Sa 77 glasova za i 9 protiv Stevi Culeju skinut imunitet. Bauk: Zašto sad ne skidaš ploče u Vukovaru, budi faca. Culej: Facu sam dokazao na bojištu
Ja sam neosnovano optužen u političkom progonu, u montiranom procesu kao u nekim bivšim vremenima, rekao je Culej
Komentari 170
Bauk nam poručuje da je Hrvatska i dalje komunistička prćija.
Bojovniče Culej ne nasjedajte na podbadanja komunističkog parazitskog slugančića, jer njima je životni moto služiti tuđincu i proganjati vlastiti narod, a ministarstvo kojem je predsjedao slugančić nije u stanju najobičniju predstavku riešiti pet godina, jer predstavka je postala bauk....
Stiv Culej, unatoč nedostatku govorničke vještine, čovijek je dostojan svakog poštovanja, koji ima jasan i pravilan pojam o dobru i zlu, o poštenom i nepoštenom, pa i u kritičnim trenucima, što je pokazao učešćem u Domovinskom ratu, a sada "pljuju" po njemu i nastoje ga omalovažiti većinom oni kojima nije bilo ni u primisli da stave život na kocku i brane svoj dom i narod, a naročito oni koji ni danas Hrvatskoj ne žele dobro i koji su gledali na agresiju srbijanaca kao na nešto dobro?!! Culeja bih želio u ratnoj situaciji da mi "čuva leđa", ali g.Bauka, Stazića i slične, ne bih želio u toj funkciji.
Partija, četnici i čirićne ploče opasnost su za Hrvatsku.
sto te table jos uvijek tamo rade? ocito treba pokrenuti online peticiju za njihovo skidanje. uz puno "srece" plenkovicevoj bagri na iducim izborima. sramota.
zanima me na kojoj je strani 91 bio bauk,na hrvatskoj sigurno nije
Bauk nije ime nego zanimanje , bravo za Culeja.
tetkica bauk je izgubljen bez velikog vođe
Bilo kako bilo, dole s tim dvojezičnim pločama! U Jugoslaviji su svi morali znati i mogli su čitati i latinicu i ćirilicu, gdje god si bio. Čak i u Njemačkoj je tako bilo. Nije te nitko pitao. Vukovar je Hrvatska,ka, što se sada tamo prave da ne mogu čitati latinicu?! Nije trebalo uopće da dođe do te situacije. Ako kod takvih stvari popustimo, svatko će nam plesati po glavi - ne samo u Hrvatskoj negu i u Europi i u cijelom inosemstvu. Čovječe: Tamo s druge strane Drine nam se sprda jedan Šešelj, a mi vješamo te ploče po Hrvatskoj...
Bauk, ljiga nad ljigama gospodinu Culeju nije dostojan cipele obrisati.....
77 za, 9 protiv i 8 suzdržanih!?? A što je sa ostalim zastupnicima zaključno sa brojem 151? Koja je 4-ta opcija pri glasovanju-saborska kantina!?
Nisam gledao raspravu pa me zanima jesu li stvarno ovi HDZ-ovci i dalje mučitrpe i vjetropiri pa su propustili reći da odluka GRADSKOG vijeća nema i ne može imati veze s postavljanjem tabli na DRŽAVNE institucije već da je to postavljeno na temelju članka 12. stavak 1. Ustavnog zakona o pravima nacionalnih manjina koji je donesen 2002. godine a za kojeg su glasali i Račanov HDZ i Sanaderov HDZ, s tim da nisu ispunili svi uvjeti iz tog Ustavnog zakona, a to se odnosi na članak 8. gdje stoji da kad se takve stvari čine da to mora doprinositi suživotu. Budući da post hoc možemo vidjeti da to nije pomoglo nego odmoglo suživotu, jasno je da je SDP prekršio članak 8. Ustavnog zakona kad je u ljeto 2013. odlučio postaviti te ploče na državne institucije u gradu Vukovaru, a isto tako netko iz HDZ-a trebao se sjetiti da je cilj postavljanja tih ploča bio izazivanje upravo onakve reakcije branitelja i žrtava, a sve kako bi to tog trenutka medijski najdominantnija tema, a to je bio lex-perković, pala u drugi plan.
Teice, u hrvatskom jeziku ne postoji rijec "table", ocito taj predmet na fakultetu nisi imala. Nauci se Teice.
Svi vi razbijate Hrvatsku od 1995 a sada ste "zabrinuti" ....?
Bravo Bauk. Gdje je sada šator kada su optuženi Hrvati u BIH. Gdje ste razni Glogoški? Od 100 glasa glasa čuti nije.
a stvarno su ti SDP-ovci odvratni kad traže da se provodi zakon kojeg su HDZ-ovci donijeli.a koji k.... ste ga onda donosili?
Po Baukovoj logici on bi cirilicne ploce stavljao i na zgradu Hrvatskoga Sabora jer tamo proporcionalno ima vise Srba nego u Vukovaru.
Kakva su to dvostruka mjerila .Vrijeme je sazrilo za skidanje dvojezicni ploca kada je na vlasti Milanovic a sada je na vlasti HDZ i vrijeme nije sazrijelo.Koje gluposti i koji glupani.
Ovaj Arsen (Aca ?) Bauk postao je stvarno naporan saborski zastupnik i polako postaje novi Nenad (Neša ?) Stazić. Njegovi komentari nisu konstruktivna kritika nego niski, zajedljivi i pokvareni.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bauk je provokator, priča tko je faca???, kako ga nije sram pa on je jedan obični papak, ljudi u Vukovaru su svašta proživjeli i vidjeli, jedini oni mogu odlučivati o ćirilici, kada im susjedi plate odštetu i pokažu gdje im djeca/roditelji leže, onda možemo o ćirilici i sličnim sranjima. Amen