Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
RAZBIJANJE DVOJEZIČNIH PLOČA
Povratak na članak

Sa 77 glasova za i 9 protiv Stevi Culeju skinut imunitet. Bauk: Zašto sad ne skidaš ploče u Vukovaru, budi faca. Culej: Facu sam dokazao na bojištu

Ja sam neosnovano optužen u političkom progonu, u montiranom procesu kao u nekim bivšim vremenima, rekao je Culej

Komentari 170

ST
steve
20:17 25.11.2016.

Skinite aboliciju i sudski progonite te krivce koji secu Vukovarom, rijesenje je samo na taj necin.

VL
DU
Deleted user
14:15 25.11.2016.

Ovaj Arsen (Aca ?) Bauk postao je stvarno naporan saborski zastupnik i polako postaje novi Nenad (Neša ?) Stazić. Njegovi komentari nisu konstruktivna kritika nego niski, zajedljivi i pokvareni.

VL
TW
TWITOIST
14:49 25.11.2016.

Kad god nema kvoruma treba pokaznjavati saborske zastupnike ,oni trebaju da su u Saboru [na radnom mjestu] sve dok je radno vrijeme,ne moraju oni biti niti za ''ZA'' ,niti''protiv'',niti ''SUZDRZANI''ali ne smiju ni napustati sabornicu jer napustanjem oni OMETAJU RAD Sabora,malo nelogicno ali je tako ovdje se rad ometa ''NAPUSTANJEM''

VL
B2
bordon 2
13:37 25.11.2016.

Koji pretenciozni naslov! Sjednica skoro pa prosječna!

VL
FT
ftahi
22:14 25.11.2016.

Krenimo redom;mirna reintegracija, abolicija za ratne zločince devastatore RH- napose Vukovara, platite štetu nanijetu Našoj domovini Republici Hrvatskoj. Nedugo je bila godišnjica 18. studeni 1991. strijeljanja ranjenika, oko 90.dana sustavnog razaranja grada Vukovara, lustracije zločincima nije bilo, kao ni pomoćii Vukovaru i Škabrnji . sve bi Mi to danas trebali zaboraviti. Molim sve državne institucije da poduzmu korake koje Povelja U.N. propisuje , ne sjedite na ušima i ne glumatajte.....

VL
Avatar haška rakija
haška rakija
14:10 25.11.2016.

mene zanima da kojim slučajem se domagoj vida napije i dođe u Vukovar s dresom kijevskog dinama,recimo sad za predstojeće božićne blagdane,dal ga budete pretukli jer je došao u dresu sa čiriličnim natpisom?

VL
DU
Deleted user
01:34 26.11.2016.

dok se rvatine zabavljaju čiriličnim pločama, ovi dižu poreze, električnu energiju, vodu, komunalno, itd..

VL
SX
sudbina x
20:55 25.11.2016.

Ovom Bauku treba jedna ploča na čelu umjesto petokrake...

VL
DU
Deleted user
21:13 25.11.2016.

političari su isključivo krivi za čirilicu u vukovaru. kao prvo, hdz je donio zakon i vrijeme u kojem se ploče trebaju postaviti, a to vrijeme za postavu je došlo u vrijeme vlasti sdp-a. kao drugo čirilica je i pismo hrvata...prvo hrvatsko pismo bila je glagoljica, pa čirilica koju su najviše koristili svečenici franjevci, neki su je još nazivali i bosančica pa je tek onda došlo latinično pismo. umjesto da su "mudri" političari čirilicu predstavili narodu kao i hrvatsko pismo problema ne bi bili niti bi se narad međusobno svađao i mrzio, a oni kao da namjerno bilo što izvade iz neke ladice i upotrijebe za raskol, svađu i mržnju...do kada ćete širiti mržnju i maltretirati ionako napaćen narod kojemu to niti nije bitno...

VL
CI
cinbenik
14:11 25.11.2016.

Bauk ga lijepo proziva na dvolicnost,MKMPiski...Nitko mu neosporava sta je radio za rata,nego ako je vec lupao te ploce,zasto nije nastavio..Pa imate presednicu podjele i raseljavanja,imamo cirkus nenarodnu HDze vladu,koju zamijeni nazr vlada i nebirani i nenarodni presednik sabora.Nije Culej vise ratovao od Matica ,koji provede u kazamatima 9 mjeseci,no dostojno ste pljuvali i negirali Matica,a sada licemjeri brane Culejv ratni put.....Nije stvar sto je Culej protiv totalitarista,nego zasto je lupao zakon oca nacioje Franje Tudjmana,i jasno mu bauk kaze da je dvolican i da MKMPiski.......Izvoli totalitaristi i boljsevici nepostoje ,1.5godinu, ako ukljucimo i izbore..........Jednostvano kadsa ce lazni domoljubi ,traziti jednakopravnost svih Hrvata,a ne MKMPIskiti,ja da sam ih lupao ,lupao bih i sada.............To znaci da je Culej jednostran i lazno domoljub,nerealan i neposten,pa je proizvodio i proizvodi stetu Hrvatskoj i Hrvatima,pa je tajko dokazao da nije dostojan zatupnika,i sigurno nebi napredovao da nije HDze MKMPiski obozavatelj .

