostali kako zelite.
Marsijanac, mora bit nevjerojatan osjecaj znati sve kao ti, a mi ostali u Americi zivimo u bijedi i potpunoj neinformiranosti, a da to ni ne znamo. A ti sve kuzis! Da nisi neko polubog, arhandjel, besmrtnik? Ozbiljno, kako si tii to sve prokuzio? Stvarno me zanima.
Ja bi sad na sav glas pijevao i sav od ushičenja nosao parole zahvale američkom veleposlaniku i SAD-u. pih...
e sad, tko mi objasnio da objasnio, zadnje optičke kabele smo stavili u vrijeme HT-a, od kad postade T-com - ništa
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nikad u Hrvatskoj neće biti bolje, pitanje je dana kad će ljudi početi masovno izvršavati samoubojstva zbog loših životnih uvjeta. Prosječna je plaća 3000 kn, šta je to za normalan život, na kraju mjeseca čovjek je sretan ako mu ostane 50 kn nakon plaćanja svih troškova. Mladom Hrvatu ostaje samo jedan izbor, ostati i do kraja života živjeti u mizeriji i depresiji ili pak otići u inozemstvo i nadati se da ćeš uspjeti. Ponekad razmišljam da sam bar Amerikanac, tamo bi barem dobio priliku da ostvarim neki životni cilj, kod nas svaki neki malo veći cilj postane samo san, u Americi se takve stvari mogu ostvariti.