Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Provode obuku
Povratak na članak

Danski desničarski ekstremisti spremaju se za "rasni rat"

Danski ekstremisti inspiraciju bi mogli pronaći u napadu koji se dogodio u srpnju ove godine, kada je Behring Breivik usmrtio šezdeset devet osoba na otoku Utoyi u Norveškoj

Komentari 207

OB
-obrisani-
17:34 18.11.2011.

@ brerea.....dok si ti zacjelo bila na prvoj crti bojisnice

VL
OB
-obrisani-
17:36 18.11.2011.

17:34h lojtra1 je napisao/la: Evo što se dogodi kad pripadnici bliskoistočnih naroda navale na hrvatski forum!! >>>>>>> Pravoslavni Turci. Kljuc....traktor...... wroooooom ,wrooooooom

VL
OB
-obrisani-
17:38 18.11.2011.

u 17:32h @rea je napisao/la: A gdje si ti bio 91. ? ~~~~~~~ u pekara :-)

VL
RE
@rea
17:38 18.11.2011.

On je u Americi 91. junački odvajao robu za muške i ženske. I tako pridonosio slobodi Hrvatske, he,he.

VL
OB
-obrisani-
17:40 18.11.2011.

he,he bolje u \"pekara\" nego lijeva ruka desni dzep, kako ste vas dvoje to cinili

VL
RE
@rea
17:41 18.11.2011.

17:34h M@rsijan@c je napisao/la: @ brerea.....dok si ti zacjelo bila na prvoj crti bojisnice ________________ Nisam bila na prvoj crti, bila sam tik uz crtu. A gdje si ti bio ?! Pejstao iz raznoraznih knjiga.

VL
OB
-obrisani-
17:42 18.11.2011.

He,he ...recim mi nesto primjedba o onim demonstrantima u NY koji su jucer spominjali \"semite\"........ Izgleda da istina pomalo izbija na povrsinu

VL
OB
-obrisani-
17:47 18.11.2011.

Srbijanci imaju 49 % turkmenskih gena i 13 % arapskih gena i njihovo prisustvo na nasim prostorima je vise nego zabrinjavajuce

VL
OB
-obrisani-
17:49 18.11.2011.

u 17:41h @rea je napisao/la: A gdje si ti bio ?! ~~~~~~~~~~~ 91. ? na istom mjestu, gdje je bio i 81. i 71. i 61. u prvom redu... u borbi priotiv ~ vjetrenjaca, kao i danas.... I ako mu bude zivota i zdravlja 2021.

VL
KA
Kameni
17:56 18.11.2011.

Darija i Tomislava Jurića mi je zaista zao ali stotine stotina djece takve dobi su 1941-1945 progutale jame na Baniji, Kordunu, Dalmaciji i Lici. Pa nije javna tajna da su na Kordunu pocele sa radom 1952, do tada nije bilo dovoljno djece ni za 1 razred, odnijela ih je NHD. Ovdje u Danskoj je obrnuto, nema dosta skola za pakistance, turke i somalijce posto im je natalitet negdje oko 250% godisnje. Tkome se to ne svidja moze ih kuci pozvati da mu drustvo prave, Danci su sve ugrozeniji, uskoro ce postati nacionalna manjina, ceka ih sve skupa halal i kurban bajram.

VL
LO
lojtra1
17:57 18.11.2011.

18.11.2011. u 17:41h @rea je napisao/la: Nisam bila na prvoj crti, bila sam tik uz crtu. ---------------- U svakom slučaju meni iza leđa. Neprijatelj naprijed, neprijatelj nazad a ti živi (ako možeš)! Rea, kako to da ste se tih godinana bavili stvaranjem SAO \"zapadna slavonija\" već ispražnjene od hrvata a niste recimo radili na sprečavanju genocida po kriznim žarištima? S druge strane, puno je onih koji su iz svojih država davali nezamjeniv doprinos u naterijalnim sredstvima hrvatskoj borbi za slobodu. To svakako nije stvar za potcjenjivanje. Nisu ni svi za rat sposobni ali za rad jesu!

