Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 161
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Provode obuku
Povratak na članak

Danski desničarski ekstremisti spremaju se za "rasni rat"

Danski ekstremisti inspiraciju bi mogli pronaći u napadu koji se dogodio u srpnju ove godine, kada je Behring Breivik usmrtio šezdeset devet osoba na otoku Utoyi u Norveškoj

Komentari 207

LO
lojtra1
21:06 18.11.2011.

@rea, ---- Lijepo ti integracija funkcionira kad si svaki dan na hrvatskom forumu!!

VL
LO
lojtra1
21:09 18.11.2011.

18.11.2011. u 19:26h @rea je napisao/la: ____________________ No chance, hrvatski vojnik na hrvatskoj zemlji nema se čega sramiti!!

VL
OB
-obrisani-
21:56 18.11.2011.

\"sprem\'te se sprem\'te......\"

VL
DO
DoktorAmer
22:11 18.11.2011.

Intersantno je da integracija imigranata, ukljucujuci muslimane, je u Americi bolja nego u Europi. Dodjes ovamo, radis sto hoces, turban, zar i feredja ako zelis, nitko iz federalne ili lokalne vlade te ne sljivi. To ukljucuje i obicne ljude koji su prilicno tolerantni. Ali nema ini socijale, ne mozes stancati djecu i sjediti doma kao u Europi. Znaci moras raditi. Pocnes sa 7-8 dolara na sat, naucis engleski, dobijes 15 -18, klinac ti ide u skolu, pa zaradjuje 25 do 30 na sat, itd. Znaci, je..s vlastiti jezik i kulturu, amerikaniziraj se ako hoces lovu, pa to vecina i naprave. I eto integracije

VL
Avatar DonLon
DonLon
07:49 19.11.2011.

Nikako ne razumijem ove price o nemogucnosti integracije. Svaka inteligentna osoba ce se integrirati, manje inteligentni ce imati problema. Ti problem su u njima a ne u drustvu u koje se pokusavaju integrirati. Ja ne kazem kako ce uvijek iek i svakome biti lako, ali uvijek traba imati na umu da si dosao u drugu drzavu, medju druge ljude i kako je sada samo, iskljucivo i jedino na tebi sto ce biti. Apsolutno nikada ne bih pokusavao dernjavom i prijetnjama “ukazivati” gradjanima zemlje u kojoj se nalazim kako su oni glupi, religija im je kriva, politicari su stajskoi gnojivo, kralj/kraljica su anakronizmi koje treba smaknuti, ono sto jedu je smece , ono sto piju je jos gore, ono sto vole je najobicnije go#no itd itd Vidim po pisanju nekolicine inteligentnih komentatora na forumu, koji su u slicnoj situaciji, kako se i njihov pristup temelji na istom principu. Zavidni nemocni zlobnici koji mrze same sebe i zatim i cijeli svijet to nece nikada shvatiti i za njih me uopce nije briga. Neka si zive kako im pase, ako se to uopce moze zvati zivotom. Jedino im preporucujem da nikada niti u kojem slicaju ne pokusaju otici iz svojeg sela jer ih nigdje ne zele.

VL
MC
Marsijan@c6
19:36 19.11.2011.

u 18:30h pommy_ je napisao/la: 18.11.2011. u 17:47h M@rsijan@c je napisao/la: Srbijanci imaju 49 % turkmenskih gena i 13 % arapskih gena i njihovo prisustvo na nasim prostorima je vise nego zabrinjavajuce --------------------------- hahaha, što ima zabrinjavajuće u srbima? vi ste populacija koja izaziva zabrinutost u očima svih vaših susjeda nekulturni ste, neobrazovani, divlji, eksponencijalno se razmnožavate.... (nisu opasnost eks. kamate, nego eksp. razmnožavanja sandžaklija) >>>>>> da,da ,razumijem ja tebe dobro....... nisu Srbi pobili 16,000 Hrvata, osakatili 45,000, razorili 700 katolickih crkvi,itd,itd,itd........SANDZAKLIJE su to ucinili

VL
PP
pp
17:34 20.11.2011.

a danski ljevičarski ekstremisti dopuštaju da svako smeće uđe u zemlju i učini ju manje sigurnom i više nasilnom...

VL
« 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.