Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
RAZBIJANJE DVOJEZIČNIH PLOČA
Povratak na članak

Sa 77 glasova za i 9 protiv Stevi Culeju skinut imunitet. Bauk: Zašto sad ne skidaš ploče u Vukovaru, budi faca. Culej: Facu sam dokazao na bojištu

Ja sam neosnovano optužen u političkom progonu, u montiranom procesu kao u nekim bivšim vremenima, rekao je Culej

Komentari 170

SX
sudbina x
21:07 25.11.2016.

Idemo se mi držati demokracije. Jesmo li demokratska Država? Jesmo...Pa onda raspišimo referendum o tim pločama i kraj priče...

VL
Avatar Balkansko-Poštenje
Balkansko-Poštenje
14:02 25.11.2016.

Sramota. Hrvatski sabor mora zaštititi prave hrvate od progona i robijaške križne sudbine nezavisno od toga koliko su ti naši nevini vitezovi prave krvi i nature razbijali, devastirali, krali, silovali ili vrbovali.

VL
Avatar balen
balen
14:12 25.11.2016.

Culeju i ekipo čuli ste: Table su i dalje u Vukovaru, zašto ih ne razbijate? Zato što je vama stalo samo do vlasti, a sad kad ste na vlasti nije vas briga za table. Uostalom, SDSS vam je koalicijski partner. To ne shvaćaju samo limitirani desničari na portalu.

VL
G1
grom 111
19:27 25.11.2016.

culej kapa do poda ratnice a ovim raznim baucima i stazicima i usrankom rankom i takvom ekipom nemoj ni sekundu potrositi na njih nisu vrijedni komentara

VL
AR
arjavas
13:32 26.11.2016.

Ovo glasovanje je pokazalo da je HDZ duboko podjeljena sranka i da se satoji od najmanje tri frakcije . Prava je frakcija koja podržava Plenkovića i njegovu politku , druga je ona koja muse suprostavlja , od Culeja na daljeje , i treča koja čeka rasplet ( a napustila je sabirnicu kad se galsalo ) , odnosno oni koji su uvjek za one koji pobjeđuju . Bili su za Tuđamana , pa ona za detuđmanizaciju uz Sanadera i J. Kosor , pa su se onda naglo priključili Karamarku , a sada se nebi zamjerili ni Plenković ali ni desničarima .

VL
DU
Deleted user
19:43 25.11.2016.

anacionalni i bezvjerni tipovi se u svijetu mjere u promilima a u hrvatskoj na žalost u visokim postocima.ne znam kako bih nazvao nakupinu stanica koja nema ni vjerske niti nacionalne opredjeljenosti.

VL
Avatar temohpab
temohpab
21:27 25.11.2016.

Pa gdje će Stevo skidat ćirilične ploče :-)

VL
PR
Prekobrda
13:51 25.11.2016.

Nazalost hrvatskoj nemoze pomoci pojedinacno oduzimanje imuniteta, treba ga skinuti svima od Kulinde na nize. Jedini spas za Hrvatsku je DRUGA SELJACKO GRADJANSKA BUNA, poput one koju je pokrenio Matija Gubec i Stijepan Pasanec. Tijekom koje treba pohapsiti i dozivotno zatvoriti sve koji su participirali u vlasti nakon 1990. te saborske i druge odbornike isto tako nakon 1990. jer su upropastili i unistili Hrvatsku a osobno se obogatili.

VL
BA
bakulušić
00:01 27.11.2016.

Da je Pernar hrvatski branitelj i da se izjasnio protiv ćirilice u Vukovaru, i on bi ostao bez imuniteta.

VL
DU
Deleted user
15:02 25.11.2016.