VL
OB
-obrisani-
18:21 18.11.2011.

kažu da je batina iz raja izašla batine za djecu su ko šora za narode, neće da se smiri bez rata nije bilo dobrog rata neznam odkad, ovo zadnjih godina odkad mediji sve to prate postalo više nešto kozmetički, ubiju pokojeg civila i odmah svi graknu te konvencija ova, te konvencija ona ja ne znam kako će sve to završiti ako se uskoro dobro ne poubijamo, i barem za koju miljardu da spustimo broj stanovnika nema treće, ili mi ili planeta

VL
OB
-obrisani-
18:22 18.11.2011.

rasni rat, vjerski rat, klasni rat, rat istoka i zapada, sjevera i juga, bogatih i siromašnih, ružnih i lijepih, nije važno koji je, samo da ga uskoro bude

VL
OB
-obrisani-
18:26 18.11.2011.

kad se neka vrsta previše namnoži, onda se ubacuju prirodni neprijatelji da uspostave prirodnu ravnotežu mi smo previše licemjerni da bismo zadirali u ljudske slobode i uveli populacije kroz kontrolu rađanje i pročišćavanje rase, kao neetično je pa hajde ondaa da vidimo dal je neetično da pustimo zvijer sa lanca da vidimo s koliko će ona etike obaviti prljavi posao kako bismo mi ostali \"u granicama etike\"

VL
OB
-obrisani-
18:27 18.11.2011.

isprava kad se neka vrsta previše namnoži, onda se ubacuju prirodni neprijatelji da uspostave prirodnu ravnotežu mi smo previše licemjerni da bismo zadirali u ljudske slobode i uveli upravljenje populacijom kroz kontrolu rađanje i pročišćavanje rase, kao neetično je pa pa hajde onda da vidimo dal je neetično da pustimo zvijer sa lanca, vidjet ćemo s koliko će ona etike obaviti prljavi posao kako bismo mi ostali \"u granicama etike\"

VL
OB
-obrisani-
18:28 18.11.2011.

zvijerima već cure sline, osjetili su krv, to je zov prirode kojem se ne mogu othrvati

VL
OB
-obrisani-
18:30 18.11.2011.

18.11.2011. u 17:47h M@rsijan@c je napisao/la: Srbijanci imaju 49 % turkmenskih gena i 13 % arapskih gena i njihovo prisustvo na nasim prostorima je vise nego zabrinjavajuce --------------------------- hahaha, što ima zabrinjavajuće u srbima? vi ste populacija koja izaziva zabrinutostt u očima svih vaših susjeda nekulturni ste, neobrazovani, divlji, eksponencijalno se razmnožavate.... (nisu opasnost eks. kamate, nego eksp. razmnožavanja sandžaklija)

VL
MR
mraf
18:38 18.11.2011.

Ola, jezerce, pozdravljam ..... :-)

VL
OB
-obrisani-
19:03 18.11.2011.

čovjek kad je nezadovoljan, frustriran, onda prirodno postaje agresivan, to je kanal za rješavanje stresa i nezadovoljstva, nekako mi se čini da je nastupilo vrijeme, nije da se ne može sve riješiti i mirnim putem, ali potrebno bi bilo previše toga mjenjati na što smo se navikli, postepeno spuštanje standarda predugo traje, čovjek se buni kad mu oduzmeš malo, a kamoli da mu uzmeš puno... a kad mu oduzmeš sve, pa mu vratiš malo, ondase ništa ne buni, dapače, sav je sretan i ponizan

VL
MR
mraf
19:06 18.11.2011.

18.11.2011. u 18:56h pommy_ je napisao/la: mraf, i kaj ti veliš na sve ovo **************************************************** Ma, ne znam ni sam... što bih rekao. Najbolje po tom pitanju se izjasnila naša \"kolegica\", pa cu ju zato citirati: \"Treba znati definirati sebesebe u pozitivnom pravcu a refleksija duhovne pozitive ce sjati na sve bez obzira na vjeru i naciju.... osim ako netko zeli narušiti ravnotežu u vremenu i prostoru onda treba pristupiti pricuvnoj opciji tjelesnog eliminiranja negativnosti iz podrucja djelovanja svijetlih dogadanja i emocija.....\"

VL
« 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.