Sa 77 glasova za i 9 protiv Stevi Culeju skinut imunitet. Bauk: Zašto sad ne skidaš ploče u Vukovaru, budi faca. Culej: Facu sam dokazao na bojištu
Ja sam neosnovano optužen u političkom progonu, u montiranom procesu kao u nekim bivšim vremenima, rekao je Culej
Komentari 170
jovo i sdp su mrzitelji svega HRVATSKOGA, treba maknuti jovu i sdp, prije nego ploce koje ni srbi neznaju procitati!
Na bojistu si mogao dokazati samo svoj primitivizam!
Koliko je ljudi sudjelovalo u ratu ? Koliko njih može sanjati da je selo njihovo, Culeju sudjelovanje u ratu ne daje za pravo da se ponaša kako se ponaša. Nedostojno jednom branitelju. Amen.
Bauk,Jovanović, Stazić i ostali čiriličarti su stvarno dosadni kao proljev!!!!!!!!!!!!!!
Razbojnici provociraju i sole hrvatske rane !Zahvalan sam na svakom onom koji je razbio ćirilične ploče po Vukovaru jer je to način i nastavak za borbe za slobodu Hrvatske!
Čekićari kratke pameti
Stevo na optuženičkoj klupi jer ga smeta 10 ćiriličnih slova koja se razlikuju od latiničnih. Hrvatska je čuđenje u svijetu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
jugo udbaški provokator bauk