Kad SDP shvati da osim novog predsjednika, mora, ako želi opstati, postati stranka koja će bar približno po nacionalnom sastavu odražavati popis stanovništva. Mora jednom za svagda, imati sastav koji neće stalno žaliti za privilegijama koje su imali u bivšojj Jugi. Stranka koja će imati hrabrosti suprotstaviti se svim ekstremizmima i hrvatskim i srpskim i svim ostalima. Koja neće šutjeti kada državna institucija dobije ime skraćeno Apis (pogledati wikipediju, Dragutin Dimitrijević Apis srpski oficir 1. sv. rata, osnivač terororističke organizacije "Mlada Bosna" i nosilac ideje svi Srbi u jednoj državi, (ima još firmi Apis, ali nisu državne). Stranka koja neće na silu uvoditi ćirilicu iako su znali da stvarna boravišta nisu točna, stranka koja unatoč 96% hrvatskom sastavu po popisu, neće kadrovirati 47% Srba u vladu, ali i stranka koja će se brinuti za prava nacionalnih manjina koje će sprječavati naši ekstremisti. Kada vodstvo SDP-a bude tako postavilo ciljeve i neće obmanjivati svoje pošteno članstvo u malim sredinama, tada zaslužuje da se vrati na političku scenu.

VL
Avatar zajutrak
zajutrak
19:54 25.11.2016.

Bauk, e ti si neka faca. ..koliko si škrt toliko si posve nebitan i beskoristan član ovog društva .

VL
Avatar emigrant
emigrant
14:10 25.11.2016.

Zastupnici u državnom saboru koji govore da ne vjeruju u pravosuđe iste te države bi trebali dati ostavku. Oni su zapravo htjeli reći da su oni iznad zakona.

VL
Avatar CORPUS OMNE . . .
CORPUS OMNE . . .
14:06 25.11.2016.

@Kralj Tomislav - Svakome je jasno što je Vukovar doživio i proživio, ali ta žrtva Vukovara i Vukovaraca, ako se do pijeteta drži kako se priča, ne smije se koristiti u dnevnopolitičke svrhe. Ako misle da su u pravu, šatordžije i čekićari trebaju doslovno provoditi svoje aktivnosti kao i kada je na vlasti bila današnja opozicija. Inače sram ih bilo kao obične nasilnike ...

VL
NE
Nepokolebljiv
10:45 26.11.2016.

Nigdje u Hrvatskoj ne postoje uvjeti za dvojezicnost! Nacionalna manjina su autohtoni Srbi koji porijeklo vuku kao gradani na teritoriju danasnje Hrvatske od prije 1914!! Kolonizatori i njhovi potomci nisu nacionalna manjina! Nisu li srpski useljenici prije koju godinu pokusali slicnu pi....ariju u Austriji pa su ih Austrijanci ismijali?! Imigranti nikako ne mogu biti nacionalna manjina!

VL
DU
Deleted user
13:17 25.11.2016.

S tim problemom o dvojezicnosti ne bih trebali imati nikavih problema,jer je vecinska stranka HDZ jos davno dok je bila na vlasti i trebalijoj glasovi biraca,,za to ni je kriv SDP,ili neko drugi,nego upravo HDZ,ili smo mi to zaboravili?

VL
BA
balance
19:14 25.11.2016.

Major Bauk

VL
SU
sudac22
14:04 25.11.2016.

Opet glasajte za HDZ i SDP kriminalce

VL
Avatar haška rakija
haška rakija
13:44 25.11.2016.

dobro mu je Bauk rekao,ja bi mu još rekao,budi faca pa razbijaj po vukovarskim školama gdje djeca srpske nacionalnosti uče pisati i čitati čirilicu što im je omogučio otac nacije Tuđman i Vokić kao ministrica.

VL
Avatar haška rakija
haška rakija
13:28 25.11.2016.

ploče na kojima čirilicom piše Republika Hrvatska još uvijek su postavljene iako je tzv domoljubna opcija već 10 mjeseci na vlasti,pa zašto ih sad domoljubi ne skinu,nema potrebe za tim,nije sdp na vlasti očito

VL
M7
mirocro.70
18:26 25.11.2016.

Ako stave nove ploće neće 24 sata ostat.

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.