VL
SW
swic
14:03 25.11.2016.

Hi hi ! Bauuuuk jesi promijenio zubice ?

VL
Avatar Balkansko-Poštenje
Balkansko-Poštenje
14:02 25.11.2016.

Sramota. Hrvatski sabor mora zaštititi prave hrvate od progona i robijaške križne sudbine nezavisno od toga koliko su ti naši nevini vitezovi prave krvi i nature razbijali, devastirali, krali, silovali ili vrbovali.

VL
SX
sudbina x
21:03 25.11.2016.

Culej mi Hrvati smo uz tebe...četnici nam nisu ništa mogli 91-ve kad smo bili goloruki a sad nam mogu još manje..Jovanović , Bauk i Stazić samo su jedan mali dio njih ali važno da mi znamo s kim imamo posla...

VL
HR
HrvatOs
20:59 25.11.2016.

Neka i meni skinu imunitet za dvije ploče...hehe...

VL
SA
savjest1234
18:47 25.11.2016.

Svima im treba ukinuti imunitet !!

VL
DJ
djmoslav
20:52 25.11.2016.

Postonisze objavili moj kpmentar e sada mi je dosta vas i vaseg Vecernjeg lista i odjaviti u pretplatu na njega i ptetplatiti cu se na jedne prave Hrvatske novine .

VL
KO
komando
23:56 26.11.2016.

Džaba vam šuplja priča, samo da znate ova Vlada će provesti do kraja ustavni Zakon i postaviti sve ćirilične ploče na javnim ustanovama, a razni Culeji, Josići i dr. će aplaudirati i reći eto ovo je prvo vrijeme da see to učini i veličati HDZ kao državničku i hrvatsku svjesnu stranku.

VL
Avatar CORPUS OMNE . . .
CORPUS OMNE . . .
14:51 25.11.2016.

@dusko.besenic.3 - Svaki čovjek, u mjeri u kojoj se bavi politikom, poprima svojstva ološa (makar što on bio prije toga). To je dokazano i dokazuje se svakodnevno na javnopolitičkim scenama diljem svijeta. Naravno, da ima i izuzetaka, kao i svako pravilo. Samo teško ih je primjetiti u toj šumi prevrtljivaca i laži sklonih likova koji ne traže rješenje za probleme već pronalaze opravdanja za njihovo nerješavanje. U demokraciji nitko nema trajni certifikat na poštenje, neovisno o tome kakve su mu zasluge. U Splitu imamo dosta takvih primjera, a jedan je egzemplaran. Taj čovjek je, navodno, zaslužan za spašavanje naselja i ljudi od poplavnog vala nizvodno od srušene brane HE Peruća. I to mu je priskrbilo neformalnu dozvolu tzv. "licence to kill" za pucanje svakovrsnim oružjem od pištolja do ručnog bacača po ljudima u Splitu sa namjerom da ubije i posljedicama trajnog teškog invaliditeta, a da nikad nije dobio odgovarajuću kaznu za svoja ponašanje. Neću niti spominjati građevinske marifetluke i uzurpacije tog zaslužnika koje su vidljive i s polovice Bračkog kanala kao šaka u oko motritelja. U usporedbi s njim razbijanje neke ploče čekićem je dječja igra, ali suština je ista.

VL
Avatar balen
balen
14:12 25.11.2016.

Culeju i ekipo čuli ste: Table su i dalje u Vukovaru, zašto ih ne razbijate? Zato što je vama stalo samo do vlasti, a sad kad ste na vlasti nije vas briga za table. Uostalom, SDSS vam je koalicijski partner. To ne shvaćaju samo limitirani desničari na portalu.

VL
KR
krass
14:56 25.11.2016.

Draga moja desna inteligencijo ne razumem zasto su vam opet Srbi krivi za dvojezicne table.Te table su postavljene isto kao i italijanske i Slovenačke u Istri naravno izglasanim zakonom u saboru u kome sedi naravno Hrvatska velika većina.Po ustavnom zakonuu svako lice koje unistava društvenu svojinu poleže krivičnom gonjenju.80% Jadrana je bilo pod italijom i mnogo mrtvih sinova od njihovog metka ali ploce sa italijanskim stoje netaknute a zalite se kako ste ugrozeni u okolnim drzavama kao manjine......ali nije tako

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.