Sa 77 glasova za i 9 protiv Stevi Culeju skinut imunitet. Bauk: Zašto sad ne skidaš ploče u Vukovaru, budi faca. Culej: Facu sam dokazao na bojištu
Ja sam neosnovano optužen u političkom progonu, u montiranom procesu kao u nekim bivšim vremenima, rekao je Culej
Komentari 170
a kaj bumo sa čirilicom u vukovarskim školama,istu djeca srpske nacionalnost uče pisati i čitati još od mirne reintegracije,tj skoro već 20 godina?kad ćemo to rješiti,kad bumo škole porazbijal i zapalili radi čirilice?ili čirilica u školama ne smeta,nego sam ona na pločama gdje piše Republika Hrvatska?
o čirilici je svoj stav rekao naš otac nacije koji je ostavio da istu srbi uče u vukovarskim školama.bilo bi vrijeme da se posluša barem jednm naš otac nacije i njegovo djelo da se počne vrednovati
Bauk, Stazić i Jovanović se našli komentarisati o Vukovaru, naravno. Ne daj se Culeju, Hrvati su uz tebe i Glasnovića!!
Prije svega u Vukovaru treba provesti popis stanovnistva i kad bude napravljen realan popis za cirilicom uopce nece biti potreba, ove koji su skidali cirilicne ploce treba nagraditi a ne kazniti jer ti isti koji su ih postavljali borili su se protiv Hrvatske drzave,ovi koji su ih skidali vecinom su rodbina poginulih branitelja a mnogima su i djeca poginula braneci Vukovar a ovi debili sad da namecu cirilicne ploce i citilicu. Tko zeli uciti cirilicu neka je uci u svoje slobodno vrijeme i kod kuce neka ima napisano ako oce sve cirilicom ali neka ne namece to zloglasno pismo drugima, jer upravo ti koji to namecu ucinili su strasne zlocine u ime cirilice. Svaka potpora Culeju Nikad vise cirilica u Vukovarsku Srijemsku zupaniju.
Proces je montiran, a iza montaže stoji sam Stevan osobno po dobro prokušanom udbaškom receptu!
neki jugovici spominju jugoprciju, crkla je, a sa njome i chirilica...hahahhaha!
Imam rješenje za Hrvatsko gospodarstvo, štampajte kune na latinici i ćirilici, pa ko neće da uzme plaću tu lovu u razvojni fond:))
Ćirilica do Tokija!
bauk..bauk..vu..vu,vuuu smrade yugokomunisticko nadam se da te docekaju batine!
Kako Bauka nije sram , a pitam ga gdje je on bio dok je gospodin Culej borio se za Hrvatsku i još ktome izgubio brata. Bauk je provokator,a Culeju mogu skidati imunitet ali mu nitko ništa ne može naškoditi. Gospodinuu Culeju poručujem glavu gore i svi mu se mogu pokloniti do poda.
ovdje prevladavaju srbi ja se odjavljujem
Ma sve je to ok.Al to vrežanje i galama to je ružno za gledat.Svi se uhvatili Vukovara itd.a jednom u godini dana odu tamo i ništa se ne radi da bi tim gražanima bilo bolje .Ne otvara se radna mjesta itd.To se samo utrkivaju ko je više branio Vukovar itd. Ko ga je god branio branio je od srca i stim se ja nebi tolko falila .
kako se nitko ne sjeti reći da je ćirilica dobrodošla u zg ili st jer tamo nije bilo srbočetničkih zločina i protjerivanja Hrvata.Ali tamo upravo zbog toga i nema ćirilice jer srbi nisu protjerali Hrvate za razliku od Vukovara.
Drug Arsenije koji u svome maddatu još nije točan broj birača i onih sa pravom glasa, najveći je smrad i gad u Hrvatsko Saboru. Čak je veći smrad od Stazića i Pupovca
a kaj veli onaj stožer za obranu na to da i dalje cirilice ima u Vukovaru,kako to oni brane grad od čirilice,kao dinamo svoj gol u ligi prvaka
Čude se SDP-ovci kak su izgubili izbore - još su dobro i prošli uz toliko srba u njihovoj vladi i saboru. Pa oni su u stvari SDP - srpska demonska stranka i trebali bi ići na izbore u srbiju, a ne kod nas!!!
budemo poslali karamrka da skine več konačno te ploče
a kja ako vam koji rusi budu htjeli doči investirat u Vukovar,ili bugari,ukrajinci,jel budu oni smjeli se koristiti čirilicom pošto je ista kao zabranjena u Vukovaru
Culej nije Vukovarac, nije se nikad ni borio u Vukovaru. Nek skida table u svojoj Jarmini, nek skida table u Karadzicevu, vjerojatno ni ne znate da to selo postoji u Hrvatskoj, susjedno sa njegovom Jarminom.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ćirilici nije mjesto u Hrvatskoj. Obilježavati hrvatsku zemlju pismom agresora, koje je uostalom zastarjelo i nepotrebno Hrvatskoj, žele samo pristalice agresora i jugonacisti koji žale za propalom državom. U Vukovaru nikada neće biti vrijeme za ćirilicu, kao niti u jednom dijelu RH. Srbi, ako žele mogu pisati i hijeroglifima, ali Hrvati imaju svoju latinicu i svoj jezik. Što prije treba vratiti odredbu iz Božićnog ustava, koju su izdajnici promijenili i umjesto preko 50% ubacili 33 %, Stvarno je strašno živjeti u RH u naselju u kojem su 2/3 Hrvata, a da gledaš pismo agresora koje nameće srpska manjina koje je samo 1/3 u tom mjestu. Takvu nepravdu i zločin prema Hrvatiam nužno je hitno ispraviti. Ima potpisanih preko 650 000 hrvatskih građana da se vrati odredba iz Božićnog ustava.